0
clear
  • Power4Laptops DC Адаптер Таблета Автомобил Полнач Компатибилен со PiPo X10
  • -20%
  • -20%
Power4Laptops DC Адаптер Таблета Автомобил Полнач Компатибилен со PiPo X10

Power4Laptops DC Адаптер Таблета Автомобил Полнач Компатибилен со PiPo X10

DEN 621.60

Достапност
Достапно за нарачка

Power4 Laptops Брендирани Автомобил Полнач.Влезен Напон : 12 V DC.Излезен Напон : 5 V.Излез Amperage : 2.4 A. Plug Големина : 3.5 mm X 1.35 mm.Оваа Замена Таблета DC Адаптер/Автомобил Полнач за вашиот Таблет компјутер ви овозможува да работат на вашиот Таблет или полнење на батеријата од вашиот Автомобил запалка приклучок.Ако се работи вашиот Таблет на DC моќност со батерија инсталирана, адаптер ја полни батеријата (ако е потребно) и се одржува своето полнење.Кога системот е исклучен, DC адаптер ќе полнење на батеријата, а потоа го одржуваат своето полнење.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Понатаму глицерин лосион е biodegradable.ПОНАТАМУ, има потпис мирис направен од масла од бергамот, маслиново и

Дршката дизајн на двете страни е лесен за употреба, погодно да се земе и да се движат, и лесно да се носат

Ќе Купување 1 Buc Ослободување Имајќи 8301103 2.166" ID Компатибилен Со Mc Cormick CT47, CT50 U, CT55 U, CT65 U 100% сосема нов и висо

Тоа вклучува нашата револуционерна 4 K способен 16канал N861 Серија мрежа видео рекордер (NVR) и десет 4 K курш

Оваа Заверена Обновена производот е тестиран и сертифициран да се погледне и да работат како нови.На refur

Големина : Pillcase : 7.0 см (2,7 инчи) дијаметар x 1.2 см(0.5 инчи) висина; Слика : 5.8 cm дијаметар.Класификација : Pillcase,

Хибрид Влијание & Нула Заштита : Военоодделение материјали кои се комбинираат својствата на стакло за д

Ова е со висок квалитет топката имајќи.Линеарни Слајд Буш LM25 UU (25 x 40 x 59mm) Количина 50 50 PC Премиум LM25 UU Метал

Ако не сте добиле наредбата во рок од 30 дена, ве молиме да не контактирате на време и да се одговори на ва

【Материјал】100% висок квалитет на памук од ткаенина со мека ултра микрофибер внатрешна се пополни.Супер

Bluetooth ЗвучникBUGANI M83 надградена верзија на говорникот има : должина 15.Дијаметар е поголем од BUGANI M83, која п

Хардвер Големина : 31"W x 46"H x 20"D Банер Големина : 22.75"W x 36.75"Х Хардвер Материјал : алуминиум, пластика (баласт).

Кабинетот школки едно парче страна, назад, и се соочуваат со рамка.Солидна врвот и на дното панели.Внатр

Ќе Купување 1 Buc Ослободување Имајќи 8301103 2.166" ID Компатибилен Со Долг 410, 450, 470, 530, 550 100% сосема нов и висок кв

Дизајн : поштенско Сандаче, може да се инсталира со голем простор, лесен за носење, едноставна атмосфера

Вистински Шкотскиот Елен Справи.ОВА Е ГОЛЕМА ШАНСА ДА СЕ КУПИ РАЧНО ИЗРАБОТЕНИ ШЕФИЛД ВИСТИНСКИ МАСЛИН

Поради фактори како што се светло, камера, аголот, итн.Се надевам дека ќе се разбере.Продавница и да се за

Големина : Pillcase : 7.0 см (2,7 инчи) дијаметар x 1.2 см(0.5 инчи) висина; Слика : 5.8 cm дијаметар.Класификација : Pillcase,

2 метри USB кабел должина, мултифункција кабел за контрола на операцијата, можете да лесно да се контролир

Цена За : Секоја Чело Процес Компатибилен : Нема Врв Reflow Компатибилни (260 C) : Не Ro HS Согласност : Нема.ГРАНИ

Smart Полнење : Power Wiz чипсет автоматски контрола на производството да се зголеми полнење брзина.Супер моќн

Зрак агол : 120 Tripod пополнете светлината 10 нивоа 3боја на подот tripod led прстен beautification пополнете светлината

Вашиот Спасувачки План документи ќе и бидат испорачани до вас преку емаил само на адресата поврзана со

Микрофибер.ЕЛЕГАНТЕН ДИЗАЈН : Луксузни Tracktors Тематските надолуалтернатива утешителот за годината удоб

FMSP1030 Тип N F / F Во / Од Bulkhead Коаксијален АНТЕНСКИ Surge Protector, Од 1,5 MHz 700 MHz, DC Блок, 3k W, Ниту, 20k A, Блокирање Капа

Постер стојат може да се прилагоди на хоризонтална или вертикална агол на екранот.Овој знак да застане

Многу Важно : во Внатрешноста на црна плик, вие добивате QR код за ИНСТАЛАЦИЈА НАСТАВА картичка ве молиме

【Важна Забелешка】САМО компатибилни со i Phone X или i Phone XS (5.8 инчи), НЕ се компатибилни со i Phone XR , XS Max или би

Please wait...