0
clear
  • OMAX 2X-90X Дигитален Зум Trinocular Dual-Бар Бум Стојат Стерео Микроскоп со 3.0 ПРАТЕНИК USB Камера и 144 LED Прстен Светлина и со Светлина Контрола Кутија
  • -20%
  • -20%
OMAX 2X-90X Дигитален Зум Trinocular Dual-Бар Бум Стојат Стерео Микроскоп со 3.0 ПРАТЕНИК USB Камера и 144 LED Прстен Светлина и со Светлина Контрола Кутија

OMAX 2X-90X Дигитален Зум Trinocular Dual-Бар Бум Стојат Стерео Микроскоп со 3.0 ПРАТЕНИК USB Камера и 144 LED

DEN 20111.76

Достапност
Достапно за нарачка

Раководител : 45 степени склони 360 степени rotatable trinocular; Тело може да се аглеста 0-90degrees;; Eyepieces : висок eyepoint широко поле WF10 X/20 и WF20 X; Цел зум : 0.7 x-x 4.5; Помошни цел леќи : 0.3 х и 0.5 x; Вкупно зголемување : 2x-90x; Две окуларни цевки мора диоптријата на вредноста +/-; Прилагодливи interpupillary растојание : 1-3/4inch ~ 2-3/4inch(47~73mm).Лост да се разменуваат приказот помеѓу фото цевка и левата окуларни цевка; Работи од далечина и поле на гледање : види ја табелата на работа од далечина и поле на гледање на add-on помошни цел леќи; Фокусирање на вредноста опсег : 2inch (50mm); Халоген светилка 21v 150w со рефлектор; 20inch (50cm) двоен (Y тип) цевка gooseneck влакна; Вентилатор за ладење на системот за осветлување моќ единица; Моќност : 115v или 230v switchable (меѓународно ниво); Базна големина на : 10-1/4inchx 8-1/4inch (x 26cm 21cm).Осветлување - 144 LED прстен светлина - прилагодлив Интензитет - Моќност : AC 100 V - 240 V, 50/60 Hz - 48mm прстен светлина адаптер вклучен.Дигитална камера : - точно боја 2048 x 1536 пиксели (3.0 ПРАТЕНИК) - 0.45 X намалување леќа за да се добие поголем поле на гледање - Софтвер е компатибилен со Windows XP/Vista/7/8/10 и Mac OS - Фаќањето микроскоп фотографии, снимање на видео во живо, мерење на должини, агли, области, уредување на слики - USB кабелот вклучен. 5-годишна гаранција против производствени дефекти.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Предмет : SMSK60 Имајќи.Тип : Линеарен Слајд Буш.Retainer Материјали : Челик.Имајќи Внатрешен Дијаметар : 60mm.Коли

Smart Полнење : Power Wiz чипсет автоматски контрола на производството да се зголеми полнење брзина.Супер моќн

Вашиот Спасувачки План документи ќе и бидат испорачани до вас преку емаил само на адресата поврзана со �

FMSP1030 Тип N F / F Во / Од Bulkhead Коаксијален АНТЕНСКИ Surge Protector, Од 1,5 MHz 700 MHz, DC Блок, 3k W, Ниту, 20k A, Блокирање Капа �

Поради фактори како што се светло, камера, аголот, итн.Се надевам дека ќе се разбере.Продавница и да се за

можете да контактирате со нас, без разлика кога и каде.Нема други алатки се потребни.Поради разликата по

3 D бран.топла вода во шише "за ДА ОТИДЕТЕ".Термопластични топла вода во шише.Не користете го во врела вода

Кабинетот школки едно парче страна, назад, и се соочуваат со рамка.Солидна врвот и на дното панели.Внатр�

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

Хардвер Големина : 31"W x 46"H x 20"D Банер Големина : 22.75"W x 36.75"Х Хардвер Материјал : алуминиум, пластика (баласт).

Рачки на двата краја за задржување на товарот и флексибилност.Здрав сите заварени единица е изградена н

【КОНЦИЗЕН ДИЗАЈН】 Оваа farmhouse светлина тела е направен од метал во полица форма, многу уредни и здрав, од

Ќе Купување 1 Buc Ослободување Имајќи 8301103 2.166" ID Компатибилен Со Mc Cormick CT47, CT50 U, CT55 U, CT65 U 100% сосема нов и висо

Дршката дизајн на двете страни е лесен за употреба, погодно да се земе и да се движат, и лесно да се носат

Големина : Pillcase : 7.0 см (2,7 инчи) дијаметар x 1.2 см(0.5 инчи) висина; Слика : 5.8 cm дијаметар.Класификација : Pillcase,

Импресивна Кристал Adorned C Eagle Trinket Кутија.Bald Eagle Птица Метал Насликани Шарки Магнет Затворање Крилја Се Ши

100% необработени богородица Бразилецот човечка Коса, без пролевање и метежотбесплатно, целосно cuticle сог�

Bluetooth ЗвучникBUGANI M83 надградена верзија на говорникот има : должина 15.Дијаметар е поголем од BUGANI M83, која п�

Постер стојат може да се прилагоди на хоризонтална или вертикална агол на екранот.Овој знак да застане �

Хибрид Влијание & Нула Заштита : Военоодделение материјали кои се комбинираат својствата на стакло за д�

Power4 Laptops Брендирани Автомобил Полнач.Влезен Напон : 12 V DC.Излезен Напон : 5 V.Излез Amperage : 2.4 A Plug Големина : 3.5

Please wait...