0
clear
  • Freeda Европската човечка коса перика - Shlomit Медиум Браун со Русокоса определување на Кожата Врвот Големина M
  • -20%
  • -20%
Freeda Европската човечка коса перика - Shlomit Медиум Браун со Русокоса определување на Кожата Врвот Големина M

Freeda Европската човечка коса перика - Shlomit Медиум Браун со Русокоса определување на Кожата Врвот Големина

DEN 2035.20

Достапност
Достапно за нарачка

Shlomit има директно текстура, со дели на двете страни и во задниот дел.Слоевите над мешавина беспрекорно со слоеви под, давајќи Shlomit дополнителен волумен.Freeda перики се направена од 100% природни Европската косата расте и избрани за оптимален обем и богатството.Коса : 100% Природни Необработени Коса : 100% Природни Необработени Стил : Shlomit SKU : G4688 Капа Големина : M Боја Опис : Медиум Браун со Русокоса моменти Боја Код : 10/6 Губење на Ветер : Кожата врвот Коса Должина : Краток Процес : рачно изработени.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

УДОБНО & ТРАЈНИ : Надгради Тело Бран Фронтален Перики Човечка Коса Чипка Исто како и Тонот на Кожата, 13x4 И

Кадрава Намали Чипка Пред Перики Човечка Коса Ѓумбир Чипка Пред Перики Краток Перики Не Bang Sdamey Перики Ч�

УДОБНОСТ.Имавме вашата удобност во предвид при дизајнирањето на оваа Chemo Ззп / Перика Лагер.Тоа е мека и

【Човечка Коса Перика】10 A одделение Бразилецот човечка коса перика, не метежот и минимална пролевање, в�

Природни и еластична.Европски и Американски пред чипка перика.Слатка и симпатична симулација на скалпо

Природни и Реални, Прави Кратки Боб Перики Чипка Затворање Перика Човечка Коса.Боб чипка пред перики чо�

【Добар Дизајн】Краток браун перики за жените ќе се донесе еден сосема нов вас за неколку секунди.Природ

【Тантела таписерии】 : На чипка пред долга брановидна перика не е само убаво дизајниран, но, исто така, б�

5 Advisable за цел богородица коса, природните бои и природните права ако сакате да багра, боја, перм косата с�

Заврши и да се исправи косата со соодветна температура.5"Уво до уво (крстот на врвот) : 12.Разделба Простор

*Капа Големина : Просечна Големина(Среден Капа Големина : 22.Ве молиме не користете коса боја со белење фу�

1 Модерен и стилски долга коса перика изгледа физички,реално,убава.Бојата одговара на вашиот тен и боја �

Bobbi Шеф скратен Човечка Коса Перика MH1500 MADALYN Продажба Перика Боја : 613 / Боја се Прикажани на модел : 613...

Губење на Материјал : 22 инчен долга кадрава коса, перики, мекост и како свој коса.Пакет : перика + бесплатн

【Коса Материјал】 Целосно машинанаправи перика, долгата брановидна перика е направен од висококвалите

УДОБНОСТ.Имавме вашата удобност во предвид при дизајнирањето на оваа Chemo Ззп / Перика Лагер.Тоа е мека и

Меки и удобни.Убавината Засекогаш Перика е направен од 100% богородица човечка коса и висок квалитет на ч�

5 инчи【Пакет Содржина】перика + на hairnet【ве молиме Имајте на ум】1 Ве молиме да се разбере, според прилаго�

Природна боја изгледа природно Не restyle косата премногу често премногу тешко,или на косата, лесно ќе се д�

Прилагодлива Големина : Постојат два прилагодување ремени во внатрешноста на перика, која може да се ис�

1 .Headband Перика : Нов моден дизајн тело бран човечка коса перика со еластичен headband,без лепак и лесно да се н

Ве молиме Имајте во предвид : Поради истиснување во текот на пакувањето или за време на транспортот, тре�

Please wait...