0
clear
  • Професионални Двојна Рачка Алуминиум 67 Tripod (Меур Ниво) за Canon EOS Бунтовнички T6
  • -20%
  • -20%
Професионални Двојна Рачка Алуминиум 67 Tripod (Меур Ниво) за Canon EOS Бунтовнички T6

Професионални Двојна Рачка Алуминиум 67 Tripod (Меур Ниво) за Canon EOS Бунтовнички T6

DEN 4798.80

Достапност
Достапно за нарачка

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. 3 Начин Супер Мазна Pan & Навалите Главата За Лесно Со Цел Контрола.Dual Прилагодливи Пан Рачки & Пена Костец.Гумени Нозе Стигнале Трева Шила.Отстранлив Главата Брзо Ослободување Плоча.Реверзибилна Нозе За Супер Ниска Снимки.Спецификации : Максимална Висина : 67" Минимална Висина : 20" Се Распадна/Складирање Висина : 30.5" Максимален Капацитет : 16 Кг.Тежина : 9.75 Lbs.Нозе : Три Прилагодливи Делови со Хоризонтална Флип Брави Центар Колона : Висина Прилагодливи. (Item Вклучува : Tripod, Случај).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Удобен Tripod за PTZ Камерата Поставување.ЕкстраВисоки Tripod Нозе, со Насочена Зголемувањето на Центар Колона

И површини сликарство третман, анти‑оксидација и анти‑корозија.Должината може да се прилагоди помеѓу

Изградена во лесно линк конектор.Од преклопната положба, деловите на секоја нога на tripod може да биде обј

Sachtler 4161 Soom Tripod Систем На Sachtler 4161 е Soom tripod систем нуди стабилни движења да ја испорача најдобрите слики е �

1.Направен од висок квалитет на алуминиум, здрав, носатотпорни, и трајни производи за употреба...

Боја : Црна; Материјал : Јаглерод Влакна.Макс Висина : 59.1 инчен; Тежина : 3.5 lb; Max.вчитај : 26.5 lb.Карактеристик�

Факултативна видео шефовите на располагање.Лесни карбонски влакна на нозете 7lbs / 3kg.Товар спектар 55lbs 25k

Мини Tabletop Алуминиум tripod.Макс Висина 9 инчи.Набори надолу до 4,5 инчи 5 Делници.Бонус : Вклучува бесплатно п�

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

ДојдеТВ Алуминиум Видео Tripod ДојдеТВ 1 Година Гаранција.Материјал : Алуминиум легура.Тежина : 8.8 lbs (3.99 kg).Д

Гумени јамка е вграден на топката главата за да се заштитат камерата од носат и нула.Поддршка хоризонта�

За OConnor 30 L и 60 L Tripods 210 lb Капацитет 19.3" Нога Радиус.Капакот За Транспорт.На DCM Тркала Dolly за 30 L и 60 L Tripods од OCon

Оваа топката главата може да издржи на тешки товари, заклучување цврсто, и да се движат непречено.Цел и х

Превртено центар колона ви овозможува да се постигне макро фотографија.Со стигнале тежина кука на днот�

Издржливи мини tripod, целосно алуминиумска изграден може да трае со години.Комплетна tripod сет со 360 степен �

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

Продолжување род доаѓа со гумена рачка, кој е удобен и не‑пропадна за употреба.Спецификација : Состојба

Камерата чадор држач клип е лесен за употреба, преносни и лесни за носење и чување.Камерата чадор држач �

Модуларен Tripod Комплет со заменлив нозе.На tripod база доаѓа со 3 компјутери.Карбонски Влакна на Нозете, 3 ко�

Максималната висина (67.По се 180° reflexed,преклопната висина е само 18.3 инчи) ви овозможува да се земе слики на

3 Начин Супер Мазна Pan & Навалите Главата За Лесно Со Цел Контрола.Dual Прилагодливи Пан Рачки & Пена Костец.

Vinten Визија Сина Течност Глава flowtech 75 Карбонски Влакна Tripod 3x Гумени Нозе Поместена Торба Vinten 2 годишна �

► 70mm Дијаметар на Врвот Плоча / Сад Штекер w Притисни Копче за Заклучување Безбедност ►10 Годишна Гаран�

1 1 / 4" стандардни завртки е компатибилен со голем број на производи на пазарот, како што се SLR, mirrorless камер

Товар : 0 да 17.60 lb.Транспорт должина : 33.93 во.Висина со засилувач : 1.94 да 5.74 ft.Брзина спектар : 4.68 во.Редизајн�

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

6" TRIPOD ПРОДОЛЖУВАЊЕ EXTENDER ЦЕВКА ,ОДЛИЧНА ЗА HD CAMCORDERS, ДИГИТАЛНИ КАМЕРИ, ВИДЕО НАДЗОР, SLR И ПОВЕЌЕ!.ИНДУСТРИСК

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

360° степен 2начин пан главата со брзо ослободување плоча, backup безбедност за заклучување, и меур ниво.Едно

Please wait...