0
clear
  • Елени Печати Drawstring Торба Ранец Лесен Салата Sackpack Daypack за Училиште Патување Шопинг Спорт
  • -20%
  • -20%
Елени Печати Drawstring Торба Ранец Лесен Салата Sackpack Daypack за Училиште Патување Шопинг Спорт

Елени Печати Drawstring Торба Ранец Лесен Салата Sackpack Daypack за Училиште Патување Шопинг Спорт

DEN 1449.60

Достапност
Достапно за нарачка

Топло Совети ве Молиме овозможи 1-3cm (0.Нерешено string затворање те прави продавница работи брзо и да ги однесе во и надвор лесно.Мулти-Функција Drawstring Салата Торба : Погоден за мажи, жени, девојки, момчиња.Тоа е спортски ранец ви треба!Издржливост & Удобност : Направени од водоотпорен напредна технологија на висок квалитет на полиестер ткаенини што е супер издржлив и withstands секојдневно носат и солза.Оваа спортска торба доаѓа со две надвор zippered џебови за клучеви, пари, мобилни телефони, и повеќе.ДВА пред Патент џебови за очила за сонце, крпи, копчиња, пари, мобилни телефони и мали предмети.Супер Лесни Светлина материјал нема да додадете оптоварување на вашиот сметководствена како и други тешки ранци.Лесен за Складирање може да се свитка во секој случај ви се допаѓа кога не се користи, кое ги зема мал простор.Луѓе Од тренерите на играчи, на возрасните да младост, прилагодливи носи на рака им овозможува на сите да го користат со леснотија.Таму може да биде благо боја отстапување се должи на различни прикази.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

14 и делови инч.Материјал : Направен од висок квалитет на полиестер ткаенини, со Прилагодливи Дебели Рамо

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Должината На Рамо, Рака Може Да Се Прилагоди, И Има Мал Џеб Внатрешноста, Која Може Да Се Одржи Мали Предм

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

големина : 16.9 X 14.2 инчен / 43 X 36cm (H X W).ОкоФаќање На Божиќ / Роденден / Партија / Фестивалот / Партија Корист П

големина : 16.9 X 14.2 инчен / 43 X 36cm (H X W).ОкоФаќање На Божиќ / Роденден / Партија / Фестивалот / Партија Корист П

Која Е Доволно Голема За Вршење На Разни Предмети ,Оптимална За Која Било Внатрешна Или Надворешна Акти�

100% Полиестер.Увезени.Изработени Од 100% Полиестер.Погодна За Секој Прилики,многу Погодно.Уникатен Дизајн

Оваа drawstring ранец е направен од платно ткаенина, кои се цврсти и издржливи.Оваа drawstring ранец користи супер

Оваа drawstring ранец е направен од платно ткаенина, кои се цврсти и издржливи.Оваа drawstring ранец користи супер

МултиЦел Ранец Нашата Drawstring Кеси Се Унисекс И Погодна За Разни Активности, Вклучувајќи Пливање, Пешаче�

Drawstring затворање.Оваа drawstring торба салата е направен од водаотвратителен ткаенина со добра отпорност на �

Материјал Опис 100% Полиестер Влакна, Водоотпорен И Свитлива, Силен И Мала.Голем Капацитет 18*15 Инчи, 3 Функ�

Атрактивни марихуана лист ќе се фати сите очи.ДЕБЕЛА ПОЛИЕСТЕР МАТЕРИЈАЛ : Лесно се перат, рециклираат и

Печати на враќање превозот етикета.Препорачана Логистика Превоз Време : 612 Дена.Применливи Сценарија : Т

Оваа drawstring ранец е направен од платно ткаенина, кои се цврсти и издржливи.Оваа drawstring ранец користи супер

Материјал Опис 100% Полиестер Влакна, Водоотпорен И Свитлива, Силен И Мала.Голем Капацитет 18*15 Инчи, 3 Функ�

Drawstring затворање.Оваа drawstring торба салата е направен од водаотвратителен ткаенина со добра отпорност на �

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

ВИСОК КВАЛИТЕТ направени од врвен квалитет полиестер ткаенини со исклучителен дизајн,опремен со зајак

Please wait...