0
clear
  • Dell Inspiron 15-3501 15.6 16GB 256GB Intel Core i5-1135G7, Акцентот Црна (Продолжува)
  • -20%
  • -20%
Dell Inspiron 15-3501 15.6 16GB 256GB Intel Core i5-1135G7, Акцентот Црна (Продолжува)

Dell Inspiron 15-3501 15.6 16GB 256GB Intel Core i5-1135G7, Акцентот Црна (Продолжува)

DEN 1036.80

Достапност
Достапно за нарачка

Оваа Заверена Обновена производот е тестиран и сертифициран да се погледне и да работат како нови.На refurbishing процес вклучува функционалност тестирање, основните средства за чистење, инспекција, и пакување.Производот бродови со сите релевантни додатоци, минимум 90-ден гаранција, и може да пристигне во генерички кутија. 15.6-инчен (1920 x 1080) LCD Дисплеј.Intel Core i5-1135 G7 Процесор (Quad-Core, 3.2 GHz, 4 MB Кеш). 16 GB DDR4 системската Меморија. 256 GB Цврста Состојба Диск (SSD).Добиете на вашите раце на разноврсна 15 инчен лаптоп преполни со карактеристики за пријатно мултимедијални искуство.Сите по прифатлива цена.Овој лаптоп доаѓа со Windows 10 Дом во С Режим.Windows 10 Оперативен Систем (И владата) Dell Inspiron 15 3501 15.6" (256 GB, Intel i3-1115 G4 256 GB, 4.1 GHz, 8 GB RAM меморија) за Лаптоп - Акцент Црна.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

МАЗНА ПОВРШИНА површината на watch стакло е мазна, отпорни на топлина, отпорно на гребење и носатотпорни.Л

Замена на Висок Квалитет на AC Ѕид Полнач.Текст : 100 V 240 V.Излез : DC5v, 2 A.Компатибилен со Fusion5 10.6" 16 GB Андроид Т

Подгответе се Побрзо : Нашата медицина кабинет за бањи ви овозможува да елегантно ја преземе контролата

Моден случај.Оклоп случај.Отпорно на гребење заштитни случај.Smartwatch TPU заштитни случај.HR Силикон Заштитн

Независна претходно.Овој микроскоп доаѓа со СУПЕР widefield оптика и разноврсна LED осветлување систем кој о

Prostar Гејмерски Лаптоп : 17.3 Инчи Full HD (1920x1080) 144 Hz Широк Поглед Агол, 72% NTSC, Мат Дисплеј.Високи Перформанси, Пр

DEN 1320.00

Поголема отпорност на оштетувања предизвикани од ултравиолетово внатрешна или надворешна употреба.На

Боја : ND64 77mm.Облик : Plano.Употреба : SLR камера филтер.Структура : SLR камера филтер.Материјал : Стакло.Опис : Item

♛ Повеќенаменски Прилики : Чување на Кутии погоден за десктоп, гардероба, облекување соба, спална соба,

Тоа доаѓа со мазна површина, едноставен и лесен за чистење.Замена Nurser Брадавиците, Пет Храна Силикони Ма

Индустриски дизајн модернизирани за денешните домови, ова двојно свет sconce носи чувство на минимализам

60 GHz Процесор (12 MB Кеш, до 4.11 ac)се Поврзете на БезжичнаAC рутер за речиси 3x брзина, поголем капацитет и поши

Здрав материјал : висок квалитет на метални челични цевки со одлична стабилност! 100% полиестер завеси, ма

Креирај свој затворен рајот со вашиот избор на нашата убава ѕид мурали.На дигитални слики ние се прикаж

FOREDOM ОБВИВКА S77 НАДВОРЕШНИОТ FLEX ВРАТИЛО МОТОРИ ОБВИВКА 361 / 4" ДОЛГО.FOREDOM 77 Оригинални 361 / 4" ДОЛГО НАДВОРЕШН

Максимална сила, лесни палубата го прави овој совршен избор за движење на најголемиот дел на производот

Чува свежа храна за подолг период на време.Вакуум пумпа обезбедува херметички, течењедоказ печат.BPAfree и

10000 m Ah со висок капацитет.Клип за одржување на прекинувачот и да се видиме.Со висок квалитет, се продолжи

Направени од висококвалитетни материјали, сигурен квалитет, лесен и брз за инсталација.Ова е компактно

Please wait...