0
clear
  • Ајфеловата Кула Франција Знаме Изолирани Шише за Вода 19 ОЗ Нерѓосувачки Челик Патување Кригла За Пијат Спорт Подигаат Пешачењето Надвор
  • -20%
  • -20%
Ајфеловата Кула Франција Знаме Изолирани Шише за Вода 19 ОЗ Нерѓосувачки Челик Патување Кригла За Пијат Спорт Подигаат Пешачењето Надвор

Ајфеловата Кула Франција Знаме Изолирани Шише за Вода 19 ОЗ Нерѓосувачки Челик Патување Кригла За Пијат Спорт Подигаат

DEN 719.76

Достапност
Достапно за нарачка

Нерѓосувачки челик.Ова шише за вода е направен од високо-одделение од нерѓосувачки челик материјал.Таа е составена од нерѓосувачки челик првенство тело + чаша затка + чаша капак, кои се еколошки и безбедно.Долготрајни топлина зачувување, и ладна и топла, топлина зачувување може да биде долга како 6-12 часа.Многу преносни, дизајниран со рачка, не се лизга на дното, висока температура отпор, безбеден и стабилен употреба.Тоа е неопходно термички шише за вода за патување, и исто така е погоден за употреба во автомобил.Различни слатки и персоналните моделот печатење се достапни за вас да се избере.Со нив, можете да секогаш се покажуваат вашиот вкус и личност, додека вода за пиење.Нерѓосувачки челик вакуум колба, круг изглед, со рачка, не се лизга на дното, може да се користи во автомобил, еколошки и преносни.Ако се судрите со различни прашања во текот на процесот на купување, ве молиме контактирајте го нашиот персонал за услуги на корисниците, директно преку е-маил, ако ви треба овој производ итно, ве молиме изберете забрзана испорака.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

20oz Деца Шише за Вода Термос со Слама Капак,Течење Доказ, Вакуум Изолирани од не ' Рѓосувачки Челик, Двој�

Шише за вода Материјал : не ' Рѓосувачки Челик, Еднократно;Travel Кригла Шише за Вода Капацитет : 500ml, BPAFree, и И

Подарок : Овие Нерѓосувачки Челик Термос Е Најдобар Избор За денот на Благодарноста / Благодарноста / Бо�

Тогаш ви треба нашата вода првенство ★ГОЛЕМИНА★ големината е 266 ✔[Солиден И Издржливи]:Оваа термичка �

Цевчиња Опремени со монтажни цевчиња за лесно за пиење, идеален за велосипедизам и патот патувања...

Голем екран интелигентни температура на екранот.Лесно да се разбере внатрешната температура на течнос�

Доаѓа со 1 ротирачки шише капаче, 1 вграден во пропустливи вентил и 1 слама Полиетилен слама, безбедно и б�

Имајте Температура : Изолирани вакум шише може да се ефикасни се задржи топло и ладно течни да се направ�

На висококвалитетна храна одделение од нерѓосувачки челик материјали, да ги задржи вашите вода стакло �

Не додавајте сув мраз, газирани пијалоци и други течности кои се лесни за да се произведуваат високо при

Додека Вакуум Печат Помага Во Спречување На Течни Успеваат Надворешниот Ѕид.Подарок : Овие Нерѓосувачк�

Вакуум Изолирани : Нашите Смешни Фокс Шише Со Двојно Ѕидови Вакуум Изолација, Многу Термичка Изолација,�

*【Долготрајни Изолација】држи вашиот пијат ЛАДНА, за период до 24 часа и ТОПЛА за 612 часа 【304 од не ' Рѓосу�

Преносни Термос Шише Лесно се носат пијалоци ви се допаѓа со вас.Нашето кафе термос лесно да се стави во

ИДЕАЛЕН ПОДАРОК ЗА БИЛО OCCASSION : Совршен подарок избори за сопруга, невестата, деверуша, мажи, девојки, сва

Ова е идеална термос да се стави во автомобил, работа торба, училиште торба или патуваат со вас.Тежината

Преносни со рачка, Тоа е погоден за спорт, работа, училиште, патување, возење и други прилики...

●Мали 7.48"H x 3.14"КОЛ ●Големи 10.23"H x 3.7"КОЛ.се протега да се Вклопи во Повеќето Шишиња 5001200ml ●Нашата шише рак

Големина 27 Малолетните лица треба да се користи под водство на возрасни или откако ќе бидат информиран�

Преносни отворено шише за вода.Погоден за спорт,патување,пикник и училиште.Ги исполни вашите различни п

Вакуум Изолирани надворешниот ѕид од внатрешниот резервоарот е опремен со топлинска изолација слој и �

Деца Шише за Вода : Нерѓосувачки Челик материјали.Нашите стилски шишиња се доволно мали за деца раце, но

✔[Совршен Печатење]:надворешниот слој на купот е покриен со двоен слој за cowhide, што дополнително ја зго�

●Мали 7.48"H x 3.14"КОЛ ●Големи 10.23"H x 3.7"КОЛ.се протега да се Вклопи во Повеќето Шишиња 5001200ml ●Нашата шише рак

Нерѓосувачки челик.Ова шише за вода е направен од високоодделение од нерѓосувачки челик материјал.Таа �

Здравјето на Ум : се Пие здрава со нашите BPA free шише за вода.Ако постои било каков проблем, само контактир�

Расклопување и чистење се многу лесно.Оваа изолација првенство користи иновативни запечатување дизајн

Шише тело донесува highend технологија, нема отпечатоци од прсти, и има антилизга и потапсорбирање на функц

Лесно да се чистиНП течењедоказ силиконски прстен е вграден во капакот.Ова шише за вода е течењедоказ и

Please wait...