0
clear
  • 13x4 HD Чипка Пред Свилен Директно Богородица Човековите Бразилецот Коса Чипка Перика Undetectable Швајцарската Проѕирна Чипка Фронтален Пред Извлечен Коса Јасно Чипка Ек
  • -20%
  • -20%
13x4 HD Чипка Пред Свилен Директно Богородица Човековите Бразилецот Коса Чипка Перика Undetectable Швајцарската Проѕирна Чипка Фронтален Пред Извлечен Коса Јасно Чипка Ек

13x4 HD Чипка Пред Свилен Директно Богородица Човековите Бразилецот Коса Чипка Перика Undetectable Швајцарската

DEN 6719.76

Достапност
Достапно за нарачка

100% необработени богородица Бразилецот човечка Коса, без пролевање и метежот-бесплатно, целосно cuticle согласност, може да биде обоена, permed, избелени, истакна, исправи или стилизирана како свој коса.Мали Јазли и preplucked косата : Preplucked природни косата и малку бебешка коса околу; надгради технолошкиот процес го прави јазли помали и повеќе невидливи; јазли, исто така, лесно избелени да им даде на СКАЛПОТ и да се избегне пролевање.Најдобра гаранција за квалитет : Елегантни, нежно, беспрекорно, здрав, полн коса е она што некогаш девојка искрено го заслужува.Повеќето undetectable HD швајцарската чипка : да се Добие голем топење резултира со најдобар квалитет вистински HD швајцарската чипка; тоа е многу тенка, мека и флексибилни, за да може да биде стопен путер со различни тонот на кожата посветли или потемни; тоа е најдобар и повеќето невидливи HD чипка на пазарот, повеќе физички и undetectable од други чипка; тоа може да биде инсталиран со или без лепак, најдобра опција за секојдневно носење и мтв како свадба/роденден/фестивалот/travel/датум.Ние сите ја сакаме долго, свилен права коса, никогаш не излезе на трендовски, убава и беспрекорно!Целата кожа топи швајцарската чипка служи!На чипка е mojo да се постигне SCALPED косата и разделба, совршено поставени!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Ако не сте добиле наредбата во рок од 30 дена, ве молиме да не контактирате на време и да се одговори на ва�

Вистински Шкотскиот Елен Справи.ОВА Е ГОЛЕМА ШАНСА ДА СЕ КУПИ РАЧНО ИЗРАБОТЕНИ ШЕФИЛД ВИСТИНСКИ МАСЛИН�

Големина : Pillcase : 7.0 см (2,7 инчи) дијаметар x 1.2 см(0.5 инчи) висина; Слика : 5.8 cm дијаметар.Класификација : Pillcase,

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

ВАЖНО : Овој случај е САМО компатибилни со i Phone 11 ПРО.Тоа НЕ е компатибилен со i Phone 11 или i Phone 11 ПРО MAX.На adida

【КОНЦИЗЕН ДИЗАЈН】 Оваа farmhouse светлина тела е направен од метал во полица форма, многу уредни и здрав, од

Power4 Laptops Брендирани Автомобил Полнач.Влезен Напон : 12 V DC.Излезен Напон : 5 V.Излез Amperage : 2.4 A Plug Големина : 3.5

Ова е со висок квалитет топката имајќи.Линеарни Слајд Буш LM25 UU (25 x 40 x 59mm) Количина 50 50 PC Премиум LM25 UU Метал

Вашиот Спасувачки План документи ќе и бидат испорачани до вас преку емаил само на адресата поврзана со �

Оваа Заверена Обновена производот е тестиран и сертифициран да се погледне и да работат како нови.На refur

★ИСКЛУЧИТЕЛЕН ДИЗАЈН : Оградата Оркестарот Мрежа има еден мал дијаметар, и саќе дупка дизајн не го блок�

Џеб прегради задржи essentials одделени.РАЗНОВРСНА, исто Така, се користи како мачка / куче играчка кутија; Од

Големина : Pillcase : 7.0 см (2,7 инчи) дијаметар x 1.2 см(0.5 инчи) висина; Слика : 5.8 cm дијаметар.Класификација : Pillcase,

FMSP1030 Тип N F / F Во / Од Bulkhead Коаксијален АНТЕНСКИ Surge Protector, Од 1,5 MHz 700 MHz, DC Блок, 3k W, Ниту, 20k A, Блокирање Капа �

Тоа е за оние тркисрце моменти кои Freewell има создадено магнетни dslr фото / Mirrorless камера филтер систем за да

Хибрид Влијание & Нула Заштита : Военоодделение материјали кои се комбинираат својствата на стакло за д�

【Материјал】100% висок квалитет на памук од ткаенина со мека ултра микрофибер внатрешна се пополни.Супер

Smart Полнење : Power Wiz чипсет автоматски контрола на производството да се зголеми полнење брзина.Супер моќн

Ве молиме имајте предвид дека овој заштитен филм е направен од флексибилни пластични.АнтиШпионски : Екр

Вашиот Спасувачки План документи ќе и бидат испорачани до вас преку емаил само на адресата поврзана со �

Предмет : SMSK60 Имајќи.Тип : Линеарен Слајд Буш.Retainer Материјали : Челик.Имајќи Внатрешен Дијаметар : 60mm.Коли

Дизајн : поштенско Сандаче, може да се инсталира со голем простор, лесен за носење, едноставна атмосфера

Ќе Купување 1 Buc Ослободување Имајќи 8301103 2.166" ID Компатибилен Со Долг 410, 450, 470, 530, 550 100% сосема нов и висок кв

Кабинетот школки едно парче страна, назад, и се соочуваат со рамка.Солидна врвот и на дното панели.Внатр�

Многу Важно : во Внатрешноста на црна плик, вие добивате QR код за ИНСТАЛАЦИЈА НАСТАВА картичка ве молиме

【Важна Забелешка】САМО компатибилни со i Phone X или i Phone XS (5.8 инчи), НЕ се компатибилни со i Phone XR , XS Max или би�

2 метри USB кабел должина, мултифункција кабел за контрола на операцијата, можете да лесно да се контролир

Please wait...