0
clear
  • PDGJG Термички ручек кутија - не ' Рѓосувачки Челик Ручек Кутија За Деца & Возрасни | ТЕЧЕЊЕ ДОКАЗ Храна Складирање Контејнер | машина за миење Садови Безбедно | Ultradurable (?
  • -20%
  • -20%
PDGJG Термички ручек кутија - не ' Рѓосувачки Челик Ручек Кутија За Деца & Возрасни | ТЕЧЕЊЕ ДОКАЗ Храна Складирање Контејнер | машина за миење Садови Безбедно | Ultradurable (?

PDGJG Термички ручек кутија - не ' Рѓосувачки Челик Ручек Кутија За Деца & Возрасни | ТЕЧЕЊЕ ДОКАЗ Храна Складирање

DEN 506.40

Достапност
Достапно за нарачка

● 1.4 L голем капацитет, може да ви гарантира да донесат доволно храна. ● Задебелена дното, трајни и подобро да се заштити храна. ● Преносни се справи, не потресена, лесно да се спроведе. ● Голем калибар купот на устата за лесна храна вметнување и отстранување. ● Нерѓосувачки челик материјал, анти-корозија и анти-оксидација, силна отпорност на топлина, силна топлина зачувување.Боја : Розова★ Производ големина : 20x15cm★ Име на Производ : Изолирани Ручек Кутија★ Производ материјал : 304 од не ' рѓосувачки челик★ Производ употреба : чувајте храна свежа и пријатна★ Детали за Производот : одржување време е и до 12 часа, а храната е уште жешко кога се отвори.Поради прирачник за мерење, големината може да има грешка на 1-2mm.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Ве молиме овозможи 1‑3cm грешка поради прирачник за мерење Ергономски Рачка : Лак се справи со ергономски

Флексибилни внатрешни печат прави храната остане вкусно за подолг период на време, за ручеци и закуски.�

1 На бенто кутија е направен на BPAfree материјали, безбедна и здрава, се осигура дека може да се јаде свежа х

1 На бенто кутија е модерен стил проследено со модата.Тие се лесни и еколошки.Тие донесат свои ручек, кој�

Ручек кутија Спецификација : Име : Бенто Box Lunch кутија Боја : сина, black Material : пластични + нерѓосувачки steel Appl

Машина за миење САДОВИ БЕЗБЕДНО : машина за миење Садови е на располагање.Лесно да се стави во машина за �

Iso Tec премиум затворен мобилен ЈП пена за изолација 100% ПВЦ бесплатно со PEVA поставата и топлина во запечат

Погоден за момчиња, девојки, постари лица, деца, тоа е одлично за статистика, кујна, студија, кампување на

Лесен за употреба и лесно да се чисти : Запечатување вентил на капакот може да ви помогне за да го отвори�

xs димензии : должина 14.5 см ширина 9cm висина 4.5 cm.s димензии : должина 16.5 см ширина 10cm висина 4.5 cm.М големина :

Опис : ручек кутија е опремен со прилагодливи партиција, што е погодно да се организираме на храна уредн�

Храна одделение силиконски PP материјал, висока температура отпор и добра стабилност.Висока температур�

Функција : 1.Тоа може да се турка во и сместени кога не е во употреба [Силикони Запечатување Дизајн] внатр�

Капак и база е врвот во рек машина за миење садови безбедно.На Ello Нерѓосувачки Челик 5 Првенство Ручек Са

2ВО1 ДИЗАЈН : Заврши својата Bentgo колекција со овој сестран ранец и вграден во изолирани ручек торба кој е

Bentology Сет од 3 Тешко Мраз Пакети – Забава Corgi Облик Дизајн.Ладни облоги се компатибилни со повеќето ручек

Производот Може Да Се Користат Во Замрзнувач, Машина За Миење На Садови И Микробранова Печка.Производот

Тигар на животните ручек кутија, 2 парчиња / пакет.Големина : 145 × 110 × висина за 40 милиметри.На дното на над

Храна одделение силиконски PP материјал, висока температура отпор и добра стабилност.Санитарните и Екоп

★【Изолирани И Leakproof】 : Ова Изолирани Мал Ручек Торба Е Направен Од Високо Квалитетни Материјали,Надвор

Бенто кутии за возрасни и деца : Бенто кутии се совршени за подготвување на храна, чување, организирање и

Бенто кутии вклучуваат четири userfriendly брави кои лесно можете да го отворите и затворите.Тоа е совршено в�

Please wait...