0
clear
  • YHGFR Заклучување на Вратата 1Pc Магнетна Врата Фаќа Шкафот Гардероба Магнетни Кабинет Latch Фаќа Запре Тапа Само-Усогласување на Магнет 5322MM
  • -20%
  • -20%
YHGFR Заклучување на Вратата 1Pc Магнетна Врата Фаќа Шкафот Гардероба Магнетни Кабинет Latch Фаќа Запре Тапа Само-Усогласување на Магнет 5322MM

YHGFR Заклучување на Вратата 1Pc Магнетна Врата Фаќа Шкафот Гардероба Магнетни Кабинет Latch Фаќа Запре Тапа Само-Усогласување

DEN 2394.96

Достапност
Достапно за нарачка

100% Сосема нов.Совршен за спречување на кабинет или шкафот врати од удирање во ѕид додека ги отворате.Силен во магнетна сила, убава и компактна структура, сигурен и издржливи во употреба.Материјал : Пластика, Метал.Големина : 53*22mm/2.09"*0.87". 100% Сосема нов.Совршен за спречување на кабинет или шкафот врати од удирање во ѕид додека ги отворате.Силен во магнетна сила, убава и компактна структура, сигурен и издржливи во употреба.Материјал : Пластични, Metal Size : 53*22mm/2.09"*0.87"Заптивка големина : 53*12mm/2.09"*0.47"Боја : Silver Package листа : 1 x Магнетни Catch4 x Screws Notice : 1.Ние, исто така, го продаде други home art/накит кутија фитинзи,ако треба,ве молиме patronize нашата продавница, ви благодариме!2.Големина за рачни мерења на локации, може да биде од 0 до 3 мм грешка, припаѓа на нормален феномен.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Вратата се фати плоча.Држи вратата рамна со рамка 15 серија компатибилни работи на Faztek extrusions со 1,5" centerline

Нерѓосувачки челик живеалишта, одлична отпорност на корозија повеќе, долготраен од пластични еден.Добр

Име на производ : Магнетни Фати, Завртки се предвидени.Материјал : Направен од висок квалитет, од нерѓосу

1 3 / 4" должина x 2 5 / 16" широк.Вклучува завртки и штрајк плочи.Црна.Нема повеќе копчиња!За користење со двој

Двојно топката, може да биде инсталиран на кабинетот, ковчегот, фиока, врата и др.Идеален додаток за дом,

Материјал : не ' рѓосувачки челик / чист бакар.Спецификација : прилагодлив вратата на врвот bead.Net тежина :

топката вратата latch.шкафот фати топката.вратата фати топката.Ние акции голем спектар на вратата, случај,

Крај : Мат Црна Боја.Тип : DriveIn.Појавување 1 3 / 8" x 2 1 / 4" Круг Агол Штрајк Плоча Вклучени.Штрајк Плоча Монтаж

Лесно да се инсталира и да се приспособат.Спецификации : Случај Материјал=ПЛАСТИКА, Заврши=БРАУН, Држи С

【ГОЛЕМИНА】 База Дијаметар : 10мм / 0.39"; Висината на : 13mm / 0.51"; Вкупно Дијаметар : 12mm / 0.47"; Вкупна Висина : 15.8

17946 Вратата Фати Компатибилен Со Blodgett Опрема 90 Ден Производители Гаранција.Висок Квалитет Замена Дел.Ве

Едноставно им помогнам на вратата да се затвори и заклучување притисни повторно да пролетта се отвори.

Со магнетни пролет структура, само притиснете на кабинет вратата и се тоа ќе се враќа и се отвори автома

Овие вратата buffers се посебен систем дизајниран за да го забави затворање акција на секоја врата.Идеален

Нерѓосувачки Челик Плакарот на Врата пролет Топка Catch The фати топката останува монтира на највисокото н

Се користи за обезбедување на слободнозанишан вратата и шкафот врати инсталиран во училници, дом, канце

Магнетни фати во бела најлон куќиште база за комбинирање на вратата.Секој сет е Индивидуално bagged со 1 фа

Име на производ : Двоен Ролери Фати.Димензии : 40 х 20 x 10мм (L*W*H).Боја : жолта.Материјал : ABS.Широкза употреба :

Двојно топката,може да биде инсталиран на кабинетот,ковчегот,фиока,врата и др.Идеален додаток за дом,ка

магнетни фати.ковчегот го фати.Вратата Затворање.Ве молиме оставете feed врати како што вредноста на сите

Направени Со Силна Материјали.Направен Да Одговара За Apropriate Апликација.Монтажа Завртки Вклучени за Apropr

Овие вратата buffers се посебен систем дизајниран за да го забави затворање акција на секоја врата.Идеален

Има RV багаж прегради се отвори.Лесна инсталација.Вклучува две вратата фаќа по пакет.Боја : Белата Поларн

Погоден за мал подарок кутија, мали торби и мали мебел.Пластична обвивка материјал, издржлив и добро да

Уникатен бубачки форма.Притиснете за да ја отворите или затворите, силни и издржливи.Практичен и едност

Please wait...