0
clear
  • Бања Слив Touchless Тапа Една Ладна Сензор За Движење Кран Бронза Црна Автоматско Чешми Палубата Планината Инфраред Смисла Славини
  • -20%
  • -20%
Бања Слив Touchless Тапа Една Ладна Сензор За Движење Кран Бронза Црна Автоматско Чешми Палубата Планината Инфраред Смисла Славини

Бања Слив Touchless Тапа Една Ладна Сензор За Движење Кран Бронза Црна Автоматско Чешми Палубата Планината Инфраред

DEN 2879.76

Достапност
Достапно за нарачка

✽【Убаво и пристојно】- Погоден за various Bathroom Када Faucetor кујна декорација.Совршен за пријатели/колеги кои се пресели во нова куќа/реновирање. ✽【Лесно да се Инсталира】- на Сите хардверски вклучени во пакетот.Лесно да се инсталира со клуч, НЕМА ПОТРЕБА водоводџија, ќе заштедат пари и време, заврши DIY инсталација помалку од 30 минути. ✽【Неверојатно Издржливи во употреба】- Уникатен кертриџ ви овозможува удобно да го отворите или да го запре проток на вода , Нема истекување на перформанси.Отпорен на отпечатоци од прсти и вода места за почист изглед на кујната. ✽【Вода Притисок Тест】- Чешми тестирани до 600,000 животен циклус на 90 степени.Секој производ е под Ultrahigh Хидрауличен Притисок Тест,кој обезбеди да нема течење или пукна проблем. ✽【По-Продажбата на Гаранција】- Ако имате било какви прашања со нашите чешми,ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате,вашето задоволство е наш приоритет. : -).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

✅ направи вашата кујна соба едноставен и свежо, лесно да одговара на повеќето потоне.Флексибилни spout ну

✅ направи вашата кујна соба едноставен и свежо, лесно да одговара на повеќето потоне.Флексибилни spout ну

【Touchless Тапа Адаптер】се Претвори вашата бања тапа во smart Autowater Движење Senor тапа.Autowater да се активира секој

Ние нудиме 24 часа онлајн сервисот, ве молиме слободно да ни порака ако имате било какви прашања.* Одличн

Вода Смисла заверена низок проток 1 5 салата (5 7 круг) тапа.Рачката на менувачот Цврсти месинг изградба.К

Преку употреба на сензор греди, автоматска тапа одредува кога објектот е пред неа и автоматски да се врт

ВИСОК КВАЛИТЕТ : Тоа е направен од висококвалитетни нерѓосувачки челик Sиздржлив материјал, силни и изд

Трепкачко светло на индикаторот за дијагностички индикатор за моќup, празна батерија, и електромагнетни

✅ направи вашата кујна соба едноставен и свежо, лесно да одговара на повеќето потоне.Флексибилни spout ну

✽【ВисокоКвалитетни Материјали】 производот се осигура вашата здрава вода дневно.На оловослободен вод

Направен во сад.Пакет должина : 27.0".Пакет ширина : 7.0".Пакет висина : 14.0".Опис на производот ЕЗ3103LMV, контроле

в) ≤ 3w Површината технологија : electroplating полирање Применливи вода притисок : од 0,05 MPa0.6 MPa уреди со покажув

7 во Тежина : Околу 【HANDSFREE ОПЕРАЦИЈА】Ова неконтакт дизајн обезбедува handsfree операција, што е многу погодн

Подобро хигиена со автоматски сензор за handsfree за перење.Подобрена заштита sensorуправувано navigator чешми мож

Lano Комерцијални Сензор Тапа Specifications Diameter на доводна цевка : DN15 Дијаметар од штекер цевка : DN15 Вода Притис

Тип : Слив Чешми.Функција : Чувство Чешми.Фитинг Тема : Стандард G1 / 2".Материјал : Месинг.Соодветно Место :

Материјал : бакар.Гајтанот тип : керамички вентил јадро.Површината е electroplated, антиоксидација, антикорози

Карактеристики : Еден Пост Планината.За Калено Или Двојно Вода.Монтажа Тип : Centerset.Пакет Тежина : 5.2 Фунти.

Please wait...