0
clear
  • XKun Бања Бар Лизгачки Справи Со
  • -20%
  • -20%
XKun Бања Бар Лизгачки Справи Со

XKun Бања Бар Лизгачки Справи Со

DEN 7385.04

Достапност
Достапно за нарачка

Бањата за безбедност на потпирачи за раце се монтиран во купатило или тоалет, осигурувајќи дека туш кабина има задолжување ефект при внесување и надвор од кадата, обезбедување на сигурно удобност искуство за семејството.Безбедност на парапет е дизајниран за стари лица, со посебни потреби, бремени жени и деца.Бариера-слободен потпирачи за раце се направени со цел да им обезбеди дополнителна помош за лица кои не се неповолно, и да се подобри безбедноста за време на движењето.Тоа може да го поддржи до 500 фунти на затегнувачка, обезбедување на стабилен, сигурен рачка; направен од масло и нерѓосувачки челик, со упорен интензитет и квалитет.Оваа потпирач има солиден нерѓосувачки челик структура и површина е мазна песок-имајќи индустриски процес на преработка, отпорен на корозија, трајни, и не треба да се грижите за водената пареа пречки бања.Нашите посипете се справи користи лесен дизајн со монтажа завртка, лесно да се инсталира.Бања бар.Совршен туш столовите. (Широка употреба) : Употреба безбедност парапети во бањи, кујни, stairwells или перење соби и понатаму се спречи паѓа, особено за лицата со посебни потреби, постари лица, бремени жени и деца.Не само што може да се користи како туш железнички во бањата, но исто така може да се одржи облека, крпи, итн.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

¢ ¥Dimesions 6.3x6.3 инчи или 8x8 инчи ¢ ¥Стилски и елегантен,Направена од одличен квалитет кожа,со прилепува во 4

♥Dimesions 6.3x6.3 инчи или 8x8 инчи ♥Стилски и елегантен,Направена од одличен квалитет кожа,со прилепува во 4 к

♥Dimesions 6.3x6.3 инчи или 8x8 инчи ♥Стилски и елегантен,Направена од одличен квалитет кожа,со прилепува во 4 к

♥Dimesions 6.3x6.3 инчи или 8x8 инчи ♥Стилски и елегантен,Направена од одличен квалитет кожа,со прилепува во 4 к

♥Dimesions 6.3x6.3 инчи или 8x8 инчи ♥Стилски и елегантен,Направена од одличен квалитет кожа,со прилепува во 4 к

Материјал Опис : Направен Од 100% Полиестер Влакна, Без Плетење Точка На Дното.Висок Квалитет На Луксузни

* Погоден за бања или бања организаторот Чување закачалка фен носителот, има фен tools да се спречи движење

Метална бања caddie која го подобрува релаксирачка бања со книга стојат, свеќа светлина, и стакло (или 2) на

Висококвалитетни материјали : На фен држачот е изработен од издржливи елоксирани алуминиумски, кој е от

Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во времето, ние ќе го реши проблемот во прв

♥Dimesions 6.3x6.3 инчи или 8x8 инчи ♥Стилски и елегантен,Направена од одличен квалитет кожа,со прилепува во 4 к

Широк спектар на примена, нејзината големина е 69.5x22.5cm, погоден за сите видови на бањи, и тоа може лесно да

♥Dimesions 6.3x6.3 инчи или 8x8 инчи ♥Стилски и елегантен,Направена од одличен квалитет кожа,со прилепува во 4 к

Бањата за безбедност на потпирачи за раце се монтиран во купатило или тоалет, осигурувајќи дека туш каб

ЗДРАВ, БЕЗБЕДЕН И ИЗГРАДЕН за ДА ТРАЕ : Тоа е ЕкоПријателски и издржливи, како што е отпорен на вода и ве

♥Dimesions 6.3x6.3 инчи или 8x8 инчи ♥Стилски и елегантен,Направена од одличен квалитет кожа,со прилепува во 4 к

ЗДРАВ, БЕЗБЕДЕН И ИЗГРАДЕН за ДА ТРАЕ : Тоа е ЕкоПријателски и издржливи, како што е отпорен на вода и ве

Бањата за безбедност на потпирачи за раце се монтиран во купатило или тоалет, осигурувајќи дека туш каб

Материјал Опис : Направен Од 100% Полиестер Влакна, Без Плетење Точка На Дното.Висок Квалитет На Луксузни

Please wait...