0
clear
  • Unicey Бизон Одење во Снег Водоотпорен Виткање Перење Забавува Кофа за Детска Соба Спална соба Бебе бебе соба
  • -20%
  • -20%
Unicey Бизон Одење во Снег Водоотпорен Виткање Перење Забавува Кофа за Детска Соба Спална соба Бебе бебе соба

Unicey Бизон Одење во Снег Водоотпорен Виткање Перење Забавува Кофа за Детска Соба Спална соба Бебе бебе соба

DEN 935.76

Достапност
Достапно за нарачка

Оксфорд Ткаенина.Димензии : 19.3x11.8x15.9 во/49x30x40.5 cm(Hx Wx L).Нашите перење торба е погодна за домашни, на полиците, за плакари, за расадник, за детска соба, за бебе соба, за бања, за спалната соба, за дневната соба, за перална, за кујна,за балкон,за статистика, за на училиште,за автомобили, за надвор.Материјал : 300 D Оксфорд ткаенина ПВЦ водоотпорен,Во внатрешноста на кошница е фиксна со заградата, задебелена дното, лесно да се застане, Водоотпорен ЈП слој надворешниот.Нашите перење кошница со виткање дизајн го прави тоа практични за сите места и го прави лесен за чување.Совршен за облека складирање (особено за долна облека, чорапи, градник, итн.), домашен текстил за складирање, играчка складирање, бебе производ за складирање и домашно милениче производ за складирање.Карактеристики : Нашата перење забавува не користете било штетни синтетички пестициди или ѓубрива.Здрав & Трајни производи за долготрајна употреба.Печати : Уникатни отпечатоци на нашата количка за перење забавува кофа може да додадете живописни бои за вашиот простор, разубават вашата соба.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

1 Материјал : Оксфорд ткаенина.Големина : 35x44 CM / 13.8x17.3 во 2 Перформанси : добар помошник за семејството скл

Функција : Тоа може да се користи како играчка за складирање кошница за детска соба, бања перење кошница,

Свитлива : Постои заградата во внатрешноста на перење кошница, и задебелена дното е постабилна и издржл

Количка за Перење Кошница : мрежа перење кошница може да биде укината.Можете да се свитка ги во круг рамн

【Модерна Симпатична Лесен Дизајн Одлични за детските Навики за Учење】Минимализам и моден дизајн,диза

Материјал : 300 D Оксфорд ткаенина + водоотпорен ПВЦ.Димензии : 19.3x11.8x15.9 во / 49x30x40.5 cm.Тежина : 650g.Функција : О

Димензии : 19.Модерен печатење : Постојат различни добар изглед за печатење на површината на кошница.На к

Совршена декорација : Овие ѓубре лименки се дадени во интересен, трендовски и симпатична стилови и бои,и

Перформанси : добар помошник за семејството складирање!Лесно оптоварување на сите видови на играчки, об

Функција : Тоа може да се користи како играчка за складирање кошница за детска соба, бања перење кошница,

Издржливи & Стабилна : Сите конците од нашите перење кошница се дури и дистрибуција и парична казна, биде

Оксфорд Ткаенина.Димензии : 19.3x11.8x15.9 во / 49x30x40.5 cm(Hx Wx L).Нашите перење торба е погодна за домашни, на полици

Тоа може да се пополни со варира на објекти,работа за внатрешна и надворешна.Цврсти рачки се потврдени о

Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.На количка за дизајн овозможува да бидат поставени по же

Материјал опис : водоотпорен Оксфорд ткаенина.Додаток структура : singlelayer ткаенина, две рачки на двете ст

Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Димензии : 19.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вра

Функција : Тоа може да се користи како играчка за складирање кошница за детска соба, бања перење кошница,

Оксфорд Ткаенина.Димензии : 19.3x11.8x15.9 во / 49x30x40.5 cm(Hx Wx L).Нашите перење торба е погодна за домашни, на полици

Функција : Тоа може да се користи како играчка за складирање кошница за детска соба, бања перење кошница,

Големина : 41cm x 47cm(16.1"x 18.5"),тежина : 350g.Материјал : Високо квалитетен екопријателски платно ткаенина со вод

Домот Перење Забавува : исклучителна појава перење кошница може да се користи како домашна декорација и

Материјал опис : водоотпорен Оксфорд ткаенина.Додаток структура : singlelayer ткаенина, две рачки на двете ст

Внатрешниот ЈП Оксфорд ткаенина материјал го прави перење кошница.Практична Функционалност : Имаат орг

Функција : Тоа може да се користи како играчка за складирање кошница за детска соба, бања перење кошница,

Перформанси : добар помошник за семејството складирање!Лесно оптоварување на сите видови на играчки, об

Please wait...