0
clear
  • Хоризонтална Барови се Повлече - up Фитнес Опрема Ѕид Рамка на Врата Ѕид - Монтирани Фитнес Опрема за Обука со Оружје, Стомачни Фитнес Опрема (Боја : Црна, Големина : 1001
  • -20%
  • -20%
Хоризонтална Барови се Повлече - up Фитнес Опрема Ѕид Рамка на Врата Ѕид - Монтирани Фитнес Опрема за Обука со Оружје, Стомачни Фитнес Опрема (Боја : Црна, Големина : 1001

Хоризонтална Барови се Повлече - up Фитнес Опрема Ѕид Рамка на Врата Ѕид - Монтирани Фитнес Опрема за Обука со

DEN 2751.60

Достапност
Достапно за нарачка

♦【 Процесот на производство】 : На задебелена челични цевки се изработени од многу густа, силен и издржлив материјал.Заварување нема празнини и е посилна.Круг млазницата дизајнот не се повреди на вашите раце и вашата фитнес опрема. ♦【Се повлече - up дизајн】 : повлече - up дизајн во согласност со ергономски дизајн и е погодна за вградување под ѕидот(врати, греди, итн.). ♦【 Обука метод】 : Вежба мускулите : градите, стомакот и рака мускули, рацете виси на хоризонтална шипка, широк зафат растојанието помеѓу раце, така што половината се олабавува latissimus dorsi, целосно отворен, поголема агол на арм отворање, толку повеќе е тешко. ♦【 Едноставен и лесен】 : тесниот дизајн им овозможува на решетката да се смести во скоро било која позиција, едноставен и лесен, без преземањето на просторот, остварување на вашите фитнес повеќе чисти.Инсталацијата е едноставна, и девојки, исто така, може да го инсталирате самостојно. ♦【По - продажбата на гаранција】 : Ако имате било какви прашања во врска со мулти - функција топката багажник, ве молиме контактирајте со нас во времето, ние ќе ви обезбедиме со сеопфатни услуги, и нашата продавница обезбедува по - продажбата на гаранција услуги.Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе се реши тоа за вас во времето.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Предмет : SMSK60 Имајќи.Тип : Линеарен Слајд Буш.Retainer Материјали : Челик.Имајќи Внатрешен Дијаметар : 60mm.Коли

2 метри USB кабел должина, мултифункција кабел за контрола на операцијата, можете да лесно да се контролир

Микрофибер.ЕЛЕГАНТЕН ДИЗАЈН : Луксузни Tracktors Тематските надолуалтернатива утешителот за годината удоб�

3 D бран.топла вода во шише "за ДА ОТИДЕТЕ".Термопластични топла вода во шише.Не користете го во врела вода

Поради фактори како што се светло, камера, аголот, итн.Се надевам дека ќе се разбере.Продавница и да се за

Вистински Шкотскиот Елен Справи.ОВА Е ГОЛЕМА ШАНСА ДА СЕ КУПИ РАЧНО ИЗРАБОТЕНИ ШЕФИЛД ВИСТИНСКИ МАСЛИН�

Импресивна Кристал Adorned C Eagle Trinket Кутија.Bald Eagle Птица Метал Насликани Шарки Магнет Затворање Крилја Се Ши

FMSP1030 Тип N F / F Во / Од Bulkhead Коаксијален АНТЕНСКИ Surge Protector, Од 1,5 MHz 700 MHz, DC Блок, 3k W, Ниту, 20k A, Блокирање Капа �

100% Merino Волна.ВИСОК КВАЛИТЕТ Нашата мека и пријатна капа е изработена од 100% SUPERFINE MERINO ВОЛНА.Еластичен, уд�

Зрак агол : 120 Tripod пополнете светлината 10 нивоа 3боја на подот tripod led прстен beautification пополнете светлината

Големина : Pillcase : 7.0 см (2,7 инчи) дијаметар x 1.2 см(0.5 инчи) висина; Слика : 5.8 cm дијаметар.Класификација : Pillcase,

3 парче ХСС Титаниум обложена 5 / 9 / 14 чекор вежби (412 / 20 / 32милиметри).Ласерски одбележувањето на чекор гол�

Чисти и елегантен полиран злато жица.Убава кафеава боја со бела крои.Голем вкупната големина на 12x12x22".Од

Големина : Pillcase : 7.0 см (2,7 инчи) дијаметар x 1.2 см(0.5 инчи) висина; Слика : 5.8 cm дијаметар.Класификација : Pillcase,

Рачки на двата краја за задржување на товарот и флексибилност.Здрав сите заварени единица е изградена н

Вашиот Спасувачки План документи ќе и бидат испорачани до вас преку емаил само на адресата поврзана со �

7 инчен touchpad екранот, и се напојува со Android 4.Микроскоп карактеристики обратна nosepiece, 3 W LED светла осветлув�

ВАЖНО : Овој случај е САМО компатибилни со i Phone 11 ПРО.Тоа НЕ е компатибилен со i Phone 11 или i Phone 11 ПРО MAX.На adida

Оваа Заверена Обновена производот е тестиран и сертифициран да се погледне и да работат како нови.На refur

Вашиот Спасувачки План документи ќе и бидат испорачани до вас преку емаил само на адресата поврзана со �

Понатаму глицерин лосион е biodegradable.ПОНАТАМУ, има потпис мирис направен од масла од бергамот, маслиново и

Хибрид Влијание & Нула Заштита : Военоодделение материјали кои се комбинираат својствата на стакло за д�

Please wait...