0
clear
  • CHENJUAN на камерата Леќи на Камерата Филтер за Hubsan Zino H117S/ZINO ПРО РК Летало Quadcopter УВ/CPL/ND4/ND8/ND16/ND32/НОЌ Комбо Поставите Резервни Делови (Боја : 4 во 1 Комбо)
  • -20%
  • -20%
CHENJUAN на камерата Леќи на Камерата Филтер за Hubsan Zino H117S/ZINO ПРО РК Летало Quadcopter УВ/CPL/ND4/ND8/ND16/ND32/НОЌ Комбо Поставите Резервни Делови (Боја : 4 во 1 Комбо)

CHENJUAN на камерата Леќи на Камерата Филтер за Hubsan Zino H117S/ZINO ПРО РК Летало Quadcopter УВ/CPL/ND4/ND8/ND16/ND32/НОЌ

DEN 1366.80

Достапност
Достапно за нарачка

највисокото ниво на transmittance.Броевите во грбот претставуваат затемнување лев. - Инсталација : Ефикасно Завртка на систем за лесно прикачување/detaching.-УВ Филтер : Намалување на магла и подобрување на контрастот на вашиот видео и дигитални слики со минимизирање на количеството на ултравиолетова (UV) светлина. - Конструкција : Gimbal Безбедно авиони одделение лесни CNC алуминиумска конструкција рамка. - Направен да се користи со Hubsan ZINO H117 S и ZINO ПРО Летало.Се зголемува боја сатурација, создавање на длабок, богат сценски слики.Анти-лесни оштетувања филтер строго избира оптичко стакло материјал за да се исполнат барањата на high-definition слика quality Note : Вода-изми нано-налепници може да се спои 5000 пати.- Оптичко Стакло : 16 Layers премиум multicoated оптичко стакло Водоотпорен, Scratchproof, Dustproof, Oilproof.Особено корисни во областите на висока надморска височина, со снег, или на плажа, елиминирање на несаканите сината екипа.Помага да се намали количината на светлината влегува во објективот.(Вискозност може да се врати со перење)Пакет се Вклучени : (Опционален)1 x Filter Warranty услугата : Доколку имате проблеми со квалитетот, ве молиме контактирајте со нас, прво, да обезбеди доживотна гаранција и услуга за замена.Опис : Brand Name : URUAVItem Име : Леќа Filter Model(Опционално) : УВ/ CPL/ ND4/ ND8/ ND16/ ND32/ НОЌ/ ND16 PL (1 PC)3-ВО-1 Комбо (УВ+CPL+ND8)/4-ВО-1 Комбо (УВ+CPL+ND8+ND16)/6-ВО-1 Комбо (УВ+CPL+ND8+ND16+ND32+Ноќта)/7-ВО-1 Комбо (УВ+CPL+ND4+ND8+ND16+ND32+НОЌ)Големина : 70x80x14mm Weight : 31g Usage : за Hubsan ZINO H117 S / ZINO ПРО РК Летало 4 K Камера-ND Филтер : ND филтер ги намалува количината на светлина што доаѓа во сензорот за близина, ви дава слобода да ја создаде својата работа со што се овозможува повеќе контрола на камерата е бленда, експозиција и сензорот за чувствителноста settings.-CPL Филтер : ги Отстранува несаканите одблесоци од не-метални површини како што се вода или стакло и отсјај од сонцето.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Power4 Laptops Брендирани Автомобил Полнач.Влезен Напон : 12 V DC.Излезен Напон : 5 V.Излез Amperage : 2.4 A Plug Големина : 3.5

Голем капацитет за дизајн, бесплатен простор за складирање, лесно да се одржи на сите видови на облека и

FMSP1030 Тип N F / F Во / Од Bulkhead Коаксијален АНТЕНСКИ Surge Protector, Од 1,5 MHz 700 MHz, DC Блок, 3k W, Ниту, 20k A, Блокирање Капа �

100% Merino Волна.ВИСОК КВАЛИТЕТ Нашата мека и пријатна капа е изработена од 100% SUPERFINE MERINO ВОЛНА.Еластичен, уд�

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

Предмет : SMSK60 Имајќи.Тип : Линеарен Слајд Буш.Retainer Материјали : Челик.Имајќи Внатрешен Дијаметар : 60mm.Коли

【Материјал】100% висок квалитет на памук од ткаенина со мека ултра микрофибер внатрешна се пополни.Супер

ВАЖНО : Овој случај е САМО компатибилни со i Phone 11 ПРО.Тоа НЕ е компатибилен со i Phone 11 или i Phone 11 ПРО MAX.На adida

★ИСКЛУЧИТЕЛЕН ДИЗАЈН : Оградата Оркестарот Мрежа има еден мал дијаметар, и саќе дупка дизајн не го блок�

♦【 Процесот на производство】 : На задебелена челични цевки се изработени од многу густа, силен и издрж�

100% необработени богородица Бразилецот човечка Коса, без пролевање и метежотбесплатно, целосно cuticle сог�

3 D бран.топла вода во шише "за ДА ОТИДЕТЕ".Термопластични топла вода во шише.Не користете го во врела вода

Ќе Купување 1 Buc Ослободување Имајќи 8301103 2.166" ID Компатибилен Со Случајот IH 40, 40 B, 40 C, 50 B, 50 C 100% сосема нов и �

7 инчен touchpad екранот, и се напојува со Android 4.Микроскоп карактеристики обратна nosepiece, 3 W LED светла осветлув�

Smart Полнење : Power Wiz чипсет автоматски контрола на производството да се зголеми полнење брзина.Супер моќн

Ќе Купување 1 Buc Ослободување Имајќи 8301103 2.166" ID Компатибилен Со Farmtrac 410, 450, 470, 530, 550 100% сосема нов и висок кв

можете да контактирате со нас, без разлика кога и каде.Нема други алатки се потребни.Поради разликата по

СИМОН Пена da Mano е хидратантна, брзо се апсорбира рака крем збогатен со природни екстракти од шеј путер, м

Алуминиум за сила и отпорност на триење, корозија, и хемикалии.Спојување Тип : E Максимум оперативни прит

План започнува на датумот на купувањето.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.75) H *Не

Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Пакет Количина : 1 парче Платно Складирање Кошница Лесно

Please wait...