0
clear
  • Веѓата Молив - Неутрални Браун од e.l.с. за Жените - 0.006 оз Веѓа - (Пакување од 3)
  • -20%
  • -20%
Веѓата Молив - Неутрални Браун од e.l.с. за Жените - 0.006 оз Веѓа - (Пакување од 3)

Веѓата Молив - Неутрални Браун од e.l.с. за Жените - 0.006 оз Веѓа - (Пакување од 3)

DEN 551.76

Достапност
Достапно за нарачка

Опис на производот Оваа тенок механички молив форми, дефинира, и ја пополнува веѓите за природен, полиран изглед.Двојна двострано дизајн се применува боја со парична казна совет лагер, од една страна и tames и чешли веѓите со други за да создаде природни и дефиниран изглед на веѓите.Направете вашиот веѓите се појави подебели, целосни и детални со овој двојно-еднострани молив и четка.Совршен за употреба со stencils Achieve прецизни линии и совршено contoured веѓите кои траат со часови со оваа неверојатна веѓа молив/четка combo Our козметика се КАРТАТА е сертифициран без суровост и вегетаријанци, па можете да се чувствуваат добро за користење на нашите производи, Состојки Caprylic/Capric Триглицериди, Полиетилен, Ethylhexyl Palmitate, Microcrystalline Восок (Cera Microcristallina), Copernicia Cerifera (Carnauba) Восок, Ozokerite, Мика, Силициум, Tocopheryl Ацетат (Ve), Сончоглед Vinifera (Грозје) Семе на Нафта, Phenoxyethanol, Caprylyl Гликол.Може да Содржи : Титаниум Диоксид (ИД 77891), Оксиди на Железо (ИД 77491, CI 77492, CI 77499).Инструкции за Употреба на spoolie четка за да чешел веѓите во посакуваната форма.Со лагер, користете парична казна мали потези за да се пополни во веѓите онаму каде што е потребно да го имитираат изгледот на косата.Заклучување во боја и облик, со јасно веѓа восок за долготраен изглед.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Суптилно полни веѓи за беспрекорна заврши.Земја на потекло е Јапонија.Број На Модел : Веѓа Шминка.Објект

ЛЕСЕН НАЧИН ДА СЕ ДОБИЕ СОВРШЕН ВЕЃИТЕ ВО СЕКУНДИ! FENVIRN Веѓа Печат Комплет само што трае помалку од една

EstÃe Lauder Автоматско Веѓата Молив Дуо.Разноврсна, двојнозаврши веѓата алатка со пресвртup browcolor од една ст�

✅ Дали сакате да научат уметноста на веѓата ламиниране да се направи ВАШИОТ веѓите убава дома?Или дури �

✅ ВИСОК КВАЛИТЕТ со Силиконска лажни кожата мека и светлина, подобар квалитет од редовните латекс лажн�

ПРЕКРАСНА РУСОКОСА : Оваа боја е најлесниот сенка во линија.Тоа е убава сенка дека комплименти некој со �

[Нема дупка со, Водоотпорен Веѓа Печат]Нашата Веѓа Печат Матрицата Комплет е специјално формулиран за д�

ВЕЃИТЕ НА ТОЧКА Урбана Распаѓање Веѓата Сечилото Водоотпорен Веѓа Молив & Мастило Дамка испорачува деф

Нема потреба да губите време во мерење ако веѓите се на иста форма и големина како печат не на работа за �

Ако постојат повеќе веѓите, веѓа налепници може да не држи.Нема потреба да се грижите за дожд и пот, добр�

ИНТРИГАНТНА TAUPE : Ова е нашата #1 сенка!Ова сенка комплименти различни луѓе + е нашиот најголем универзалн

Curated и направена со користење на природни состојки, имаме за цел да се подобри ефикасноста на шминка со с

Останете Вистинската Боја.Интензивна боја која трае цел ден и цела ноќ.Форми и Sculpts Веѓите.Ултра мека ап�

Веѓите ќе изгледа целосни, повеќе полиран и дефинирани.ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : Почетници и професионалци љ�

Трајна боја,добра отпорност на вода.Станот Четка,мека и еластична текстура,тест на веѓа гел повеќе се за

[3 во 1 ВЕЃА ПОСТАВИТЕ] 2 двокреветнизавршува веѓа моливи и двојна падна четка во оваа магија веѓа шминка �

Веѓа острат молив база : Материјал : Alloy Size : Прибл Високо Квалитетни Материјали : Основа е направен од вис

Please wait...