0
clear
  • KONGZIR Индустриски Абразиви 15pcs 4 Инчен Полирање Влошки Поставите 50-6000 Ронки Влажно и Суво Дијамант Полирање Влошки со самолепливи Диск
  • -20%
  • -20%
KONGZIR Индустриски Абразиви 15pcs 4 Инчен Полирање Влошки Поставите 50-6000 Ронки Влажно и Суво Дијамант Полирање Влошки со самолепливи Диск

KONGZIR Индустриски Абразиви 15pcs 4 Инчен Полирање Влошки Поставите 50-6000 Ронки Влажно и Суво Дијамант Полирање

DEN 1294.56

Достапност
Достапно за нарачка

Ако имате било какви прашања, нашата служба за корисници ќе одговори во рок од 24 часа.Остар, носат-отпорни и висока ефикасност.Бидејќи на рачни мерења, ве молиме овозможи разлика од 0. Работи добро за Влажно или Суво полирање на камења. Совршен за Гранит, Бетон, Мермер, Камен, Плочки итн.54 см)Ние обезбеди слики и јасни мерки секогаш кога е можно.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

80 РОНКИ За гол површина за чистење, а по завршувањето.Идеален за машини, металната, и за пластични како и

Широк Апликации : Погоден за употреба во уметнички занает, дрво работа, автомобилската, метал, или други

Please wait...