0
clear
  • Микро 100 ДО-25030-8 Grooving Алатка - Undercut.030 Ширина.060 Proj.094 Аглеста Proj.240 Мин Понесе Кол, 1/2 Макс Понесе Длабочина.115 Форумот, 1/4 месо тело Кол, 2-1/2 OAL, Соголени
  • -20%
  • -20%
Микро 100 ДО-25030-8 Grooving Алатка - Undercut.030 Ширина.060 Proj.094 Аглеста Proj.240 Мин Понесе Кол, 1/2 Макс Понесе Длабочина.115 Форумот, 1/4 месо тело Кол, 2-1/2 OAL, Соголени

Микро 100 ДО-25030-8 Grooving Алатка - Undercut.030 Ширина.060 Proj.094 Аглеста Proj.240 Мин Понесе Кол, 1/2 Макс

DEN 836.40

Достапност
Достапно за нарачка

Дизајниран за слегување целосна радиус undercut жлебови и профилирање.Полиран сплит лице за подобрување на работ на задржување и чип евакуација, додека намалување на galling.Целосна радиус профил.Заклучување рамен автоматски ја лоцира алатка на центар.Al Ti N обложени опција овозможува додаде подмачкување и зголемена отпорност на абење во тешко да се машина материјали.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Power4 Laptops Брендирани Автомобил Полнач.Влезен Напон : 12 V DC.Излезен Напон : 5 V.Излез Amperage : 2.4 A Plug Големина : 3.5

Вашиот Спасувачки План документи ќе и бидат испорачани до вас преку емаил само на адресата поврзана со

СИМОН Пена da Mano е хидратантна, брзо се апсорбира рака крем збогатен со природни екстракти од шеј путер, м

【Материјал】100% висок квалитет на памук од ткаенина со мека ултра микрофибер внатрешна се пополни.Супер

Поради фактори како што се светло, камера, аголот, итн.Се надевам дека ќе се разбере.Продавница и да се за

Понатаму глицерин лосион е biodegradable.ПОНАТАМУ, има потпис мирис направен од масла од бергамот, маслиново и

Импресивна Кристал Adorned C Eagle Trinket Кутија.Bald Eagle Птица Метал Насликани Шарки Магнет Затворање Крилја Се Ши

100% Merino Волна.ВИСОК КВАЛИТЕТ Нашата мека и пријатна капа е изработена од 100% SUPERFINE MERINO ВОЛНА.Еластичен, уд

Се продаваат како 1 EA.Обезбедува една самостојна единица.Користење со додаток На Единици за комплетна ѕ

FMSP1030 Тип N F / F Во / Од Bulkhead Коаксијален АНТЕНСКИ Surge Protector, Од 1,5 MHz 700 MHz, DC Блок, 3k W, Ниту, 20k A, Блокирање Капа

2 метри USB кабел должина, мултифункција кабел за контрола на операцијата, можете да лесно да се контролир

7 инчен touchpad екранот, и се напојува со Android 4.Микроскоп карактеристики обратна nosepiece, 3 W LED светла осветлув

【Важна Забелешка】САМО компатибилни со i Phone X или i Phone XS (5.8 инчи), НЕ се компатибилни со i Phone XR , XS Max или би

Предмет : SMSK60 Имајќи.Тип : Линеарен Слајд Буш.Retainer Материјали : Челик.Имајќи Внатрешен Дијаметар : 60mm.Коли

План започнува на датумот на купувањето.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.75) H *Не

Ќе Купување 1 Buc Ослободување Имајќи 8301103 2.166" ID Компатибилен Со Mc Cormick CT47, CT50 U, CT55 U, CT65 U 100% сосема нов и висо

3 парче ХСС Титаниум обложена 5 / 9 / 14 чекор вежби (412 / 20 / 32милиметри).Ласерски одбележувањето на чекор гол

Цена За : Секоја Actuator Стил : Ротари Оперативни Сила Max : 90ozf Switch Работење : (Не е Применливо) Circuitry : SPSTNC Врска

100% необработени богородица Бразилецот човечка Коса, без пролевање и метежотбесплатно, целосно cuticle сог

Оваа Заверена Обновена производот е тестиран и сертифициран да се погледне и да работат како нови.На refur

можете да контактирате со нас, без разлика кога и каде.Нема други алатки се потребни.Поради разликата по

♦【 Процесот на производство】 : На задебелена челични цевки се изработени од многу густа, силен и издрж

3 D бран.топла вода во шише "за ДА ОТИДЕТЕ".Термопластични топла вода во шише.Не користете го во врела вода

Please wait...