0
clear
  • SHENYUAN 3 4 5 6 8 10 12mm Мулти-Функционални Стакло Вежба Малку Триаголник Битови Керамичка Плочка Бетонски Тули Метал од Нерѓосувачки Челик, Дрво Исклучителна (Боја : 7pcs Сет
  • -20%
  • -20%
SHENYUAN 3 4 5 6 8 10 12mm Мулти-Функционални Стакло Вежба Малку Триаголник Битови Керамичка Плочка Бетонски Тули Метал од Нерѓосувачки Челик, Дрво Исклучителна (Боја : 7pcs Сет

SHENYUAN 3 4 5 6 8 10 12mm Мулти-Функционални Стакло Вежба Малку Триаголник Битови Керамичка Плочка Бетонски Тули

DEN 1632.48

Достапност
Достапно за нарачка

Прецизност мелење склони сечилото помага да се обезбеди брзо дупчење, импресивен сечење моќ, и одличен чип отстранување.Висок квалитет.Име на производ : Мулти-функционални Триаголник стакло Вежба.Карбид Совет : YG6 XImported УМЕТНОСТ карбид совет.Дијаметар : 3мм, 4mm, 5mm, 6mm, 8mm, 10мм, 12mm.Ве молиме овозможи 1-2mm во големина за мерење на табелата за варијанса поради прирачник за мерење.Вашето задоволство е наша најголема грижа на, ве молиме слободно да не контактирате за било какви прашања и проблеми.Карактеристики : Висок квалитет .Име на производ : Мулти-функционални Триаголник стакло Drill Carbide Совет : YG6 XImported УМЕТНОСТ карбид совет Дијаметар : 3мм, 4mm, 5mm, 6mm, 8mm, 10мм, 12mm This малку за Хард Кршливи Керамички Материјали како што се керамика,плочки,Мермер,Бетон, стакло, алу, метални лимови и така on Package се вклучени : Pls види погоре choise. Забелешка : МОРА да СЕ ДОДАДЕ COOLANT (вода) КОГА ТОА Е се КОРИСТИ.Ве молиме овозможи 1-3мм се разликува поради прирачник за мерење.Поради различни екранот и друга светлина, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме за вашето разбирање.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Отворање дава многу област преку кои ѓубрето може да се укине.Овој сад е отворен за бизнис.9" кол.отворањ

3 D бран.топла вода во шише "за ДА ОТИДЕТЕ".Термопластични топла вода во шише.Не користете го во врела вода

Doodlebug Лавра Намалувања Умре Толку Многу Pun Пилула Подобро.Doodlebug Лавра Намалувања Умира се совршени за ка

Ќе Купување 1 Buc Ослободување Имајќи 8301103 2.166" ID Компатибилен Со Mc Cormick CT47, CT50 U, CT55 U, CT65 U 100% сосема нов и висо

2 метри USB кабел должина, мултифункција кабел за контрола на операцијата, можете да лесно да се контролир

100% Merino Волна.ВИСОК КВАЛИТЕТ Нашата мека и пријатна капа е изработена од 100% SUPERFINE MERINO ВОЛНА.Еластичен, уд

Оваа Заверена Обновена производот е тестиран и сертифициран да се погледне и да работат како нови.На refur

Хибрид Влијание & Нула Заштита : Военоодделение материјали кои се комбинираат својствата на стакло за д

Ќе Купување 1 Buc Ослободување Имајќи 8301103 2.166" ID Компатибилен Со Farmtrac 410, 450, 470, 530, 550 100% сосема нов и висок кв

Кабинетот школки едно парче страна, назад, и се соочуваат со рамка.Солидна врвот и на дното панели.Внатр

Микрофибер.ЕЛЕГАНТЕН ДИЗАЈН : Луксузни Tracktors Тематските надолуалтернатива утешителот за годината удоб

Smart Полнење : Power Wiz чипсет автоматски контрола на производството да се зголеми полнење брзина.Супер моќн

Понатаму глицерин лосион е biodegradable.ПОНАТАМУ, има потпис мирис направен од масла од бергамот, маслиново и

Bluetooth ЗвучникBUGANI M83 надградена верзија на говорникот има : должина 15.Дијаметар е поголем од BUGANI M83, која п

Вашиот Спасувачки План документи ќе и бидат испорачани до вас преку емаил само на адресата поврзана со

Импресивна Кристал Adorned C Eagle Trinket Кутија.Bald Eagle Птица Метал Насликани Шарки Магнет Затворање Крилја Се Ши

Алуминиум за сила и отпорност на триење, корозија, и хемикалии.Спојување Тип : E Максимум оперативни прит

Голем капацитет за дизајн, бесплатен простор за складирање, лесно да се одржи на сите видови на облека и

★ИСКЛУЧИТЕЛЕН ДИЗАЈН : Оградата Оркестарот Мрежа има еден мал дијаметар, и саќе дупка дизајн не го блок

7 инчен touchpad екранот, и се напојува со Android 4.Микроскоп карактеристики обратна nosepiece, 3 W LED светла осветлув

Please wait...