0
clear
  • Хермес Хардвер 5pcs - Индустриски Одделение # 6542 - ХСС Чекор Вежба во Собата со Алуминиумска Случај
  • -20%
  • -20%
Хермес Хардвер 5pcs - Индустриски Одделение # 6542 - ХСС Чекор Вежба во Собата со Алуминиумска Случај

Хермес Хардвер 5pcs - Индустриски Одделение 6542 - ХСС Чекор Вежба во Собата со Алуминиумска Случај

DEN 1626.48

Достапност
Достапно за нарачка

Индустриски одделение # 6542. Ја спречува метал scurf од летаат наоколу за подобрување на безбедноста.Вежби дупки на разни големини без промена делови.Минимална шокови и речиси невозможно да се држат во споредба со конвенционалните рамки.Мазна дупка рабови, совршен за да се вежба дупки за HVAC работни места. ✔ Хермес Хардвер Чекор Вежба Битови Поставете го заменува 50 индивидуална вежба битови во 5 парчиња чекор вежба битови, кој ви заштедува многу проблеми и простор.✔ Две-fluted дизајн обезбедува побрз и неспокојот сечење.✔ Кобалт челик заедно со титаниум слој обезбедува овој сет со извонредна издржливост и ќе остане остри за годините што доаѓаат, совршен за да се намали дупки на лим, алуминиумска фолија и др.✔ Материјал : High Speed Челик со Кобалт Обложена.✔ Оваа низа ги заменува 50 индивидуална вежба сетови.✔ Направени од страна Долг живот high speed челик.✔ Само почеток - нема потреба за пилот дупка.✔ Кобалт обложени да се намали триењето и да ја стартувате ладилникот.✔ Автоматски deburrs дупки како што вежба.✔ Вклучува заштитни поместена алуминиум случај.✔Алуминиум Случај Димензија : 6" x 4" x 1 1/2'Specification : 10pc чекори : 1/4" да 1-3/8" (1/4", 3/8", 1/2", 5/8", 3/4", 7/8", 1", 1-1/8", 1-1/4", 1-3/8").12pc чекори : 3/16" да 7/8" (3/16", 1/4", 5/16", 3/8", 7/16", 1/2", 9/16", 5/8", 11/16", 3/4", 13/16", 7/8").
9pc чекори : 1/4" да 3/4" (1/4", 5/16", 3/8", 7/16", 1/2", 9/16", 5/8", 11/16", 3/4").13pc чекори : 1/8" да 1/2" (1/8", 5/32", 3/16", 7/32", 1/4", 9/32", 5/16", 11/32", 3/8", 13/32", 7/16", 15/32" , 1/2").6pc чекори : 3/16" да 1/2" (3/16", 1/4", 5/16", 3/8", 7/16", 1/2").Пакет се Вклучени : 5 x Вежба Bits1 x Алуминиум Case Includes заштитна поместена алуминиум случај.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Power4 Laptops Брендирани Автомобил Полнач.Влезен Напон : 12 V DC.Излезен Напон : 5 V.Излез Amperage : 2.4 A Plug Големина : 3.5

Импресивна Кристал Adorned C Eagle Trinket Кутија.Bald Eagle Птица Метал Насликани Шарки Магнет Затворање Крилја Се Ши

ВАЖНО : Овој случај е САМО компатибилни со i Phone 11 ПРО.Тоа НЕ е компатибилен со i Phone 11 или i Phone 11 ПРО MAX.На adida

Понатаму глицерин лосион е biodegradable.ПОНАТАМУ, има потпис мирис направен од масла од бергамот, маслиново и

Цена За : Секоја Чело Процес Компатибилен : Нема Врв Reflow Компатибилни (260 C) : Не Ro HS Согласност : Нема.ГРАНИ�

Doodlebug Лавра Намалувања Умре Толку Многу Pun Пилула Подобро.Doodlebug Лавра Намалувања Умира се совршени за ка�

100% необработени богородица Бразилецот човечка Коса, без пролевање и метежотбесплатно, целосно cuticle сог�

Микрофибер.ЕЛЕГАНТЕН ДИЗАЈН : Луксузни Tracktors Тематските надолуалтернатива утешителот за годината удоб�

100% Merino Волна.ВИСОК КВАЛИТЕТ Нашата мека и пријатна капа е изработена од 100% SUPERFINE MERINO ВОЛНА.Еластичен, уд�

СИМОН Пена da Mano е хидратантна, брзо се апсорбира рака крем збогатен со природни екстракти од шеј путер, м

Алуминиум за сила и отпорност на триење, корозија, и хемикалии.Спојување Тип : E Максимум оперативни прит

Кабинетот школки едно парче страна, назад, и се соочуваат со рамка.Солидна врвот и на дното панели.Внатр�

Зрак агол : 120 Tripod пополнете светлината 10 нивоа 3боја на подот tripod led прстен beautification пополнете светлината

План започнува на датумот на купувањето.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.75) H *Не

Ќе Купување 1 Buc Ослободување Имајќи 8301103 2.166" ID Компатибилен Со Mc Cormick CT47, CT50 U, CT55 U, CT65 U 100% сосема нов и висо

1 / Kids / Лајт; Таб 4 7.1; Табот S2 8.УЛ тестирање е овластена од OSHA НИ Федерална Агенција.5 Ft Моќ Канапи / Изле

Тоа вклучува нашата револуционерна 4 K способен 16канал N861 Серија мрежа видео рекордер (NVR) и десет 4 K курш�

Рачки на двата краја за задржување на товарот и флексибилност.Здрав сите заварени единица е изградена н

Качување јаже својства : мек материјал, светлина мрежа, multilayer искриват и weft, парична казна жици, парична �

【КОНЦИЗЕН ДИЗАЈН】 Оваа farmhouse светлина тела е направен од метал во полица форма, многу уредни и здрав, од

Ќе Купување 1 Buc Ослободување Имајќи 8301103 2.166" ID Компатибилен Со Farmtrac 410, 450, 470, 530, 550 100% сосема нов и висок кв

★ИСКЛУЧИТЕЛЕН ДИЗАЈН : Оградата Оркестарот Мрежа има еден мал дијаметар, и саќе дупка дизајн не го блок�

7 инчен touchpad екранот, и се напојува со Android 4.Микроскоп карактеристики обратна nosepiece, 3 W LED светла осветлув�

Please wait...