0
clear
  • SMSF60 60mm Слајд Буш Bushings Движење Линеарни Лагери
  • -20%
  • -20%
SMSF60 60mm Слајд Буш Bushings Движење Линеарни Лагери

SMSF60 60mm Слајд Буш Bushings Движење Линеарни Лагери

DEN 16702.80

Достапност
Достапно за нарачка

Предмет : SMSF60 Имајќи.Тип : Линеарен Слајд Буш.Retainer Материјали : Челик.Количина : Едно Лого.Динамичко оптоварување Cr : 4700 N. SMSF60 Круг Страната Anticorrosion Тип Слајд Буш Направени во Јапонија : NB Линеарни Системи Nippon Имајќи Линеарни Системи SMSF60 Круг Страната Anticorrosion Линеарна Слајд Буш, На retainer материјал е од челик, серија главно се користи во САД, NB бренд (Nippon Имајќи Линеарни Системи), Направен во Јапонија.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Се продаваат како 1 EA.Обезбедува една самостојна единица.Користење со додаток На Единици за комплетна ѕ

можете да контактирате со нас, без разлика кога и каде.Нема други алатки се потребни.Поради разликата по

СИМОН Пена da Mano е хидратантна, брзо се апсорбира рака крем збогатен со природни екстракти од шеј путер, м

♦【 Процесот на производство】 : На задебелена челични цевки се изработени од многу густа, силен и издрж

Индустриски одделение # 6542 Ја спречува метал scurf од летаат наоколу за подобрување на безбедноста.Вежби д

Материјал : 300 D Оксфорд ткаенина + водоотпорен ПВЦ.Карактеристики : Drawstring дизајн : Двете страни на перење

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

Импресивна Кристал Adorned C Eagle Trinket Кутија.Bald Eagle Птица Метал Насликани Шарки Магнет Затворање Крилја Се Ши

100% Merino Волна.ВИСОК КВАЛИТЕТ Нашата мека и пријатна капа е изработена од 100% SUPERFINE MERINO ВОЛНА.Еластичен, уд

највисокото ниво на transmittance.Броевите во грбот претставуваат затемнување лев Инсталација : Ефикасно Зав

Отворање дава многу област преку кои ѓубрето може да се укине.Овој сад е отворен за бизнис.9" кол.отворањ

Fitment : Led Опашка Светлина За 20122018 Land Rover Evoque;ОЕМ Дел Број : LR025147 + LR025146, 2 SK 010 563211 + 2 SK010563221(HELLA).Функција:Чад

Тип На Производ : Авто Дел.Пакет Димензии : 36.0" L X16.0" W X16.0" Х Земја На Потекло : Кина.Пакет Тежина : 7.95 Lbs.На ре

Хибрид Влијание & Нула Заштита : Военоодделение материјали кои се комбинираат својствата на стакло за д

Прецизност мелење склони сечилото помага да се обезбеди брзо дупчење, импресивен сечење моќ, и одличен

★ИСКЛУЧИТЕЛЕН ДИЗАЈН : Оградата Оркестарот Мрежа има еден мал дијаметар, и саќе дупка дизајн не го блок

ВАЖНО : Овој случај е САМО компатибилни со i Phone 11 ПРО.Тоа НЕ е компатибилен со i Phone 11 или i Phone 11 ПРО MAX.На adida

Модерен печатење : Постојат различни добар изглед за печатење на површината на кошница.Тежина : 650g.Матер

Постер стојат може да се прилагоди на хоризонтална или вертикална агол на екранот.Овој знак да застане

Please wait...