0
clear
  • Navitech Акција Камера Ранец & Црвена Складирање Случај со Интегриран Градите Рака - Компатибилен со BOIFUN 4K 20MP Акција Камера
  • -20%
  • -20%
Navitech Акција Камера Ранец & Црвена Складирање Случај со Интегриран Градите Рака - Компатибилен со BOIFUN 4K 20MP Акција Камера

Navitech Акција Камера Ранец & Црвена Складирање Случај со Интегриран Градите Рака - Компатибилен со BOIFUN 4K

DEN 959.76

Достапност
Достапно за нарачка

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Интегрирани планината за вашата акција на камерата.Тешко, абразија-отпорен материјал.Вода-отвратителен пред скапоцености џеб со интегриран складирање случај да се заштитат и да ја организирате вашата камера и додатоци.Прилагодлив, поместена, рамо ремени за вкупно удобност. 12 месеци гаранција.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Интегрирани планината за вашата акција на камерата.Тешко, абразијаотпорен материјал.Водаотвратителен

【ДАЛЕЧИНСКИ ПРИСТАП】за Разлика од традиционалните аналогни затворен систем за проверка, ова е отворе�

[Високо ефективни децата камера] 2инчен екран на децата на камерата може да се пука 10000 фотографии и 1080 P в

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

ПОДАРОК : Тајната кутија игри се однесува на можноста од неизвесноста во врска со стоката во кутија ќе г�

Водоотпорен до 10 ft 18.0 Мега пиксели резолуција.HD видео со резолуција; користи микро SD картички до 32 GB 4x ди�

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

Погоден не само за надвода инспекција како редовни водадоказ камери го направите, но, исто така, подводн

Супер компактен Сензор Единица, погоден за повеќето високо дискретна инсталации 【ПОДВОДНИ ИНСПЕКЦИЈА�

Holybro kopis cinematic X8 е моќен и тешкидолжност модел дизајниран за професионалци.Со целосна карбонски влакна р�

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

Оваа цевка инспекција камерата поддржува видео 3 Во пропадна(1.57 инчен / 40mm, 3.34 инчен / 85mm кол);На 8inch Screen1...

Целосно подводните и IPX8 заверена водоотпорен до 100 метри / 30 метри.Целиот нов snapизаклучување печат клип

Интегрирани планината за вашата акција на камерата.Тешко, абразијаотпорен материјал.Водаотвратителен

Водоотпорен до 10 ft 18.0 Мега пиксели резолуција.HD видео со резолуција; користи микро SD картички до 32 GB 4x ди�

и од 15 дена екстра долг режим.Задоволството на клиентите е нашиот гол, ве молиме контактирајте не со бил�

Лесни дигитална слика пренос комбинација.Стабилна и јасно HD видео 720p 120fps, 28ms / 4км 8 канали, 8 беспилотни л�

Сосема Нов во Мало Пакување Со Водоотпорен Случај, USB,Батерија,Брз Stater Водич,.Full HD 1080 P 30fps акција камера с�

Водоотпорен до 10 ft 18.0 Мега пиксели резолуција.HD видео со резолуција; користи микро SD картички до 32 GB 4x ди�

Please wait...