0
clear
  • 2-56 x 1/8 Машина Завртки/Дупчиња/Врзивно Undercut Глава/Челик/Цинк (Картон: 10,000 компјутери)
  • -20%
  • -20%
2-56 x 1/8 Машина Завртки/Дупчиња/Врзивно Undercut Глава/Челик/Цинк (Картон: 10,000 компјутери)

2-56 x 1/8 Машина Завртки/Дупчиња/Врзивно Undercut Глава/Челик/Цинк (Картон: 10,000 компјутери)

DEN 11447.76

Достапност
Достапно за нарачка

Обврзувачки Undercut Дупчиња.Машина Завртка.Произведен да ASME B18.6.3 & SAE J82 спецификации.Целосно Навој.Челик Цинк Позлатен.Права месо тело fastener со надворешни теми се дизајнирани да се помине низ една дупка или орев да се формира парење навој на завртка.Машина завртки форма на прицврстување решение супериорен во сила да распоредени тема завртки.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

【ВИСОК КВАЛИТЕТ на 304 НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК】М3 машина завртка комплет се направени од 304(188)Нерѓосувачки Ч�

Модел : М2.5x10mm; Материјал : 304 од не 'Рѓосувачки челик; Завртка Должина : 10мм / 0.39"; Теренот : 0.45 mm / 0.018"; Заврт�

М3 М4 M5 Крстот Вдлабнати Countersunk Head Машина Завртки.М3 М4 M5 хексадецимален завртки.М3 М4 M5 подлошки.Материјал

Големина : 1 / 4 инчи20 X 2 инчи.Рамна Глава, Филипс Диск.Користење со ореви или preнавој дупки на ист дијамета�

Глава Тип : Pan head филипс.Дијаметар & Должина : #10 X 1 / 2 инч.Се користи за да се закачите на лим со други тенок

5 / 1618 X 11 / 2 Машина Завртки.Копчето Главата.Хексадецимален Штекер Pin Диск.Легиран Челик.Подесувате Отпорн

Видот На Производите : Завртки.Машина Завртки Се Навој Сврзувачки Елементи Кои Се Обично Се Користи Со О

036"Нишка на Теренот : 40 Thread Теренот Тип : Coarse Thread на Ветер : Right Thread Покриеност : Full System на Мерење : Inch Material : Н�

#832 X 2 Машина Завртки.Станот Countersunk Head.Хексадецимален Штекер Pin Диск 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик (188).Подесув

Принос На отпорност на оптоварување влечење на средината на fastener додека fastener покажува трајна деформац�

【Димензии】 Модел : M4 x 50mm; Завртка Должина : 50mm / 1.97"; Теренот : 0.7 мм / 0.03"; Завртка Главата Кол : 8mm / 0.31"...

Овие дупчиња на ѕид плоча завртки се инсталирани директно во женскинавој receptacle, прицврстување на преки�

Име на производ : Подесувате Отпорни Завртки; Пакет Содржина : 10pcs x Подесувате Отпорни на Завртка.Главна�

Боја : Црна Материјал : Јаглероден Челик Големина : 1x3mm ; 100pcs 1x4mm ; 100pcs 1x5mm ; 100pcs 1x6mm ; 100pcs 1x8mm ; 100pcs 1.2x3mm ; 100pcs 1.2x4m

Мерка М4 машина завртки,Навој Дијаметар : 4mm, Нишка на Теренот : 0.7 мм, Нишка Должина : 50 mm.Главата Големина :

1 / 4"20 X 11 / 4".Машина Завртки, Пан Главата, Плоштадот На Одморите Диск.stainless_steel_188 1 / 4"20 X 11 / 4", Надворешно Наво

Please wait...