0
clear
  • Уво Прстени за Братучед, Новинар Братучед Earring Подароци, Братучед на Братучед Подароци, Роденденски подарок за Репортер Братучед, Убаво Подароци за Братучед, Badass Бр
  • -20%
  • -20%
Уво Прстени за Братучед, Новинар Братучед Earring Подароци, Братучед на Братучед Подароци, Роденденски подарок за Репортер Братучед, Убаво Подароци за Братучед, Badass Бр

Уво Прстени за Братучед, Новинар Братучед Earring Подароци, Братучед на Братучед Подароци, Роденденски подарок

DEN 1198.80

Достапност
Достапно за нарачка

СОВРШЕН ПОДАРОК - Овој уникатен и внимателен пар на уво прстени е премиум квалитет подарок за Новинарите дека е совршен начин да ја искажете вашата љубов!.ВИСОК КВАЛИТЕТ - Овој накит е направен од .925 фунта сребро.Тоа е во облик на цвет со AAAA одделение кубни циркони накит и ливчиња се triple-обложено со 14 K злато.ГОЛЕМИНА - висината на earring е 1.18 инчи (30мм).ПРЕКРАСНА ПОРАКА КАРТИЧКА - пораката картичка што доаѓа со овој подарок сигурно ќе ви донесе насмевка на лицето на личноста која го прима.Се надеваме дека ќе уживате во вашиот ѓердан и да се најде задоволство во својот прекрасен дизајн!.ГАРАНЦИЈА за квалитет - производот е страна-полиран во Мајами, FL и испратени до вашата врата. 100% задоволството загарантирани!Порака картичка дизајниран од страна на Феникс Семејство Подароци.Овој пар Репортер Сончоглед Earring е совршен подарок за личноста која ви носи среќа.Sunflowers се познати по својата убавина и способност да се донесе радост.Направени од .925 sterling silver метал, овој ѓердан карактеристики една лоза која сигурно ќе заличи вашиот ден!Оваа ставка ќе пристигне подарок-подготвени во нашите сопствени пакување со една прекрасна порака картичка.Сертификат за Автентичноста Картичка - Карактеристики на Gear Bubble Печат На Автентичноста, со кој се потврдува дека накит е рачно изработени и направена во вистински .925 фунта сребро.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

60 Пара Накит Одлуки Шарм Снабдување со Материјали трговија на Големо Мода Earring Грбот Наоди Куки T1 OR3 Дија

СОВРШЕН ПОДАРОК Доаѓа во убав накит за подарок кутија.Идеален подарок за Денот на Мајката, Годишнина, В�

1 Пар Мода Накит Одлуки Шарм Обетки Грбот Наоди Уметности и Занаети Куки Масовно Многу Големо Снабдувач

100 Пара Обетки Антички Сребрен Тон Мода Накит Одлуки Шарм Уво Студ Куки Добавувачи трговија на Големо YEGY

Материјал : Бакар.Големина : 15 X13 mm.Боја : Како На Сликата.Тоа е многу погоден за занает љубовници.Можете л�

Производ Големина : 15mm.Боја : Злато / Сребрена.Одговара : Накит Материјали за Правење Накит додаток, рачно

100 Парови Накит Одлуки Антички Сребрен Тон Earring Материјали Куки Наоди Шарм D8 EH6 Був.Големина : Уво Пад : Го�

100 Парови Накит Одлуки Антички Сребрен Тон Earring Материјали Куки Наоди Шарм X3 GJ2 Фустан, Здолниште Фустани

СОВРШЕН ПОДАРОК Овој уникатен и внимателен пар на уво прстени е премиум квалитет подарок за Програмер �

Креативни Накит Earring Изработка На Калапи.DIY Earring одлуки, креативните различна форма и стил ви се допаѓа.Л�

Овие обрачот отвори рамки може да се користи за најразлични проекти.Одлично за крои монистра околу надв

Материјал : Силикон.Големина : Околу 11.5 mm.Боја : Злато, Сребро, Родиум, КС Злато.Тоа е многу погоден за зана

100 Пара Обетки Антички Сребрен Тон Мода Накит Одлуки Шарм Уво Студ Куки Добавувачи трговија на Големо YE51

Пакување : 6pcs / многу.Материјал : 316 од не ' рѓосувачки челик.Големина на : внатрешен дијаметар 10мм / 2.6 g 12mm /

* Совршена earring наоди направете ја вашата сопствена парична казна earring накит Стандардни Големини Одгова�

СОВРШЕН ПОДАРОК Доаѓа во убав накит за подарок кутија.Идеален подарок за Денот на Мајката, Годишнина, В�

1 Пар Мода Накит Одлуки Шарм Обетки Грбот Наоди Уметности и Занаети Куки Масовно Многу Големо Снабдувач

Материјал : Железо.Големина : 19x18 mm.Боја : Како На Сликата.Тоа е многу погоден за занает љубовници.Можете л

ПАКЕТ се ВКЛУЧЕНИ : 200 КОМПЈУТЕРИ / 100 парови 925 sterling silver earring куки за накит одлуки со 200 ПАРЧИЊА гума earring бе

100 Парови Накит Одлуки Антички Сребрен Тон Earring Материјали Куки Наоди Шарм T2 VJ8 Ќерка Љубов Срцето.Големи

Please wait...