0
clear
  • TYUXINSD Погодност Фитнес Мобилен Телефон Работи Утро Работи Рака Поставите Унисекс Фитнес Рака Отворено Зглоб Торба за на Рака Водоотпорен Перница Трајни (Боја : C, Го?
  • -20%
  • -20%
TYUXINSD Погодност Фитнес Мобилен Телефон Работи Утро Работи Рака Поставите Унисекс Фитнес Рака Отворено Зглоб Торба за на Рака Водоотпорен Перница Трајни (Боја : C, Го?

TYUXINSD Погодност Фитнес Мобилен Телефон Работи Утро Работи Рака Поставите Унисекс Фитнес Рака Отворено Зглоб

DEN 1579.20

Достапност
Достапно за нарачка

Податоците внесени во слика е за повикување само, ве молиме обратете се на вистинскиот објект.Ергономски дизајн, не е лесно да се падне, добра вентилација, повеќе uses Product материјал : Lycra fabric Product карактеристики : светлина, удобно, breathable Suitable за публиката : трчање, фитнес, cycling Suitable модел : 15cm × 10cm, 17cm × 11cm Product боја : слика color Style : Sports Closed начин : zipper Shape : vertical Anti-пот и добро миење : на armband е направен од водат-отпорни neoprene и, исто така, има анти-пот и перат својства.Вграден-во keychain и картичка слот за безбедно чување на ID картички, кредитни картички и готовина.★ Производот сликата е под влијание на фактори како што се снимање технологија, еколошки, li.Употребата на Lycra ткаенина, удобно и дише, да може ефективно да се елиминира пот за време на вежбање.Висок квалитет на патент, мазен и лесен за користење, двојно трајни патент дизајн е полесно да се користи.Задебелена на вредноста тока, еластична рака бенд, удобно, да се спречи паѓање на off.Високо чувствителните : маската се прави на транспарентен отпорно на гребење материјал кој обезбедува допир компатибилност во вашата активност без жртвување на чувствителност на допир. Ако ви препознаваат нашите производи, ве молиме не заборавајте да го напушти пет ѕвездички.Меки и удобни ткаенини, таписерии изработка, уредни линии, трајни и удобен за носење. Ако ова е наша грешка, ние ќе го реши тоа и да ви даде задоволително решение.Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ве контактираме во најкраток можен рок.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Згодни и убави : На слушалка и полначот исечок овозможи директен пристап до телефон преку armband.Вграденво

Мултифункционален употреба, двојна употреба за врвка за околу рака и торба.Заштита на животната средин�

Удобност и квалитетергономски и лесен дизајн обезбедува ракавите се не се лизга и безбедно, и се чувств�

100% Полиестер.Увезени.Drawstring затворање.Карактеристики еластична корселе,помош прилагодливи половината �

НАМЕНЕТА ЗА IPHONE XR Ова armband е дизајниран да се вклопуваат во i Phone XR со тенок телефон случај на (НЕ се голем�

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Drawstring затворање.Тенок одговара дизај�

Музика мобилен телефон рака торба, за професионални спортски дизајн, независни главниот торба и подтор�

Високо чувствителните : маската се прави на транспарентен отпорно на гребење материјал кој обезбедува �

[Материјал] : Течни TPU Силикони Заштитни Случај Покритие за Samsung Галакси S21 Ултра,и опција со ткаенина рам�

Ние го цениме вашиот охрабрување.▲Ве молиме имајте во предвид : ☆ 1.Меки и удобни ткаенини, таписерии из�

Задниот дел е дизајниран со еластична бендови и еластична рака бендови за удобност и заштита од испаѓањ

Водоотпорен капа дизајн.Надградба водоотпорен материјал, водоотпорен и sweatproof.Надградба TPU посебен филм

една рака прилагодливи.лесен водоотпорен најлон ripstop.Ние сакаме нашите обука и нашата музика, но сакаме

Премиум мазна слој обезбедува одлични зафат, нула отпор, и нуди заштита против други секојдневно носат �

Изработен од полиестер ткаенини, таа има добра текстура, водоотпорен, highdefinition дигитално печатење шема, �

????НАДВОР ЏЕБОВИ, ОГРОМЕН ВНАТРЕШЕН ZIPPERED ЏЕБ, ЗДРАВ & УДОБЕН ЈАЖЕ се СПРАВУВА со јазли пораби под внатреш�

Водоотпорен zip и отвор за џек за слушалки, одржување на двата слушалки и паметен телефон заштитени.Го шт�

Водоотпорен zip и отвор за џек за слушалки, одржување на двата слушалки и паметен телефон заштитени.Го шт�

5 cm, 18cm × 9cm Product боја : слика color Style : Sports Closed начин : zipper Shape : vertical Prevent кинење : На armband има силна одликување, �

Drawstring затворање.Тенок одговара дизајн; една големина до е recommanded ако сакаат отворени се вклопуваат.Адво�

Рака е Антикражба и совршен за активности на отворено како и шопинг,планинарење,фитнес,барови,концерти,

Прашка кеси се бие и се тресе додека ќе се работи?.Сакам да излегувам со ранец carring телефон и копчињата, н�

Направени од оксфорд ткаенина, таа има добра текстура, водоотпорен, highdefinition дигитално печатење шема, св�

Please wait...