0
clear
  • Velbon RUP-L40 Monopod
  • -20%
  • -20%
Velbon RUP-L40 Monopod

Velbon RUP-L40 Monopod

DEN 1988.64

Достапност
Достапно за нарачка

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Тежина : 360 г.Тип На Производ : Monopod.Укината Должина : 49 cm.Многу лесен и практичен monopod.Направени специјално за спортски фотографи и други професионални фотографи кои работат со тешки камери и видео камери.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Камерата Monopod со Go Pro адаптерот се протега и се заклучува во секое должина помеѓу 11 инчи и 3 метри.Алумини

Може да се качи SLR камера, mirrorless камера, блиц, мобилен телефон, микрофон, LED светло, итн.Направени од добри

КАМЕРАТА ПРОДОЛЖУВАЊЕ ПОЛ ДО 18 НОЗЕТЕ НА НАСТАВКАТА – се земе слики и видео до 18 нозе од земјата рекорд

1 / 4инчен Универзална Завртка & Вклучени Go Pro Планината : На UShot карактеристики 1 / 4инчен универзална заврт

Направени на супериорен алуминиум, ултра лесен и здрав, 5 делови телескопски дизајн го прави тоа многу п

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

На MPMXPROC4 заменува Manfrotto 694 CX.Оваа monopod е компатибилен со Manfrotto е полн течност база (MVMXPROBASE) и ви овозможува д

Капацитет : 17.6 lb; Тежина : 2.4 lb.Макс Висина : 63"; затворена должина : 24".Делови : 4; флипстил нога се заклучува.

Совршено погодна течност главата со ASIN : B07 GR211 GZ.Без копчиња, нема извртување, едноставно лизгајте надол

Отстранлив база може да се користи како Мини табелатоп tripod премногу.Со вертикална заклучување, тоа може

Голема нога направен од елоксирани трапезоидна алуминиумски профил, вода тесни за да 21.5 инчи tripod нозе о

【ПРЕКРАСЕН КВАЛИТЕТ】видео monopod е направен од висок квалитет на алуминиум.Нога цевки се направени од ви

Капацитет : големиот капацитет на 6800m Ah може да обезбеди моќен моќ за спорт камери, мобилни телефони и ка

Широк Uоблик јарем има гумени перки и се врти 360 степени.Брз флип нога се заклучува 3 дел, 20 mm алуминиум но

Светлина : Резервни тешки школка и да дојде до вас во светлина и едноставен начин.Хуманизирано дизајн си

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

[МултиПрилагодливи Агол Стои за Забава] VЗафат не е само ергономски камера зафат, но мултиаглеста стои д

4 фаза карбонски влакна изградба.Максимална височина : 79.1".Минимална висина : 29.5".Тежина : 4.5 кг.Товар : 6.6 lbs

Arca Швајцарската 5 Годишна Гаранција.Прецизни хоризонтално усогласување 360deg.ротација на хоризонталната

Може да се одржи до 44.1 lb, стои во 4.5" висок, а тежи 1.4 lb.Карактеристики голем заклучување knob кој овозможува

QRSM Брзо Ослободување Слајд Плоча.Вграденво Тешки Кат Штанд.Поддржува носивост до 5kg / 11.0 lb.Висина опсег

5 Дел 10 ply "Toray" Карбонски Влакна.Пресврт Се Заклучува 10 години гаранција.Цевка со Дијаметар : 28mm / 25мм / 22m

Може да се качи SLR камера, mirrorless камера, блиц, мобилен телефон, микрофон, LED светло, итн.Направени од добри

Може да се одржи до 17.6 lb, стои во 3.7" висок, а тежи во 0.9 lb.Карактеристики голем заклучување knob кој овозможу

Карбонски влакна камера monopod, лесен и удобен за носење 5 делови, виткање должина од 45 см, максимална ексте

Please wait...