0
clear
  • Cordless Коса Straightener и Виткање Железо Батерија Керамички Рамен Железо со USB Полнењето - ПИНК
  • -20%
  • -20%
Cordless Коса Straightener и Виткање Железо Батерија Керамички Рамен Железо со USB Полнењето - ПИНК

Cordless Коса Straightener и Виткање Железо Батерија Керамички Рамен Железо со USB Полнењето - ПИНК

DEN 1668.96

Достапност
Достапно за нарачка

Нема Повеќе Проводници/Мини Патување Size - за Да го користите кога нема излез за plug-in и Микро USB направи универзален коса straightener, лесен за полнење да се појави во целиот свет.Исто така, може да се земе овој мини рамен железо со вас каде и да одите, и го ослободува до скапоцени простор за складирање.Тоа е совршен за последната минута се допре до кога ќе оди на датум, настани, патува.Samsung Батеријата (2500 м) : Со наплаќа висок капацитет Samsung батеријата, можете да го користите до 60 минути во различни температура и животната средина.Напредни Греење Технологија : Тоа што се користи најновата прилагодливи греење технологија со максимален учинок кој им овозможува на лесен, мозок-слободен стил, искуство и загрева побрзо во 50 секунди.Удобен Еден допир Оперативни Копчето Систем : Само едно копче овозможува сите функцијата, on, off (исклучено) и контрола на температурата од Низок (356 F) на Висока (410 F). 100% Керамички Плочи - Concavo Конвексни во Облик на Керамички Плочи : Concavo Конвексни во Облик на Керамички Плочи се задоволат побарувачката за сите видови на коса од долг, парична казна и кревка, за кратко крупни, кадрава или дебели.Cordless Коса Straightener и Виткање Железо Батерија Керамички Рамен Железо со USB Полнењето - РОЗОВА боја.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Ладење Брзо Не се Лизга : Бран Дизајн отпорни на Топлина мат за подобрување на топлина дисипација на заг�

Мини Големина за Дневни и Патни Употреба Овој мал коса железо со 110 V.Треба да додадете на напон конверти

Керамички Грејач : дијамант полиран 3 D лебдат керамички плочи на виткање железо може да донесе топлина б

1 Брзо греење, загреете време е 60тите години, брзо затоплување и користење 2 Сува и влажна, погоден за раз�

Станот железо Се : 1.5 инчен Турмалин electroplate Титаниум коса straightener со 4 D 360°Вртливата го прави лесно да се и�

Емитира негативни јони се остава косата мазна, свиленкаста, frizzслободно и безбедно.Ако не сте задоволни

1 во Пакет Листа : 1 x Силикони Подлога Користење на висококвалитетни силиконски материјал, безбедно и не�

Иновативни 1начин ротација технологија, smoothens и полирање како што стилови.Црниот турмалин керамичка пло

Удобна рачка, лесно да се носат и продавница, лесен за употреба.Иста боја патент, модерен и убав изглед, п

1 Негативните јони за нега на коса не ја оштетува косата : Негативни јони се неутрализира позитивни обви�

Керамички турмалин плочи овозможи непречено влече движење без да се прекрши или оштетување на косата.В�

Исто така, на 360°кул струењекружење може да се задржи вашата коса далеку од прегреат штета со 25℃ струење

Лесно да се чисти, погоден за професионални коса салон и за домашна употреба.Тока прстен дизајни, прегре

❤ 3 D подвижна плоча, на 30 години зголемувањето на температурата, дури и топлината, брз косата, долготрае�

Од магична сирена бранови на убава бие кадрици и покердиректно стилови, на TYMO Титаниум рамен пегла за ко

НАШАТА ФИЛОЗОФИЈА.SB2 Од Sutra беше основана од страна на група на страсни косата професионалци, кои се обид

Измијте и исушете вашата коса и чешел тоа темелно.Ве молиме да бидат сигурни да го користите.За време на

Професионални Коса Straightener : Тоа не е само погодна за barbershops или фризери, но, исто така, може да се користи �

Нашите Професионални Губење на Железо има се што ви треба, што е можно и удобен за вас да се стил на вашат

Прилагодлива Температура : Коса Curler Постојат 5 температура поставувања, и 300 ° С450 ° F брзо се загреваат.Не

1 Негативните јони за нега на коса не ја оштетува косата : Негативни јони се неутрализира позитивни обви�

Please wait...