0
clear
  • UMIRIKO Бохемија Жирафа Шише за Вода Термос со Слама Капак 20 Мл за Деца, Момчиња, Девојки, Ивица Leakproof, Вакуум Изолирани од не ' Рѓосувачки Челик, Двојно Ѕидови, Термо Кри?
  • -20%
  • -20%
UMIRIKO Бохемија Жирафа Шише за Вода Термос со Слама Капак 20 Мл за Деца, Момчиња, Девојки, Ивица Leakproof, Вакуум Изолирани од не ' Рѓосувачки Челик, Двојно Ѕидови, Термо Кри?

UMIRIKO Бохемија Жирафа Шише за Вода Термос со Слама Капак 20 Мл за Деца, Момчиња, Девојки, Ивица Leakproof, Вакуум

DEN 647.76

Достапност
Достапно за нарачка

Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот, ве Молиме оставете мала боја разлика!. 20oz Деца Шише за Вода Термос со Слама Капак,Течење Доказ, Вакуум Изолирани од не ' Рѓосувачки Челик, Двојно Ѕидови, Термо Кригла за Жени Мажи Precautions1.Додадете коцки мраз за да се задржи кул. По пополнување расипливи пијалоци како што се млеко, ве молиме да пијат и да се мијат, како е можно поскоро за да се избегне влошување на внатрешен резервоар. Избегне паѓање, судир или силно влијание да предизвика купот на телото да се деформира, кој ќе влијае на производот ефикасност. По додавање на врела вода да купот, не користете цевчиња кога пијат за да се спречат изгореници. Не ги користат за други цели освен ладно и топлина зачувување. Кога додавате врела вода првенство, тоа не треба премногу да се целосно да се спречи scalds од преполнети.Малолетните лица треба да се користи под водство на Родителот или по предупредување.Тие се исто така одличен подарок идеја. 【Се задржи Топло или Ладно】UMIRIKO Спортски шише за вода усвојува храна-одделение од нерѓосувачки челик внатрешниот ѕид со топлинска изолација слој и вакуум температура заклучување слој за подобрување на ладно и топлина зачувување ефект. Избегне директна греење или со ставање на тоа на висока температура место.Чистење на внатрешноста и надворешноста на купот со неутрален детергент во топла вода пред да го користите③.Тоа е строго забрането да се загрее на производот со отворен пламен, микробранова печка, индукција шпорет, или машина за миење садови. Кога чистење, првата употреба неутрален детергент и топла вода за да се исчисти, не користете алкална кајгана, хемиски брише и други чистење на агенти; исто така, не се фаќа на литургија со остри предмети, кои може да предизвикаат печатење за да падне; конечно, не се мијат за долго време Впива во вода (не повеќе од 30 минути) лесно ќе предизвика печатење за да падне (Совети : кога печатење позиција е blistered поради впива вода, ве молиме не чистење со вашите раце да се направи печатење падне.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Шише за вода Материјал : не ' Рѓосувачки Челик, Еднократно;Travel Кригла Шише за Вода Капацитет : 500ml, BPAFree, и И

Нерѓосувачки челик.Ова шише за вода е направен од високоодделение од нерѓосувачки челик материјал.Таа �

ВИСОК QULITY МАТЕРИЈАЛ : Долго Време за одржување на температурата, премија од нерѓосувачки челик материја

Не додавајте сув мраз, газирани пијалоци и други течности кои се лесни за да се произведуваат високо при

Двоен слој за храна одделение од нерѓосувачки челик лагер, ладни пијалоци остане ледените ладни и топли

20oz Деца Шише за Вода Термос со Слама Капак,Течење Доказ, Вакуум Изолирани од не ' Рѓосувачки Челик, Двој�

Расклопување и чистење се многу лесно.Оваа изолација првенство користи иновативни запечатување дизајн

Една капа двојна намена дизајн : капа на овој спорт шише за вода не само што може да ефикасно да се одржи �

【Инструкции】① Кога чистење, првата употреба неутрален детергент и топла вода за да се исчисти, не кори

Полиетилен слама, безбедно и безопасно, отпорни на висока температура и да не деформација.Целосно antioxidan

Вакуум Изолирани : Нашите Смешни Фокс Шише Со Двојно Ѕидови Вакуум Изолација, Многу Термичка Изолација,�

Ова е идеална термос да се стави во автомобил, работа торба, училиште торба или патуваат со вас.Тежината

Нерѓосувачки челик.Ова шише за вода е направен од високоодделение од нерѓосувачки челик материјал.Таа �

❤ Вакуум Изолирани : Нашата вода југ со двојно ѕидови вакуум изолација По пополнување расипливи пијало�

Тогаш ви треба нашата вода првенство ★ГОЛЕМИНА★ големината е 266 ✔[Солиден И Издржливи]:Оваа термичка �

Лесно да се чистиНП течењедоказ силиконски прстен е вграден во капакот.Ова шише за вода е течењедоказ и

По пополнување расипливи пијалоци како што се млеко, ве молиме да пијат и да се мијат, како е можно поско�

На елегантен, модерен облик на нашата обновливи шишиња со вода ги направи одлична за работа, училиште, и

Деца Шише за Вода : Нерѓосувачки Челик материјали.Нашите стилски шишиња се доволно мали за деца раце, но

Здравјето на Ум : се Пие здрава со нашите BPA free шише за вода.Ако постои било каков проблем, само контактир�

На висококвалитетна храна одделение од нерѓосувачки челик материјали, да ги задржи вашите вода стакло �

Па ние ќе направиме сè што можеме за да се заштити вашите интереси.Ова е идеална термос да се стави во ав�

Подарок : Овие Нерѓосувачки Челик Термос Е Најдобар Избор За денот на Благодарноста / Благодарноста / Бо�

Производителот гаранција може да не се применува 18 / 8 нерѓосувачки челик двоен ѕид вакуум изолација.Не �

●Мали 7.48"H x 3.14"КОЛ ●Големи 10.23"H x 3.7"КОЛ.се протега да се Вклопи во Повеќето Шишиња 5001200ml ●Нашата шише рак

Додека Вакуум Печат Помага Во Спречување На Течни Успеваат Надворешниот Ѕид.Подарок : Овие Нерѓосувачк�

Преносни отворено шише за вода.Погоден за спорт,патување,пикник и училиште.Ги исполни вашите различни п

Вакуум Изолирани : Нашите Се Зголеми Розово Злато Шише Со Двојно Ѕидови Вакуум Изолација, Многу Термичк�

ПРЕДНОСТИ на производите : висококвалитетни нерѓосувачки челик материјал дизајн,вистински материјали

Цевчиња Опремени со монтажни цевчиња за лесно за пиење, идеален за велосипедизам и патот патувања...

Please wait...