0
clear
  • SMSK60 60mm Слајд Буш Bushings Движење Линеарни Лагери
  • -20%
  • -20%
SMSK60 60mm Слајд Буш Bushings Движење Линеарни Лагери

SMSK60 60mm Слајд Буш Bushings Движење Линеарни Лагери

DEN 16702.80

Достапност
Достапно за нарачка

Предмет : SMSK60 Имајќи.Тип : Линеарен Слајд Буш.Retainer Материјали : Челик.Имајќи Внатрешен Дијаметар : 60mm.Количина : Едно Лого.SMSK60 Плоштадот Страната Anticorrosion Тип Слајд Буш Направени во Јапонија : NB Линеарни Системи Nippon Имајќи Линеарни Системи SMSK60 Плоштадот Страната Anticorrosion Линеарна Слајд Буш, На retainer материјал е од челик, серија главно се користи во САД, NB бренд (Nippon Имајќи Линеарни Системи), Направен во Јапонија.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

3 парче ХСС Титаниум обложена 5 / 9 / 14 чекор вежби (412 / 20 / 32милиметри).Ласерски одбележувањето на чекор гол�

Оваа Заверена Обновена производот е тестиран и сертифициран да се погледне и да работат како нови.На refur

можете да контактирате со нас, без разлика кога и каде.Нема други алатки се потребни.Поради разликата по

2 метри USB кабел должина, мултифункција кабел за контрола на операцијата, можете да лесно да се контролир

Ако не сте добиле наредбата во рок од 30 дена, ве молиме да не контактирате на време и да се одговори на ва�

Ова е со висок квалитет топката имајќи.Линеарни Слајд Буш LM25 UU (25 x 40 x 59mm) Количина 50 50 PC Премиум LM25 UU Метал

Ние се стремиме да ја испорача највисоката квалитетот на стоката, додека одржување на некои од најниски

Smart Полнење : Power Wiz чипсет автоматски контрола на производството да се зголеми полнење брзина.Супер моќн

★ИСКЛУЧИТЕЛЕН ДИЗАЈН : Оградата Оркестарот Мрежа има еден мал дијаметар, и саќе дупка дизајн не го блок�

Постер стојат може да се прилагоди на хоризонтална или вертикална агол на екранот.Овој знак да застане �

【Материјал】100% висок квалитет на памук од ткаенина со мека ултра микрофибер внатрешна се пополни.Супер

Тоа вклучува нашата револуционерна 4 K способен 16канал N861 Серија мрежа видео рекордер (NVR) и десет 4 K курш�

Bluetooth ЗвучникBUGANI M83 надградена верзија на говорникот има : должина 15.Дијаметар е поголем од BUGANI M83, која п�

Зрак агол : 120 Tripod пополнете светлината 10 нивоа 3боја на подот tripod led прстен beautification пополнете светлината

Ќе Купување 1 Buc Ослободување Имајќи 8301103 2.166" ID Компатибилен Со Mc Cormick CT47, CT50 U, CT55 U, CT65 U 100% сосема нов и висо

Микрофибер.ЕЛЕГАНТЕН ДИЗАЈН : Луксузни Tracktors Тематските надолуалтернатива утешителот за годината удоб�

Дизајн : поштенско Сандаче, може да се инсталира со голем простор, лесен за носење, едноставна атмосфера

Чисти и елегантен полиран злато жица.Убава кафеава боја со бела крои.Голем вкупната големина на 12x12x22".Од

Тоа е за оние тркисрце моменти кои Freewell има создадено магнетни dslr фото / Mirrorless камера филтер систем за да

Дршката дизајн на двете страни е лесен за употреба, погодно да се земе и да се движат, и лесно да се носат

Големина : Pillcase : 7.0 см (2,7 инчи) дијаметар x 1.2 см(0.5 инчи) висина; Слика : 5.8 cm дијаметар.Класификација : Pillcase,

ШИРИНА ИНЧИ : 48 ДЛАБОЧИНА ИНЧИ : 24 ВИСИНА ИНЧИ : 74 СОБРАНИЕ : Unassembled.ИЗГРАДБА : Пластика.Nexel Цврсти Пластичн�

Хардвер Големина : 31"W x 46"H x 20"D Банер Големина : 22.75"W x 36.75"Х Хардвер Материјал : алуминиум, пластика (баласт).

【Важна Забелешка】САМО компатибилни со i Phone X или i Phone XS (5.8 инчи), НЕ се компатибилни со i Phone XR , XS Max или би�

Ве молиме имајте предвид дека овој заштитен филм е направен од флексибилни пластични.АнтиШпионски : Екр

Вашиот Спасувачки План документи ќе и бидат испорачани до вас преку емаил само на адресата поврзана со �

3 D бран.топла вода во шише "за ДА ОТИДЕТЕ".Термопластични топла вода во шише.Не користете го во врела вода

Please wait...