0
clear
  • GNUIO Види Бендови од не ' Рѓосувачки Челик Рака 44mm 40mm iWatch Бенд 42mm/38mm Метал Хривнија Компатибилен со Apple Види Серијата 5 4 3 se 6 (Бенд Боја : Црна, Бендот Ширина : 38mm или 40mm)
  • -20%
  • -20%
GNUIO Види Бендови од не ' Рѓосувачки Челик Рака 44mm 40mm iWatch Бенд 42mm/38mm Метал Хривнија Компатибилен со Apple Види Серијата 5 4 3 se 6 (Бенд Боја : Црна, Бендот Ширина : 38mm или 40mm)

GNUIO Види Бендови од не ' Рѓосувачки Челик Рака 44mm 40mm iWatch Бенд 42mm/38mm Метал Хривнија Компатибилен со

DEN 1202.40

Достапност
Достапно за нарачка

Лесно да го вметнете и отстраните, совршено се вклопуваат за вашиот види;.Исклучителна изработка и Стилски дизајн;.Совршена како подароци за вашите пријатели и семејства;.Тоа треба алатка да се направи пократок.Која алатка ние ќе пакување заедно со бендот.(алатка треба да плаќаат за тоа).Погоден за 130mm да 210mm врвка за околу обемот(повеќето господин зглоб турнеја за 165mm - 200mm,повеќето дами врвка за околу обемот околу 13 5мм - 175mm )боја : црна ,сребро, злато ,злато се зголеми.должина : околу 185mm Clasp дијаметар : 20mm Strap дијаметар : 190mmwidth : 38/40mm (42/44mm).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

***Ако оригиналниот должина на рака не е погодна за вас, можете да го отстраните дополнителни синџири да �

Виножито Алуминиум Метал Бенд : Нов занает се комбинираат со висок квалитет на алуминиум метал материја

1 Совршен за Apple Smart Часовник 2 Интегрирани ткаени водат најлон рака 3 Издржливи плетени материјали 4 Моде�

Одговара Големина : Apple се види бендови 38mm одговара 5.3"7.7" (130mm195mm) зглобовите, погоден за мажите и жените .П�

Удобно се чувствуваат на вашиот зглоб, бендот е мазна и удобно на кожата.Компатибилен со Apple Види Серија

Официјално Лиценцирани NCAA Силикони Smartwatch Бенд Компатибилен со Apple Watch Сите Серија.Компатибилен со Apple Wat

Ве молиме проверете ја задната страна на вашиот watch да се најде 38mm или 40mm или 41mm или 42mm или 44mm или 45mm да би�

✨ Прегратка на оптимист женственост It' s замена бенд за apple се види и некоја исклучителна jewllery нараквица

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

Smart watch бенд и заштитни случај интегриран беспрекорно, се избегнува појавување на проблемот на различни

ПОКАЖЕ ВАШИОТ ДУХ Претставуваат вашиот тим во стил со оваа неверојатна силикони спорт бенд.Модерен и fun

КОМПАТИБИЛЕН : Apple се Види Случај 40mm Компатибилен со Apple Види Серија 7 / 6 / 5 / 4 / SE.Одговара на зглобовите

18mm види бенд додатоци се компатибилни за Fitbit Смисла / Обратно 3 18mm ширина бендови.Различни бои за вашиот

69" Smartwatch, ако вашиот гледате е број на Моделот не е, како истите, ве молиме да не купувам ова види бенд.9" и �

Компатибилни Модели : Компатибилен за да се види 3840mm ширина;Овие бендови се вклопува може да се компатиб

Специјалност Дизајнирана Мрежа Метал Бенд Компатибилен со Fitbit Смисла и Обратно 3 Smartwatch.Замена на Бендот

Please wait...