0
clear
  • Ручек кутија Еден Слој Дрвени Ручек Кутија Цврсто Дрво Еколошки Храна Ручек Кутија
  • -20%
  • -20%
Ручек кутија Еден Слој Дрвени Ручек Кутија Цврсто Дрво Еколошки Храна Ручек Кутија

Ручек кутија Еден Слој Дрвени Ручек Кутија Цврсто Дрво Еколошки Храна Ручек Кутија

DEN 3667.20

Достапност
Достапно за нарачка

Удобен за носење, полесно да оди надвор.Допирање ќе не боли вашите раце.Изолира без чуден мирис, посебно овошје и оброци.Надворешниот ѕид е мазна, дрво жито е директно и едноставно.Вештачки пескарење, природни и безопасни.Удобен за носење, полесно да оди надвор.Допирање ќе не боли вашите раце.Изолира без чуден мирис, посебно овошје и оброци.Надворешниот ѕид е мазна, дрво жито е директно и едноставно.Вештачки пескарење, природни и безопасни.спецификација : Големина : 17.5*12.8*6.4 (cm)Материјал : Cryptomeria Package се Вклучени : 1* ручек кутија(Не Еластична Бенд)за Апликација : Отворено, Пикник, Канцеларијата, во Училиштето.

Спецификацијата

Size:
17.5*12.8*6.4 (cm)
Material:
Cryptomeria
Package Included:
1* lunch box(No Elastic Band) :
Application:
Outdoor, Picnic, Office, School

Со стоката дадена додека купуваат

Направи на безбеден PP материјал.Snap прицврстување е издржлив.Ценаефикасен, мултифункционални, едностав�

Опис : ручек кутија е опремен со прилагодливи партиција, што е погодно да се организираме на храна уредн�

Тоа го користи пластовидно дизајн, и својот уникатен дизајн е модерна интерпретација на традиционалнит

Висока температура отпор : Тоа може да се загрева во микробранова печка, со висока температура отпор на 1

Храна одделение силиконски PP материјал, висока температура отпор и добра стабилност.Висока температур�

2ВО1 ДИЗАЈН : Заврши својата Bentgo колекција со овој сестран ранец и вграден во изолирани ручек торба кој е

xs димензии : должина 14.5 см ширина 9cm висина 4.5 cm.s димензии : должина 16.5 см ширина 10cm висина 4.5 cm.М големина :

Единица транзиција : 1 cm = 10 mm = 0 Ако не сте задоволни со нашите производи или има и други прашања, ве молим�

Зелена премија, tritan нов материјал без bpa(bisphenola), го намалува co2 во производство, може да биде 100 проценти р�

1 Ручек кутија водаисполнет изолација дизајн е многу погодна за подготовка на храна, чување, организаци�

Овој Ручек Tote Е СветлинатаТежина И Свитлива, Лесно Да Се Носат.Овој Стилски Ручек Торба Е Компактен И Со�

Ве молиме овозможи 1‑3cm грешка поради прирачник за мерење Ергономски Рачка : Лак се справи со ергономски

Bentology Сет од 3 Тешко Мраз Пакети – Забава Corgi Облик Дизајн.Ладни облоги се компатибилни со повеќето ручек

5cm; Материјал : 300d Оксфорд ткаенина, бисер памук, еколошки алуминиумска фолија; Појас должина : 24in / 61cm; Нет

Храна одделение силиконски PP материјал, висока температура отпор и добра стабилност.Санитарните и Екоп

Таа има добра изолација која го спречува топлина на косата и може да се одржи доста голем износ на храна.

Скриени двојно се справи со се мали и преносливо, погоден за дома, работа и патување.На ручек кутија има �

Лесен за употреба и лесно да се чисти : Запечатување вентил на капакот може да ви помогне за да го отвори�

На запечатување перформанси е добро, и може да се отстрани и да се исчистени [Добра Запечатување Перформ

● 1.4 L голем капацитет, може да ви гарантира да донесат доволно храна ● Задебелена дното, трајни и подобр

Машина за миење САДОВИ БЕЗБЕДНО : машина за миење Садови е на располагање.Лесно да се стави во машина за �

Се ЗАШТИТАТ СЕБЕ си И ВАШИТЕ најблиски : Нашата Бенто Кутија е направен од 100% ВИСОКО Квалитетен не ' Рѓос�

Функција : 1.Тоа може да се турка во и сместени кога не е во употреба [Силикони Запечатување Дизајн] внатр�

1 На бенто кутија е направен на BPAfree материјали, безбедна и здрава, се осигура дека може да се јаде свежа х

Со venting отворање, на ручек кутија може да биде лесно да се отвори по отворањето на venting отворање.Тоа доаѓа

Бенто кутии вклучуваат четири userfriendly брави кои лесно можете да го отворите и затворите.Тоа е совршено в�

Ручек кутија Спецификација : Име : Бенто Box Lunch кутија Боја : сина, black Material : пластични + нерѓосувачки steel Appl

Производот Може Да Се Користат Во Замрзнувач, Машина За Миење На Садови И Микробранова Печка.Производот

Претпочитаната храна одделение суровина е 304 челик, која е отпорна на висока температура и корозија, и з�

Бенто кутии за возрасни и деца : Бенто кутии се совршени за подготвување на храна, чување, организирање и

Please wait...