0
clear
  • Длабоко Бран Снопови Богородица Човечка Коса Снопови Влажни и Брановидна Човечка Коса Ткаат 3 Снопови Длабоко Бран Коса 10A Необработени Богородица Кадрава Бран Чо?
  • -20%
  • -20%
Длабоко Бран Снопови Богородица Човечка Коса Снопови Влажни и Брановидна Човечка Коса Ткаат 3 Снопови Длабоко Бран Коса 10A Необработени Богородица Кадрава Бран Чо?

Длабоко Бран Снопови Богородица Човечка Коса Снопови Влажни и Брановидна Човечка Коса Ткаат 3 Снопови Длабоко Бран

DEN 1919.76

Достапност
Достапно за нарачка

Губење На Материјал : Бразилски Длабоко Бран Коса Снопови, 100% Необработени Богородица Бразилецот Човечка Коса, Се Намали Од Млада Девојка Донатор,Cuticle Непроменети Тој Иста Насока,Мека Жив Сјајна Целосна Снопови.Губење на Квалитетот : Бразилски Коса Длабоко Бран, Не SHEEDING, Не TANGLES, Полн Завршува, Машина Двојно Weft, Мека и Свиленкаста, Здрава Дебели Снопови.Weight Can се Исправи,Завиткан,Белена и Стилизирана како свој коса.Испорака : 1-3 работни дена,( Премиерот 1-ден на превозот, 2-ден на превозот и стандард превозот);30 Дена Без Причина се Врати или Размена Политика,24 часа Професионални Услуги на Клиентите на Линија.Директно / Тело Бран / Кадрава / Длабоко Бран.Снопови со Затворање / Снопови со Фронтален/13*4 Чипка Пред Перика/Headband Перики.Косата тип : 10 A Длабоко Бран Снопови.Губење на материјал : Бразилски Човечка Коса ,се Намали од Младите Девојки.Коса должина : 10-26inch по пакет.Исклучителна Изведба.Strough Двојно Weft, Без Пролевање.Природно и Удобно.Тесни и Уредни Weft.Отсечени Од Младите Девојки.Природни Црна Боја.Мека и Жив Коса.Може да Се Бојадиса и Избелени.Мека Коса Завршува.Без Никакви Дели Завршува.Нема Сува Лесно да се Грижи за.Без Никакви Метежот Проблеми.Секој Пакет Е 95-100g, Целосно Губење на Снопови. 3 Снопови Е Доволно За Целосна Главата, Ако Сакате Многу, Многу Дебел, Потрага, Можете Да Нарачате Уште Еден Пакет.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Премиум Чипка Мус Багра – Идеален за жени користење чипка перики, синтетички ткае, природни плетенки, и

【Добар Дизајн】Краток браун перики за жените ќе се донесе еден сосема нов вас за неколку секунди.Природ

[T дел чипка перика] 13*4*1 Т дел чипка перика пред извлечен косата со бебе коса, Полна и Густа Гледа и Супер

па ние ви препорачуваме да не ја покријат косата кога ќе го носат вашиот headband перика, покажуваат вашиот

УДОБНОСТ.Имавме вашата удобност во предвид при дизајнирањето на оваа Chemo Ззп / Перика Лагер.Тоа е мека и

Губење на Материјал : 22 инчен долга кадрава коса, перики, мекост и како свој коса.Пакет : перика + бесплатн

(Поддршка брза испорака; времето за испорака е 48 дена) 3) Логистички прашања : во Однос логистика, ние ќе в

Пред перење, нежно detangle користејќи широк заб чешел.Нека вашиот перика седат за неколку минути во сад исп

Природна боја изгледа природно Не restyle косата премногу често премногу тешко,или на косата, лесно ќе се д

УДОБНОСТ.Имавме вашата удобност во предвид при дизајнирањето на оваа Chemo Ззп / Перика Лагер.Тоа е мека и

Материјал : Мат висока температура свила.Должина : околу 45СМ во должина.Мат високитемпература свила : не

Чешел или четка со специјална перика чешел.Тоа може да се користи кога 90% сувост.Навивам на перика, заедн

13x1 Инчи Т Дел Чипка ,од Страна на Дел Само.Може да се Исправи, Завиткан, Избелени, Обоена и Стилизирана ка

Bobbi Шеф скратен Човечка Коса Перика MH1500 MADALYN Продажба Перика Боја : 613 / Боја се Прикажани на модел : 613 "Бо

1 Модерен и стилски долга коса перика изгледа физички,реално,убава.Бојата одговара на вашиот тен и боја

1 Модерен и стилски долга коса перика изгледа физички,реално,убава.Бојата одговара на вашиот тен и боја

Bobbi Шеф скратен Човечка Коса Перика MH1501 RYLEE Продажба Перика Боја : 613, Светлина Русокоса / Боја се Прикаж

Двојно двострано Перика Лента Еден перфориран перика лента со потење мрежа, што го прави двострано леп

Please wait...