0
clear
  • Двоен слој кожа накит кутија, обетки, обетки, накит складирање кутија, мулти-функција голем екран стенд-црна
  • -20%
  • -20%
Двоен слој кожа накит кутија, обетки, обетки, накит складирање кутија, мулти-функција голем екран стенд-црна

Двоен слој кожа накит кутија, обетки, обетки, накит складирање кутија, мулти-функција голем екран стенд-црна

DEN 479.76

Достапност
Достапно за нарачка

Високо-квалитетни материјали : Овој стилски накит кутија е направен на СТП кожа, со едноставен, стилски и елегантен изглед.Практичен распоред : накит кутија има 8 ѓердан куки, 74 earring дупки, 15 earring позиции, горната поделба е подвижна, и голем капацитет може да се користи за чување на сите видови на накит.Заштитете го вашиот накит : Овој накит кутија не може само да се продавница за накит, но исто така и заштита вреден накит од прашина, абразија, гребнатини и да се одржи сјајна.Со заклучување дизајн : мал безбедност заклучување дизајн може да се подобри безбедноста и заштита на вашиот прстени, обетки, ѓердани, часовници, нараквици и други накит кога удобен.Совршен туристички придружник : Овој стилски накит кутија ви дозволува да ги зачувувате и организирате вашите накит во секое време, насекаде.Големина на овој накит кутија е 23*17*9cm, која може да се користи како совршен придружник.Доволно голем за да ги собере сите ваши прстени и обетки, но, доволно мала да се вклопи во вашата патна торба.Спецификација : Големина : 23*17*9cm Материјал : СТП кожа Боја : сива, зелена, црна, розова Имајте на ум : може да биде малку грешка во рачни мерења на локации, и не може да биде мирис во кожни производи.Чувствителни луѓе треба да се користат со претпазливост.Ова е нормален феномен.Ве молиме да се свесни.Ве молиме да го скриете вашиот накит безбедно, и да додадете шарм на вашиот облекување маса со оваа симпатична накит кутија.Тоа исто така може да се користи како подарок за вашиот сакан.Никој нема да се чувствуваат непријатно кога се прима како прекрасен подарок за Денот на Вљубените, Божик, Нова Година, за роденден или свадба.

Спецификацијата

Size:
23*17*9cm
Material:
PU leather
Color:
gray, green, black, pink
Note:
There may be a little error in manual measurement, and there may be smell in leather products. Sensitive people should use it with caution. This is a normal phenomenon. Please be aware.
Please hide your jewelry safely, and add charm to your dressing table with this cute jewelry box. It can also be used as a gift for your loved one. No one will feel unhappy when receiving such a beautiful gift on Valentine's Day, Christmas, New Year, birthday or wedding. :

Со стоката дадена додека купуваат

100% сосема нов.Се привлечат внимание.Интересно стоки.Донесе добро расположение.Подароци кои може да бид

Висококвалитет бакар парчиња, силни и издржливи : згодна и исклучителна, цврст и сигурен; класичен метал

❥Производ големина : 3.9*1.7*3.1 во,Производ тежина : 240g ❥Животински облик накит boxt,живописни и реалистични

Дизајн : Нашиот накит екранот кутија усвојува двојноlayer врска дизајн и фиока и оддел дизајн, кој може да

Најдете го вашиот накит во секунди со чување на нив во овие градите Цврстата структура ќе се обезбеди н

[Складирање Кутија] Може да се користи за домашна декорација украси или за објекти за складирање или дав

Оваа кутија е одличен избор за складирање на вашите часовници, прстени, обетки, уво studs, ѓердани, наракви

Место на подарок кутија во секое место за да ја изразат својата благодат, вашите гости и ви благодарам з

Мултислој накит складирање кутија。.Вграденво суета огледало。.Издржлив и лесен за да го отворите и зат

Лесен И Удобен : дрвена кутија е специјално дизајнирани, уникатен ретро стил, и лесен и удобен...

▍ Дома декорации домот ретро дизајн се користи како место за складирање и во исто време го одликува ваш

Рачно насликани емајл на површината keepsake кутија,Сомот insert (внеси).Гроздобер Стил овална Кутија Направен

1.Со различни слоеви и големини, што може да се класифицираат вашиот накит слободно 2.Може да се задржи ва

Уникатен Селски Накит Организаторот Одговара За Било Салон Или Tabletop : Секој кој е љубител на ретро оркес

Пакетот вклучува : 1 * прстен кутија,1 * pendant кутија.Голема складирање држач за вашиот сакан прстен и ѓерда

Vlando Медиум Накит Организатор Кутија : големиот капацитет кожа накит кутија е целосно покриен со ЕВА мат

●Совршена комбинација на класичен и модерен, убава и практична ●Чиста рачно изработени, шарени слика li

На кутија за накит е рачно изработени и притисок за мултислој за заштита на животната средина дрвена та

Please wait...