0
clear
  • WSSBK Брза Безжична Автомобил Полнач Сензор Авто Менгеме Мобилен Телефон Заградата Универзална Климатизација Порта Вшмукување Чаша Заградата
  • -20%
  • -20%
WSSBK Брза Безжична Автомобил Полнач Сензор Авто Менгеме Мобилен Телефон Заградата Универзална Климатизација Порта Вшмукување Чаша Заградата

WSSBK Брза Безжична Автомобил Полнач Сензор Авто Менгеме Мобилен Телефон Заградата Универзална Климатизација Порта

DEN 2554.08

Достапност
Достапно за нарачка

Повеќе механички копчиња, корисниците може да работи на двете страни да се отстрани телефонот. 【Една рака Операција】 Целосно автоматизиран безжична автомобил полнач со изгради-во напредни инфрацрвен сензор.На два клипови автоматски ќе се отвори и контрола на вашиот телефон кога ќе го ставите телефонот во близина на носителот.Лесен за употреба и безбедно возење. 【2 во 1 функција】Комбинира wireless полнач за телефон и носителот во една единица.Безжични полнење подлога нудат брзо полнење додека возите.Те спаси од испреплетени лоцирање канапи или кабли, процесот кабел во и надвор од уредот. 【Две инсталација опции】Воздухот се пропустливи планината и вшмукување планината инсталација, вработува телескопски рака за да се овозможи поблиска уред гледање може да се прилагоди на носителот овозможат да го држите телефонот во совршен агол на гледање додека возите.Услови за запишување на брзо полнење : qc2.0 / qc3.0 возило ќе се користи за полнење.Тип : Безжичните charger Interface : тип-CCharging струја : 1200 MAInput : 5 V / 2a, 9 V / 2a, 12 V / 2 AOutput : 5 V / 1.5 А, 9 V / 1.2 A, 12 V / 1.25 APower : 7.5 W, 10 W, 15 WChargering Ефикасност : 70%Работна Температура : -20~45℃Целосно автоматско на-табла безжично полнење.Моторни опрема диск.Пакет се вклучени : 1 x Безжична Charger Note : 1. Ве молиме Овозможи 1-3мм се Разликува Поради Прирачник за Мерење.2. Осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Ве молиме да се однесуваат на вистинскиот производ.Ви Благодариме За Вашето Разбирање.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Оваа стапка е направен од хард алуминиумски материјал, носатотпорни, трајни, и практичен.Мини големина �

????【БРЗО ПОЛНЕЊЕ】 Тоа може да се користи за сите QI стандардот телефони, Усвојува високо ефикасноста на

Оваа стапка е направен од хард алуминиумски материјал, носатотпорни, трајни, и практичен.Мини големина �

Нова Година идеја подароци за семејството и пријателите), birthday (роденден подароци, или со автомобил пода

????【БРЗО ПОЛНЕЊЕ】 Тоа може да се користи за сите QI стандардот телефони, Усвојува високо ефикасноста на

Ако производот има било какви проблеми со квалитетот, ве молиме да бидат слободни да контакт 【Мултифун�

Оваа стапка е направен од хард алуминиумски материјал, носатотпорни, трајни, и практичен.Мини големина �

????【БРЗО ПОЛНЕЊЕ】 Тоа може да се користи за сите QI стандардот телефони, Усвојува високо ефикасноста на

Тојота е корола 2004 Година, Toyota Yaris 2018, Toyota RAV4, Toyota highlander, Тојота Tundras 2017,2013 / 2019 Toyota Camry,Тојота Sequoia, Тојота Priu.

Duo Mount е навистина иновативен пристап за монтажа.Производот е дизајниран директно од нас тука во САД за д

Компатибилен со Motorola Мото Droid Турбо 2, Мото X Сила, Kinzie Отскокнување.Компактен .Универзален Мобилен Телеф�

Оваа стапка е направен од хард алуминиумски материјал, носатотпорни, трајни, и практичен.Мини големина �

【Специјален Подарок】На протезата со уникатен дизајн користи октопод пипалата да го поправите вашиот �

????【БРЗО ПОЛНЕЊЕ】 Тоа може да се користи за сите QI стандардот телефони, Усвојува високо ефикасноста на

5 инчен висина и чаша носителот е прилагодлив 2.5(инчи) погоден со најмногу телефони.Сеопфатна и Ефективн�

Стилски изглед дизајн, едноставен и практичен.Автомобил монтажа за телефонот е покриена со дебел слој н

Please wait...