0
clear
  • Кориснички 8 Врати Контролер Влез Системи Електрични Маг Lock keypad (заклучи Тастатура Читателот 110V~240V Моќ Снабдување Кутија Излез Сензор за Движење СМАРТ Картичка & Ко
  • -20%
  • -20%
Кориснички 8 Врати Контролер Влез Системи Електрични Маг Lock keypad (заклучи Тастатура Читателот 110V~240V Моќ Снабдување Кутија Излез Сензор за Движење СМАРТ Картичка & Ко

Кориснички 8 Врати Контролер Влез Системи Електрични Маг Lock keypad (заклучи Тастатура Читателот 110V~240V Моќ

DEN 7199.76

Достапност
Достапно за нарачка

Десктоп USB читач,прочитајте бројот на картичката во софтвер, така што лесно програмирање/се регистрирате за корисникот.Контрола на меморијата до 20.Може да се сместат/download/проверете влез евиденција и генерирање на извештајот со професионален софтвер за управување.Одговор помалку од 0.Стан работат систем : i OS и Андроид.Технологија : 24 G Микробранова abd microprocessor Max монтажа висина : 3-4 MDetection Област : 4m(W)x2m(D)/13.Детали видео водич и жица дијаграм се направи на сите лесно, можете да DIY.КООРДИНАТОР Mode-(Заклучени додека се снабдува со енергија) Тестирање : 1000000 пати стареење тест Погоден За : Дрвена Врата, Метална Врата, итн.000 корисник / до 100.Поддршка win XP, win7/win8/win10 32 и 64 битни систем.56foot(Г)Откривање на владата : Движење.000 логови.Посебно се применуваат во комерцијални, индустриски и бара за автоматски пристап област.За автоматско отворање/затворање на било претходно поставено време во текот на секој ден.Безбедност функција : Вграден-во напонски скок стабилизатор Излез Сензор за Движење : Кога одиме блиску до вратата, тоа ќе го детектира лице и да предизвика да се отвори заклучува автоматски.000 корисник / до 100.Поддршка ", кој" може да внесете која врата во одредено време, овластени за контрола на пристап.000 настан buffers Мрежна комуникација преку TCP/IP 125 Khz 12 V RFID Тастатурата Читателот : Може да не работат сами,треба работа со access control panel Поддржува Картичка, PIN, Картичката + PINReading опсег : 3~15 cm Големина на : 86*86*18 мм Електрични Магнетна брава : Тоа е Високо-перформанси 280kg Држи Сила електрични магнетна брава што одговараат за многу пристап на системот за контрола.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Нерѓосувачки челик, механички копчето за повик.Времето и вандалот отпорни.Флеш планината.Се вклопува 2б

4 Канал 4 K Ултра HD NVR Security System w / 4 2К 4 MP Бедем Апарати со Вграден Микрофон 4 MP Starlight камери функција tripwires и ad

карактеристики : 1 Пренослив безжичен вратата и прозорецот аларм сензор 2 Двојно двострано лепливи лент�

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Производителот гаранција може да не се применува.Анти Видов Deadbolt.Изберете отпорни механизам.Високо нив

(1) 800 кг Отворено и Портата Електромагнетни Заклучување CE наведени.Напон на Текст : 12 VDC / 24 VDC, Тековни црт�

Што се Вклучени : 32 Channel HD Безбедносна Камера за Видео Рекордер со 8 TB Хард Диск и 8 на Компјутери 1080p Adjustabel

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Ова е Dorr CL5 Микро LED Капа Светлина Одговара на Врв [980397] Ова е гениј идеја, како факел едноставно клипови н�

Кога се слободни, може да биде со семејството Споделување прекрасна дневна видео и фотографии, снимање �

Широк спектар на апликации, може да се користи во различни автомобили, и тоа е идеален додаток за вашиот

ако имате било какви прашања во врска со производот или инсталација, ве молиме контактирајте со нас 【СТ

7x10 Инчен Decal.Постојана Лепило.Вода / Weather отпорни.Дизајнирани, произведени и се испраќаат исклучиво од ст

Спречување на Криминал : Полицијатастил на црвени и сини трепка на возилото и рефлектори.Точно, се Детек

Факултативна тонови на ѕвонење : 12 видови на тонови на ѕвонење се изградени во затворен монитор.Автомат�

Стандард јаз : 1" (25мм) 12" (30cm) води.Самолепливи или завртка планината.На Honeywell943WHМ е бела магнет кој е компа�

Магнетна врата, прозорец алармот, 110 decibel гласно алармот ќе се исклучи кога на врата или прозорец се отва�

Лесен за Употреба : Без инсталација, се Држи и да се користи директно!Можете да affix на било какви објекти �

За поддршка на Системот : поддржаните статус може да се разликуваат во зависност од матичната плоча спе�

ВИСОК КВАЛИТЕТ и УЛТРА ТРАЈНИ бизнис или home security знаци направени во САД.Професионално изработени со пре

Please wait...