0
clear
  • ПРАТЕНИКОТ Biomedicals 0210290625 Deoxycholic Киселина, Натриум Сол Monohydrate, 25g
  • -20%
  • -20%
ПРАТЕНИКОТ Biomedicals 0210290625 Deoxycholic Киселина, Натриум Сол Monohydrate, 25g

ПРАТЕНИКОТ Biomedicals 0210290625 Deoxycholic Киселина, Натриум Сол Monohydrate, 25g

DEN 1008.00

Достапност
Достапно за нарачка

Тип На Производ : Лабораторија За Снабдување.Објектот Пакет Димензија : 2.0 " L X2.0 " W X4.0 " H. Точка Пакет Тежина : 0.1 кг.Земја На Потекло : Нов Зеланд.Deoxycholic Киселина, Натриум Сол Monohydrate е anionic биолошки детергент за solubilization на мембрана-граница протеини.Anionic детергент; корисно за екстракција на мембрански рецептори и други плазма мембрански протеини и за јадра изолација.Deoxycholic киселина се користи во изменета постапка да се опорави 40-80% од протеин од 1 µg/m L, раствор.Тоа solubilizes масти за апсорпција во цревата.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

ФОСФОРНА КИСЕЛИНА 45% / 75% / 85% Фосфорна киселина како висока ph киселина се користи во киселина за чистење

ИЗДРЖЛИВИ & СИЛНА Нашата цврста 8oz хип пиење колба е совршен за сите видови на внатрешна и надворешна пие

Вискозитет : ≤300 cps (1% aq украдени).Offбел прав.Чување на собна температура (1530°c).Alginate, а колоидното polyuronic ки

Waxy цврст со незаситени врска во молекулата.Тоа е нерастворлив во вода, и има одредени solubility во органски

Оксална киселина е суштински домаќинство хемикалија која може да се користи, како и многу киселини, как

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Растворливи во вода (50 mg / m L).На собна Температура, продавница под азот.Белиот Прав.Земја на потекло : Кин

Оксална киселина спреј со АВТОМАТСКО оксална киселина DOSER.Контролирана температура Изолирани котел.Бр

Автоматско Палење : > 200°C (DIN 51794)(Lit.).Точка на топење : 250°C со распаѓање(Осветлена.).Бел Кристален Прав.Ethylened

Точка на топење : 272°C(осветлена.).Чистота : >99%.Бел Кристален Прав.LPipecolic киселина е proline homolog и лизин metabolite.Т

Производ се продава за истражување или за понатамошно производство, употреба само, не за храна или дрог

Стеаринска киселина е широко се користат во производството на свеќи.Стеаринска киселина е еден од најч

ИЗДРЖЛИВИ & СИЛНА Нашата цврста 8oz хип пиење колба е совршен за сите видови на внатрешна и надворешна пие

Уредот продавници до 72 точки кои може да се симнат на вашиот компјутер и го префрлиле на Excel за понатамош

Please wait...