0
clear
  • GLYYR Водопад Бања Тапа Месинг Еден Справи со Една Дупка Бања Потоне Тапа Палубата Монтирани Бања Потоне Миксер Допрете го со Топла и Ладна Вода,Пиштол Сива
  • -20%
  • -20%
GLYYR Водопад Бања Тапа Месинг Еден Справи со Една Дупка Бања Потоне Тапа Палубата Монтирани Бања Потоне Миксер Допрете го со Топла и Ладна Вода,Пиштол Сива

GLYYR Водопад Бања Тапа Месинг Еден Справи со Една Дупка Бања Потоне Тапа Палубата Монтирани Бања Потоне Миксер

DEN 3672.24

Достапност
Достапно за нарачка

Ве молиме да се разбере и ви благодарам многу. Исплакнете остатоци во пред-вградени водовод пред инсталација за да се избегне затнување на славина и внатрешни цевки. ★ Дизајн : Отфрлање на естетски замор, тоа ќе ви даде нова визија, истакнуваат својата посебност и остварување на вашите очи сјај.Топло Совети★ве Молиме проверете ја големината пред да нарачате да се види дали тоа може да се вклопат на вашите потреби★ Од големината е мерени рачно, постои одредена грешка.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт со нас, тоа е нашата задоволство да ви послужи.★ Ако сакате да нарачате големи нарачки, мешани наредби или повеќе предмети, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате, така што ние може да ви обезбеди со производот попусти.Оваа спа-инспириран дизајн ви нудиме стилски изглед и се чувствуваат најде само во луксузни бањи и хотели. ★ Здрав Квалитет : Бања допрете го е направена од течење слободни месинг да се создаде долготрајни заврши за максимална трајност, се спротивстави на ' рѓа, корозија и абразија.

Спецификацијата

Product Name:
Bathroom sink faucet
Style:
Contemporary
Surface Treatment:
Gun Gray/ chrome/ black
Feature:
Waterfall
Installation Type:
Deck Mounted
Hot & Cold Water:
Yes
Cold/Hot Water Control Type:
Single Holder Dual Control
Faucet Mount Hole:
Single hole
Number of Handles:
Single Handle
Style:
Single Holder Single hole
Material:
Faucet Body Material:
Brass
Valve Core Material:
Ceramic
Applicable Places:
Villa Bathroom, Private Club Bathroom, Hotel Bathroom, Club Bathroom, Family Bathroom and so on :
Installation Tips:
1. If you have to install it yourself, you will need some installation experience. Do not install it at will. :
2. Rinse the debris in the pre-embedded water pipe before installation to avoid clogging the faucet and internal piping. :
Warm Tips :
★Please check the size before ordering to see whether it can fit your needs :
★ Since the size is measured manually, there is a certain error. Please refer to the actual product :
★ The picture is the actual product. However, slight chromatic aberrations may occur due to different lighting and display settings. Please understand and thank you very much. :
★ If you want to order large orders, mixed orders or multiple items, please feel free to contact us so that we can provide you with product discounts. :
We wish you enjoy life! :

Со стоката дадена додека купуваат

■Гаранција Прашања : Ние Може да Обезбеди Осигурување на Квалитет и Услуга на Клиентите.Ако Имате Било

Две рачката на менувачот се овозможи и на јачината на звукот и контрола на температурата 360° spout ротациј

✽【Убаво и пристојно】 Погоден за various Bathroom Када Faucetor кујна декорација.Совршен за пријатели / колеги кои

Погоден за домашни хотел, клуб, или други јавни места употреба.Интегрирани изградба може да се спречи пр

✽【Убаво и пристојно】 Погоден за various Bathroom Када Faucetor кујна декорација.Совршен за пријатели / колеги кои

1 / 4свиок керамички диск контрола касети.Дувачкиот изградба 3 x 1 3 / 8" cutouts 6 5 / 16" spout дофат 1 / 2" NPT конектори.О

Lumicoat заврши лесно да се брише чисти без средства за чистење и хемикалии.ДИЈАМАНТ Печат Технологија е по

✽【Убаво и пристојно】 Погоден за various Bathroom Када Faucetor кујна декорација.Совршен за пријатели / колеги кои

ТРАНСФОРМИРА : Од нормалните секојдневни дизајн на најновите е современа туш décor и стил.НАЈВИСОК КВАЛИТ

✽【Убаво и пристојно】 Погоден за various Bathroom Када Faucetor кујна декорација.Совршен за пријатели / колеги кои

Неопходно вентил тело се продава одделно; компатибилен со Moen е 2се справи со широка 9000 MPACT вентил.Дополни

Брод Тапа Големина : Тапа високи : 12.1"; Spout допрат : 4.7"; Spout висина : 10.6".Одговара и 1 / 2" и 3 / 8" Вода Црева.Преми

Дувачкиот конструкција со еден керамички дискови касети.Проток : 1.2 GPM притисок компензираат aerator.Декмон

✽【Убаво и пристојно】 Погоден за various Bathroom Када Faucetor кујна декорација.Совршен за пријатели / колеги кои

Тоа е здрав,безбеден и стабилна 【ЛЕСНО ДА се РАБОТИ】 : 90 степени Една рачка кујна тапа може контрола на

Наменети исклучиво за Делта чешми.Направен да оригинални спецификации.Точно тестирани за да се обезбед

Water Sense сертификација промовира вода конзервација.Вклучува појавување на крај исцедете собранието.Рачк

✽【Убаво и пристојно】 Погоден за various Bathroom Када Faucetor кујна декорација.Совршен за пријатели / колеги кои

Високо квалитетни керамички вентил јадро, напредни вода на системот за контрола, керамички диск кертри

Номинална да ги исполнуваат или надминуваат CAL Зелена критериуми, ЕПА Вода Смисла стандарди, и АДА / ANSI a11

Име На Производ : Слив Тапа.Материјал : Метални Легури,Материјал.Оваа Славина е Погоден за Повеќето Фами

❤Водопад Spout : Црна мат бања тапа со широк spout карактеристики драматични водопад ефект и висок проток ко

Модерен Дизајн : Кој елегантни, curving линии со foliate рачка , тоа е навистина домот вкус и се вклопува во моде

Направен од висок квалитет на месинг тело + цевка од нерѓосувачки челик, не е лесно да ' рѓа и издржливи в

Бранеа Злато Заврши, Топло и Луксузен Боја, Додадете Повеќе Топлина во Вашиот Дом.Солидна Месинг Тело Из

Leadfree солидна месинг изградба на телото,осигурува квалитетот и долговечноста.Се спротивстави на гребењ

✽【Убаво и пристојно】 Погоден за various Bathroom Када Faucetor кујна декорација.Совршен за пријатели / колеги кои

Please wait...