0
clear
  • Виножито Ленти Печати Drawstring Торба Ранец Лесен Салата Sackpack Daypack за Училиште Патување Шопинг Спорт
  • -20%
  • -20%
Виножито Ленти Печати Drawstring Торба Ранец Лесен Салата Sackpack Daypack за Училиште Патување Шопинг Спорт

Виножито Ленти Печати Drawstring Торба Ранец Лесен Салата Sackpack Daypack за Училиште Патување Шопинг Спорт

DEN 424.80

Достапност
Достапно за нарачка

Висок-квалитет и Трајни Cinch Торба : Направен од премиум квалитет оксфорд ткаенина (Пред-водоотпорен) и квалитет на решетката ткаенина (Back-Не е водоотпорен).Дише и удобно,нашите drawstring ранец е многу здрав и лесен.Голем Drawstring Торба со 3 Џебови : 13.8 X 18.5 инчен/(X 35cm 47cm).ЕДЕН главната преграда за вашиот тренингот опрема, спортска опрема сака облека, чевли, крпа, телефон, училиште книги, секојдневните набавки, итн.ДВА пред Патент џебови за очила за сонце, крпи, копчиња, пари, мобилни телефони и мали предмети.Здрав Нерешено Кабелот Рамо, Рака Дизајн : Ова drawstring торба со прилагодливи дебелина 8мм ремени кои може да се спречи од копа во рамената и да помогне да се намали вашиот рамо товар и ослободи вашата страна.Мулти-Функција Drawstring Салата Торба : Погоден за мажи, жени, девојки, момчиња.Совршен за активности на отворено,спорт,одмор,супермаркет,за дома чување,raining,трчање,јога,пливање,кампување,планинарење,училиште,салата,канцеларија,патување,патување и одмор како салата торба,училиште торба,плива торба,чевли торба,drawstring спортска торба,drawstring плажа торба и drawstring патна торба.Идеален подарок : Око-фаќање на Подарок за Денот на Вљубените, Ден на Мајката, Божиќ,ноќта на Вештерките,Роденден,Забава и така натаму.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Атрактивни марихуана лист ќе се фати сите очи.ДЕБЕЛА ПОЛИЕСТЕР МАТЕРИЈАЛ : Лесно се перат, рециклираат и

Материјал Опис 100% Полиестер Влакна, Водоотпорен И Свитлива, Силен И Мала.Голем Капацитет 18*15 Инчи, 3 Функ�

Drawstring затворање.Оваа drawstring торба салата е направен од водаотвратителен ткаенина со добра отпорност на �

ВИСОК КВАЛИТЕТ направени од врвен квалитет полиестер ткаенини со исклучителен дизајн,опремен со зајак

Drawstring затворање.Оваа drawstring торба салата е направен од водаотвратителен ткаенина со добра отпорност на �

големина : 16.9 X 14.2 инчен / 43 X 36cm (H X W).ОкоФаќање На Божиќ / Роденден / Партија / Фестивалот / Партија Корист П

Материјал : Дедо Мраз Вреќа Е Изработен Од Црвено Velour Ткаенина.One Size : Торба Е 14 X 18 Инчи И Има Корисна Drawstrin

Која Е Доволно Голема За Вршење На Разни Предмети ,Оптимална За Која Било Внатрешна Или Надворешна Акти�

Оваа drawstring ранец е направен од платно ткаенина, кои се цврсти и издржливи.Оваа drawstring ранец користи супер

Оваа drawstring ранец е направен од платно ткаенина, кои се цврсти и издржливи.Оваа drawstring ранец користи супер

Има Смисла За Мода .Sackpack Ширина : 14.Упатство За Употреба : На Drawstring Дизајн Може Да Се Отвори Со Повлекувањ�

Материјал Опис 100% Полиестер Влакна, Водоотпорен И Свитлива, Силен И Мала.Голем Капацитет 18*15 Инчи, 3 Функ�

ВИСОК КВАЛИТЕТ направени од врвен квалитет полиестер ткаенини со исклучителен дизајн,опремен со зајак

Оваа drawstring ранец е направен од платно ткаенина, кои се цврсти и издржливи.Оваа drawstring ранец користи супер

Високо Квалитетен Материјал : New York Слики Drawstring Ранец, Торба Направени Од Напредна ВисокоКвалитетни Пол�

ЕДЕН главната преграда за вашиот тренингот опрема, спортска опрема сака облека, чевли, крпа, телефон, уч�

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Димензии : 16 x 14 инчен / 42 x 39 cm.Ремени се прилично долга и прилагодлив.Материјал : Drawstring кеса направена од

Материјал Опис 100% Полиестер Влакна, Водоотпорен И Свитлива, Силен И Мала.Голем Капацитет 18*15 Инчи, 3 Функ�

Drawstring затворање.Оваа drawstring торба салата е направен од водаотвратителен ткаенина со добра отпорност на �

Drawstring затворање.Оваа drawstring торба салата е направен од водаотвратителен ткаенина со добра отпорност на �

Добра Изработка : Нашата Салата Вреќа Вреќа Е Двојно Бода За Сите Шевовите, Метал Претходно Биле Вклучен

Совршен Подарок Идеја Cinch Вреќа Вреќа Спортска Торба Е Исто Така Одличен Подарок За Девојка Родендени, �

Печати на враќање превозот етикета.Препорачана Логистика Превоз Време : 612 Дена.Применливи Сценарија : Т

Должината На Рамо, Рака Може Да Се Прилагоди, И Има Мал Џеб Внатрешноста, Која Може Да Се Одржи Мали Предм

Please wait...