0
clear
  • Заб со Забот-четка за Алишта Торба Со Рачки Круг да го Пореметат Водоотпорен Складирање Кошница Свитлива 16.5 x 17.3 Инчен
  • -20%
  • -20%
Заб со Забот-четка за Алишта Торба Со Рачки Круг да го Пореметат Водоотпорен Складирање Кошница Свитлива 16.5 x 17.3 Инчен

Заб со Забот-четка за Алишта Торба Со Рачки Круг да го Пореметат Водоотпорен Складирање Кошница Свитлива 16.5 x

DEN 719.76

Достапност
Достапно за нарачка

Оксфорд ткаенина.Она што можам да добијам?Ќе имаат една големина на перење торба е 16.5 x 17.3 инчен/42 x 44 cm.Големината попречи е голем и може да складирање на многу работи.Што е ова да го пореметат направени од?На Перење Попречува е направен на силна, носат-отпорни, и водоотпорен оксфорд ткаенина, кои може подобро да ја заштитите и чување на вашите алишта.Каде да се користи?Количка за перење кеси е многу погодна за кујна, дневна соба, купатило, плакар, игра соба и автомобил.Тоа може да се сместат облека, играчки, книги, итн.Моделот испечатени на чување попречува е смешно,уникатен и интересен.Различни модел може да се користи на друго место,ќе се забавуваат на вашето семејство.Облека за Нега : Тоа е укажуваат на тоа рака мие со ладна вода на овој кориснички перење кошница.Квалитет : Ние сме многу сигурни во нашите производи и може да се купи нив, без грижи.Боја Одрекување : боја на вистински предмети може да бидат различни од сликите прикажани поради осветлување ефект или различни monitor display, ви благодариме за вашето разбирање.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Не ја користете машината за перење да се исчисти торба, тоа ќе ја оштети водоотпорен слој.Зачувајте го В�

Бидете сигурни подолг животен век и издржливи употреба.Оваа перење ранец е дизајниран да биде практичн�

Двојно задебелување на висок квалитет на саќе мрежа е двојно задебелена.ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ Перење кеси ил�

МАТЕРИЈАЛ:Памуклен материјал + намалување јаже + водоотпорен слој,Мека дише Памук и лен ткаенини кој е

RIP И ОТПОРНИ на АБЕЊЕ Дебел најлон материјал со екстратешки двојноцвест изградба и повеќе крои во дното

Совршена Комбинација : 7 различни големини перење кеси ги собере сите ваши перење потреби.Особено добар

Јасно означени Mesh перење торба Мрежа везени перење торба Видливи сортирање миење Везени логото сортир�

1 КОРИСТЕТЕ YKK ПАТЕНТ : најдобар патент бренд на располагање, рѓа–отпорни, мазна, финтата слободен и сигу

МАТЕРИЈАЛИ На перење попречува се направени од Оксфорд ткаенина.Тие се лесни, меки, водоотпорни, лесно �

100% Памук.Увезени.СОДРЖИНА : Пакет содржи две 100% Памук Платно екстра големи торби за перење.Кеси мерка 28"x3

Постојат многу големини и типови за да изберете од.Точка Име : Миење Bag Material : Polyester Features : Лесни, Антиtwining, P

【СТОИ СВОЈ МНОГУ ДОБРО】На перење забавува има вграденво железен прстен и железо клип дизајн за лесна з

1 КОРИСТЕТЕ YKK ПАТЕНТ : најдобар патент бренд на располагање, рѓа–отпорни, мазна, финтата слободен и сигу

ИЗДРЖЛИВИ Нашиот здрав перење кесички се направени од дамкаотпорни, се водат отпорни и солзаотпорни ма

МАТЕРИЈАЛ:Памуклен материјал + намалување јаже + водоотпорен слој,Мека дише Памук и лен ткаенини кој е

ШТИТИ DELICATES Цврсто stitched, Микроmesh Систем со ' рѓаотпорни патент затворање, Специјално дизајнирани за да с

【ЕКСТРА ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ】Димензии на перење кошница да се 14.4 инчи со капацитет 75 L.Причината за одлучит�

XL Перење Торба 36" x 18".Носат до 4 носивост на перење со една посета.Голем мрежа торба со пролетта клип за в�

лесно бриши вашите алишта во машината за перење .Популарната Шема Дизајн : Овој модерен виси попречува з

МАТЕРИЈАЛ:Памуклен материјал + намалување јаже + водоотпорен слој,Мека дише Памук и лен ткаенини кој е

Погоден за носене s кукла и сл.Одговара за перење кошница или попречи лагер, ги попречи да остане свеж и ч

Капацитет : 14 【Издржлив Материјал】 Оваа перат патување перење ранец е направен од 600 D Оксфорд ткаенина

Најлон.Увезени 【ЕКСТРА ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ】Димензии на перење кошница да се 14.96 x 12.6 x 25.4 инчи со капацитет 7

Засилен шевови на секоја заеднички гарантира дека шевовите не растргнат отворете лесно.Оваа перење ран

Please wait...