0
clear
  • DIAGKING Мини Vci J2534 TIS Techstream Дијагностички Кабел за Тојота Фирмверот V1.4.1
  • -20%
  • -20%
DIAGKING Мини Vci J2534 TIS Techstream Дијагностички Кабел за Тојота Фирмверот V1.4.1

DIAGKING Мини Vci J2534 TIS Techstream Дијагностички Кабел за Тојота Фирмверот V1.4.1

DEN 2543.76

Достапност
Достапно за нарачка

План започнува на датумот на купувањето.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.75) H *Нето Тежина : 140 g *Бруто Тежина : 150 g.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Ние ќе ја испрати на ажуриран софтвер за вас.На IC ние ги користиме се : LPC2119 FBD64; 9241 A; MCP2551; FT232 RL.Ако знаете помалку од автомобил & компјутерски знаења и не ми се допаѓа далечински помогне, ние не препорачуваме да се купи оваа.Ако мислите дека далечинскиот управувач не е безбедно, се користи или копија лаптоп ќе биде подобро.IC цена може да се провери, а не евтини еден.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Поддржани Протоколи : К-Линија ISO 9141 KWP 2000 ISO 14230-4 SAE J1850 PWM SAE J1850 VPW МОЖЕ да 2.0 *Моќност : DC 5 V - 36 V *Потрошувачка : 0.3 W *Димензии : 76 mm(2.Ако не сте техника savy и имаат проблем со инсталација, ние може да обезбеди техничка поддршка за вас иако teamviewer.Ако софтверот има никаква врска проблем, ве молиме слободно контактирајте со нас.0 Б ISO 11898 МОЖЕ ISO 15765-4 Спецификации : *Оперативен Температура : -20 до 70 ?C ( -4 да 158 ?Ѓ ) *Температура на Чување : -40 85 ?C ( -40 да 185 ?Ѓ ) *Дијагностички Интерфејс : 16 PIN *USB Интерфејс : USB 2.За разлика од евтини кабел на пазарот, тие ги користат STM IC, на STM IC напон не е стабилна, поевтини кабел ќе го оштети вашиот автомобил лесно.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

7 инчен touchpad екранот, и се напојува со Android 4.Микроскоп карактеристики обратна nosepiece, 3 W LED светла осветлув�

★ИСКЛУЧИТЕЛЕН ДИЗАЈН : Оградата Оркестарот Мрежа има еден мал дијаметар, и саќе дупка дизајн не го блок�

Вашиот Спасувачки План документи ќе и бидат испорачани до вас преку емаил само на адресата поврзана со �

Цена За : Секоја Чело Процес Компатибилен : Нема Врв Reflow Компатибилни (260 C) : Не Ro HS Согласност : Нема.ГРАНИ�

【КОНЦИЗЕН ДИЗАЈН】 Оваа farmhouse светлина тела е направен од метал во полица форма, многу уредни и здрав, од

Тоа е за оние тркисрце моменти кои Freewell има создадено магнетни dslr фото / Mirrorless камера филтер систем за да

Качување јаже својства : мек материјал, светлина мрежа, multilayer искриват и weft, парична казна жици, парична �

♦【 Процесот на производство】 : На задебелена челични цевки се изработени од многу густа, силен и издрж�

Постер стојат може да се прилагоди на хоризонтална или вертикална агол на екранот.Овој знак да застане �

Предмет : SMSK60 Имајќи.Тип : Линеарен Слајд Буш.Retainer Материјали : Челик.Имајќи Внатрешен Дијаметар : 60mm.Коли

Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Пакет Количина : 1 парче Платно Складирање Кошница Лесно

【Материјал】100% висок квалитет на памук од ткаенина со мека ултра микрофибер внатрешна се пополни.Супер

Ќе Купување 1 Buc Ослободување Имајќи 8301103 2.166" ID Компатибилен Со Случајот IH 40, 40 B, 40 C, 50 B, 50 C...

【Важна Забелешка】САМО компатибилни со i Phone X или i Phone XS (5.8 инчи), НЕ се компатибилни со i Phone XR , XS Max или би�

Power4 Laptops Брендирани Автомобил Полнач.Влезен Напон : 12 V DC.Излезен Напон : 5 V.Излез Amperage : 2.4 A Plug Големина : 3.5

Smart Полнење : Power Wiz чипсет автоматски контрола на производството да се зголеми полнење брзина.Супер моќн

Рачки на двата краја за задржување на товарот и флексибилност.Здрав сите заварени единица е изградена н

Вашиот Спасувачки План документи ќе и бидат испорачани до вас преку емаил само на адресата поврзана со �

Please wait...