0
clear
  • Зелена шума FEIJIAN Храна Термос, Храна Тегла, Преносни Термос Кутии, Изолирани Ручек Кутија, 500ML, од Нерѓосувачки Челик Сад, Гимнастик, BPA Free
  • -20%
  • -20%
Зелена шума FEIJIAN Храна Термос, Храна Тегла, Преносни Термос Кутии, Изолирани Ручек Кутија, 500ML, од Нерѓосувачки Челик Сад, Гимнастик, BPA Free

Зелена шума FEIJIAN Храна Термос, Храна Тегла, Преносни Термос Кутии, Изолирани Ручек Кутија, 500ML, од Нерѓосувачки

DEN 311.76

Достапност
Достапно за нарачка

Материјал : не ' Рѓосувачки челик.Изолација тип : Чувајте ладна и топла.Зелена шума FEIJIAN Храна Термос, Храна Тегла, Преносни Термос Кутии, Изолирани Ручек Кутија, 500 ML, од Нерѓосувачки Челик Сад, Гимнастик, BPA Free.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Преносни Термос Шише Лесно се носат пијалоци ви се допаѓа со вас.Нашето кафе термос лесно да се стави во

Доаѓа со 1 ротирачки шише капаче, 1 вграден во пропустливи вентил и 1 слама Полиетилен слама, безбедно и б

ВИСОК QULITY МАТЕРИЈАЛ : Долго Време за одржување на температурата, премија од нерѓосувачки челик материја

Вакуум Изолирани надворешниот ѕид од внатрешниот резервоарот е опремен со топлинска изолација слој и

✔[Совршен Печатење]:надворешниот слој на купот е покриен со двоен слој за cowhide, што дополнително ја зго

Шише за вода Материјал : не ' Рѓосувачки Челик, Еднократно;Travel Кригла Шише за Вода Капацитет : 500ml, BPAFree, и И

Двоен слој за храна одделение од нерѓосувачки челик лагер, ладни пијалоци остане ледените ладни и топли

20oz Деца Шише за Вода Термос со Слама Капак,Течење Доказ, Вакуум Изолирани од не ' Рѓосувачки Челик, Двој

ИДЕАЛЕН ПОДАРОК ЗА БИЛО OCCASSION : Совршен подарок избори за сопруга, невестата, деверуша, мажи, девојки, сва

【Флексибилна Употреба】Нашите нерѓосувачки челик шишиња со вода се дизајнирани со слама капак и монта

холдинг време над 45 ¡æ за 10 часа, а 65 ¡æ за 6 часа.Големина 27.За Производи : може да Постојат 02cm грешки во г

Вакуум Изолирани : Нашите Смешни Фокс Шише Со Двојно Ѕидови Вакуум Изолација, Многу Термичка Изолација,

*【Долготрајни Изолација】држи вашиот пијат ЛАДНА, за период до 24 часа и ТОПЛА за 612 часа 【304 од не ' Рѓосу

Една капа двојна намена дизајн : капа на овој спорт шише за вода не само што може да ефикасно да се одржи

Нерѓосувачки челик.Ова шише за вода е направен од високоодделение од нерѓосувачки челик материјал.Таа

Па ние ќе направиме сè што можеме за да се заштити вашите интереси.Ова е идеална термос да се стави во ав

●Мали 7.48"H x 3.14"КОЛ ●Големи 10.23"H x 3.7"КОЛ.се протега да се Вклопи во Повеќето Шишиња 5001200ml ●Нашата шише рак

Тогаш ви треба нашата вода првенство ★ГОЛЕМИНА★ големината е 266 ✔[Солиден И Издржливи]:Оваа термичка

Кога додавате врела вода првенство, тоа не треба премногу да се целосно да се спречи scalds од преполнети.З

Please wait...