0
clear
  • XZGDEN Бања Ѕид Грејач Крпа Потоплите Ѕид Монтирани, 304 од не ' Рѓосувачки Челик Топла Крпа и Фен Багажник, 14 Бар Загреан Пешкир Железнички, Електрични Крпа Полици за Ба?
  • -20%
  • -20%
XZGDEN Бања Ѕид Грејач Крпа Потоплите Ѕид Монтирани, 304 од не ' Рѓосувачки Челик Топла Крпа и Фен Багажник, 14 Бар Загреан Пешкир Железнички, Електрични Крпа Полици за Ба?

XZGDEN Бања Ѕид Грејач Крпа Потоплите Ѕид Монтирани, 304 од не ' Рѓосувачки Челик Топла Крпа и Фен Багажник, 14

DEN 1836.00

Достапност
Достапно за нарачка

Замислете си излегов од туш секое утро и да биде во можност да го користите свежи и топли крпи. ● БЕЗБЕДНОСТ И ЗАШТЕДА на ЕНЕРГИЈА : Ова електрична загреан пешкир рек нема да се прегреат или да предизвика крпи да изгори, ќе може да се стави крпи, чорапи, бански костуми perfect, бебе ќебиња и постелнина на загреан пешкир железнички да се загрее.Кога сте на чекор да излезе од туш или када, можете да уживате во свежо-загреани крпи. Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи разликата на 1-2 cm. ● ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ : Ова крпа потопол е направен на 304 нерѓосувачки челик, IP56 водоотпорен, има одлични ' рѓа и корозија.Откако ќе поставите цел, ние ќе брод за вас како е можно поскоро и да го достави до вас брзо.6 lbs Gross тежина : 4.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

♥Сјајна карактеристики : Зачувате простор и чувајте ги чисти крпи и удобен.Лесно да се чисти и да се одр

ЗДРАВ носи практична функција на вашиот простор при додавање на некои топлина и стил на вашиот ентериер

●Она што Ќе се Избере Крпа Барови Модерен Дизајн и Функционална Естетика Ќе Даде Безгрешното Заврши до

Број на Нивоа : Еден Бран.Инсталирајте Стил : Ѕид Монтирани Тип.Полица Материјал : Метал.Поставена : Агол.

Издржливи цинк легура изградба.Хром позлатен заврши.Едноставна завртка поправи инсталација.Сите fixings в

Елегантна, во согласност со луѓе естетика.Во овој просторsaver крпа бар е дефинитивно мора за секоја бања

Направени од висококвалитетни материјали, силни и издржливи, може да се стави бања предмети на неа.Диме

1 180 ротација : крпа решетката може да се ротира до 180 хоризонтално, што е доволно за да се задоволат потре

Цена на производот информации : цената вклучува данок на додадена вредност.Во зависност од превозот адр

Елегантна, во согласност со луѓе естетика.Во овој просторsaver крпа бар е дефинитивно мора за секоја бања

【Добро и НОВИ Дизајнирани】Практични и Простор за заштеда на дизајн,Три Залитат Слоеви Барови Совршен

Убав инструмент за да се задржи вашата соба добро организирани.Додека решавање на чување, тоа, исто така

ЗДРАВ носи практична функција на вашиот простор при додавање на некои топлина и стил на вашиот ентериер

【Селски Крпа Рек】На farmhouse крпа рек нуди додава простор за складирање во бања и кујна.Црна метални шини

Крпа решетката е направен од тешки‑должност железо материјал, силни во структурата, носат‑отпорни, и и

Z Стил : Кул стилизирана багажник, направени од издржлив од нерѓосувачки челик и се зачува простор, може

Притиснете на 2 или 4 часа копчиња и потоплите ќе остане на доволно долго за да се загрее вашиот крпи пото

●Она што Ќе се Избере Крпа Барови Модерен Дизајн и Функционална Естетика Ќе Даде Безгрешното Заврши до

Елегантна, во согласност со луѓе естетика.Во овој просторsaver крпа бар е дефинитивно мора за секоја бања

Елегантна, во согласност со луѓе естетика.Во овој просторsaver крпа бар е дефинитивно мора за секоја бања

ЛЕСЕН за ИНСТАЛАЦИЈА : Лесно се инсталира од виси над бања или туш кабина врати за размена на инстант скл

Бања Организација Во Своите Најдобри : Водење на вашата бања уредни & уредната никогаш не било полесно!Б

Изработени од нерѓосувачки челик, силни и издржливи.Згусне база, цврст и непоколеблив.Силна отпорност н

Совршен за Рака Крпи и Измијте Облека на Атрактивна Крпа Бар.Лесно да се Инсталира и да Изгледа Многу Мо

Оваа крпа решетката има силна товарот капацитет и можат да се сместат повеќе крпи во исто време.Тоа може

Please wait...