0
clear
  • STELLE Деца/Девојки Симпатична Туту Фустан Балет Леотар за Танц
  • -20%
  • -20%
STELLE Деца/Девојки Симпатична Туту Фустан Балет Леотар за Танц

STELLE Деца/Девојки Симпатична Туту Фустан Балет Леотар за Танц

DEN 359.76

Достапност
Достапно за нарачка

95% Памук, 5% Spandex.Супер симпатична туту фустан леотар со три-слој мека предиво туту здолниште/Совршен за било прилики.Ние користиме високо квалитетни памук за bodice дел, кој е помек и посилна од заеднички памук.Тие обезбедуваат помек се чувствуваат и се повеќе отпорни на миење.Големина на табела : Големина XXS (Возраст : 2t), Големина XS (Возраст : 3t), Големина S (Возраст : 4t), Големина M(Возраст : 5-6t), Големина L(Возраст : 7-8t); Големината на табелата се препорачува врз основа на нашите мерења и минатото на клиентите коментарите.Ние се користи високо квалитетен материјал за bodice дел, кој му дава фустан повеќе мекост, повисоки glossiness, и подобро се носат и измијте отпор.Избори за две различни Стил : Нашата оригиналната верзија е 3/4 ракав, и додадовме ракави верзија на овој оглас за потоплите времето избор!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

100% Полиестер.Се повлече На затворање.Чипка дополнителните кратко sleeve танц костим.Пакување : само фустан

Мека Ткаенина.Се повлече На затворање.Копчето пред се, од страна на патент, линија.Ткаенина нема водат.С

100% Полиестер.Се повлече На затворање.Чипка дополнителните кратко sleeve танц костим.Пакување : само фустан

Мека Ткаенина.Се повлече На затворање.Копчето пред се, од страна на патент, линија.Ткаенина нема водат.С

92" Големина : XXL Големина.Клеча Доказ, 4 ПатСе Водат, Buttery Мека, Пот Wicking, Дише Целосна Должина, Прибл Тренин

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Се повлече На затворање.Мека водат тк

100% Полиестер.Се повлече На затворање.Чипка дополнителните кратко sleeve танц костим.Пакување : само фустан

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Машина За Миење ✔️За Конкуренција s п

Домот висока ниска мрежа tull здолниште асиметрични midi замав фустан, возрасни лирски танц фустан без рака

Материјал : Полиестер.Сите бои беа лесно да се облекуваат.2" Должина : 140cm / 55.9" Должина : 136cm / 53.Убави,модерн

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Полиестер.Се повлече На затворање.

5" / 86cm; Половината : 26.Невидливи патент во задниот;.S : Биста : 32.L : Биста : 35.УДОБНО МАТЕРИЈАЛ Изработени од

95% Полиестер, 5% Elastane.Увезени.Машина За Миење.Овој сестран кратки ракави се вклопуваат и одблесокот фуста

Bodice : 58% Најлон, 40% Полиестер, 2% Spandex; Здолниште Надеж : 100% Полиестер.Увезени.Патент затворање.Рака Мие Само

Bodice : 58% Најлон, 40% Полиестер, 2% Spandex; Здолниште Надеж : 100% Полиестер.Увезени.Патент затворање.Рака Мие Само

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 95% Полиестер, 5% Elastane.Увезени.Машина За

Се повлече На затворање.Мека водат ткаенина, што го прави идеален за танц пракса.Без ракави, голи lycra пол

Големина : Капа4inch*3inch ЈакаПрилагодливи 11inch18inch Фустан13.8 инчен18inch.Материјал : Изработени од полиестер.Ви

КОЈ НЕЈЗИНИОТ ОМИЛЕН МЕЧО ПУХ ЛИКОВИ Додадете некои Пу Мечка стил на вашиот малку девојка на денот!Оваа

78" Хип : 111cm / 43.55" Големина : XL Половината : 87cm / 34.39" Хип : 103cm / 40.01" Големина : M Половината : 74cm / 29.10" Панталона Д

Машина За Миење.Сезона : Есен, Повод : Случајни,Daliy.Материјал : Чипка.Шаблон Тип : Patchword.Collor : OВратот.Стил : С

Рака Мие Само.Answer : ___________________________ Note : Оваа Ставка се Мери во Азија големина, ве Молиме Прочитајте ја Наш

10" Панталона Должина : 34cm / 13.78" Хип : 111cm / 43.Произведено во САД или Увезуваат.58" Големина : L Половината : 79cm /

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 95% Памук, 5% Spandex.Супер симпатична туту

Туника Блузи за Leggings за Жените Долг Ракав V Деколте, T Кошула Секојдневен Лабава Одговара Жените V Деколт

Сет Вклучуваат : 1x Жените Танц Фустан.Жените возрасни ракави леотар танц фустан, добра еластичен матери

Please wait...