0
clear
  • St@р мастило Компатибилни, Мастило Шише Замена за Epson 774 664 T774 T664 за ЕТ-2650 ЕТ-2550 ЕТ-16500 ЕТ-4500 ЕТ-3600 ЕТ-2600 ЕТ-4550 Печатач (Црна Цијан Магента Жолта, 4 Парчиња)
  • -20%
  • -20%
St@р мастило Компатибилни, Мастило Шише Замена за Epson 774 664 T774 T664 за ЕТ-2650 ЕТ-2550 ЕТ-16500 ЕТ-4500 ЕТ-3600 ЕТ-2600 ЕТ-4550 Печатач (Црна Цијан Магента Жолта, 4 Парчиња)

[email protected]р мастило Компатибилни, Мастило Шише Замена за Epson 774 664 T774 T664 за ЕТ-2650 ЕТ-2550 ЕТ-16500 ЕТ-4500 ЕТ-3600

DEN 383.76

Достапност
Достапно за нарачка

[email protected]р мастило премиум рефил шише мастило, се печати голема боја.Не cloging.Печатач Компатибилност : Компатибилен со Epson ЕТ-2650, ЕТ-2500, ЕТ-16500, ЕТ-4500, ЕТ-2500, ЕТ-2550, ЕТ-3600, ЕТ-2600, ЕТ-4550, ЕТ-14000, L1300, L200, L220, L300, L310, L350, L365, L455, L565 Печатач.Пакет Содржина : 4 Пакети 774 T774 664 T664 мастило рефил шишиња(Црна Цијан Магента Жолта).Висок Принос : До 7000 страници во 774 T774 Црно мастило шише До 6000 страници во 664 T664 CMY мастило шише(при 5% покриеност).Сите производи се произведени со строго во согласност со ISO9001, ISO14001, CE, ROHS, ДОФАТ, MSDS, ве молиме потврдете го вашиот печатач модел пред да го ставате [email protected] мастило компатибилен 774 664 T774 T664 мастило рефил шишиња замена за Epson печатач.1* 774 T774 Црно мастило bottle1* 664 Синозелена мастило bottle1* T664 Магента мастило bottle1* 664 Жолта мастило bottle Volume : Црно-140ml секој bottle C/M/Y : 70ml секој bottle High Страница Принос : До 7000 страници во 774 T774 Црно мастило bottle Up до 6000 страници во 664 T664 CMY мастило шише(при 5% покриеност)Компатибилни печатачи : Epson ЕТ-2650, ЕТ-2500, ЕТ-16500, ЕТ-4500, ЕТ-2550, ЕТ-3600, ЕТ-2600, ЕТ-4550, ЕТ-14000, L1300, L200, L220, L300, L310, L350, L365, L455, L565 Printer Why изберете [email protected]р мастило : Сигурен.Сигурен.Високи перформанси.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Кога сте зафатени и работење со брзо темпо, треба да се замени принтер ink што е можно побрзо.Тоа е лесно д

Име на производ : EZ Мастило компатибилни, мастило касети замена за Canon PGI225 Пакет Содржина : 4 x Голема Црна

TBTeek Сублимација Мастило за Epson ЕТ2700 ЕТ3700 ЕТ3710 ЕТ3750 ЕТ3760 ЕТ4750 ST2000 ST3000 ST4000 ЕТ7550.Пакет се Вклучени : Црна Суб

ЛЕСНО ДА се НОСАТ :Со мали димензии, Овој Печатач Главата е лесно да се носат и продавница, лесен за упот

❀ Направени од висококвалитетен материјал, издржлив, цврста и стабилна за нас да се користи...

Добро Печатење Ефект : Боја глава за печатење, која може да го замени оригиналниот печати ја главата за п

Пакет Содржина : Компатибилни, мастило касети 280 и 281 вклучуваат 1 Пакет PGI280 XXL Голема Црна, 1 Пакет CLI281 XXL Ц

Она што е во Кутијата : 3 x Црното 67 XL Висок Принос Remanufactured Мастило Кертриџ (1 Глава за Печатење+3 Мастило До

ПОГОДЕН ЗА : Овој печатач главата е погодна за ip4200 MP500 MP530 замена додатоци Овој производ е боја глава за п

Парична казна rollerball точка.Сино мастило.Обезбедува солидна линија без да скокнеш.Обезбедува непречено м

За ваша погодност, пред купување ве молиме погледнете го Опис на Производот како што е подолу; Боја бои,

За ваша погодност, пред купување ве молиме погледнете го Опис на Производот како што е подолу; Боја бои,

Пакет Содржина : 4 пакет компатибилни, мастило шише замена за Еп 542 T542 Црна, Цијан, Магента, Жолта.Компатиб

Квалитет на Мастило : Ова 67 XL мастило има светла боја, печати јасно и издржливост.Ние и ветуваме дека сек

Пакет Содржина : 2 x Црна 910 XL3 YL61 AN, Joy Printing Remanufactured Мастило Касети Замена за HP 910 XL 910 XL Ве молиме НЕ го надгр

Земја На Потекло : Јапонија.Број на модел : LHKRF10 C3Б, Точка Пакет Димензија : 7.87401574" L x 0.787401574" W x 0.787401574" H...

Компатибилен со мастило во резервоарот:HP31 (НЕОЕМ).Пакет содржи : 1 x 31(1 VU26 AN) Цијан, 1 x 31(1 VU27 AN) Магента,1 x 31(1

(Секој мастило кертриџ е индивидуално спакувани Вметнете во соодветниот слот и печатење на стручни изл

Please wait...