0
clear
  • SBSNH Шпион Камера Скриени, Мини Wi-Fi Камера IP Мрежа Надзор Cam 1080P HD Безжична Nanny Камери Со Ноќно Движење Откривање, Преносни Видео Рекордер на Тајните Безбедносна Камер?
  • -20%
  • -20%
SBSNH Шпион Камера Скриени, Мини Wi-Fi Камера IP Мрежа Надзор Cam 1080P HD Безжична Nanny Камери Со Ноќно Движење Откривање, Преносни Видео Рекордер на Тајните Безбедносна Камер?

SBSNH Шпион Камера Скриени, Мини Wi-Fi Камера IP Мрежа Надзор Cam 1080P HD Безжична Nanny Камери Со Ноќно Движење

DEN 2559.84

Достапност
Достапно за нарачка

★ Со лесно Wi Fi конекција(Само 2,4 GHZ) за пристап, може да се живее стримувате сите ваши видео записи преку паметен телефон или таблет Стан (IOS и Андроид Достапни) за далечински видите кога ќе го напуштат домот. ★ Со 150°широк агол леќа,зашеметување HD квалитет 1920 x 1080p и 30 fps, висока резолуција во живо стриминг испорачува ќе јасна слика со повеќе детали за да знаеме што се случува кога ќе си отидат. ★ Мини шпион камера со 6 скриени инфраред Led диоди, без осветлување, 5m ноќ визија далечина,оддалеку го вклучите или исклучите уредот, веќе не се грижите за снимање во текот на ноќта,Овој дом скриена камера ви овозможува фантастична ноќ искуство дури и во теренот темнината и целосна заштита за да се види целата соба во ноќта. ★ Може да се стави на скриена камера во аголот на дом,канцеларија, магацин, продавница,двор, градина, дури и во вашиот џеб или на вашата јака со силен магнет што може да се adsorbed на било железо.Во прилог, тоа исто така може да се користи како автомобил видео камера или антенски акција камера. ★ Нашиот бизнис филозофија : квалитет и клиенти секогаш да биде на прво место, континуирана иновација, и постојано се донесе висок квалитет на нови производи на клиентите.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

1pcs Tuya Smart Wifi Бебе Монитор Безбедносна Камера + 1pcs Tuya Smart Отворено Безжична Соларен Погон за Безбедност на

✅ Мини пренослив дизајн, компактно тело, лесно да се носат, може да се случи било каде, како што е дом или

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Работи со 360 X3 Радар Видео Врата.Addon Батерија Пакет кој може да се користи за надополнување на 360 X3 врата б

Аудио Запис IP Камера:Изграденаво еден интегриран микрофон за да можете да слушате звук низ камера,евид

7°(дијагонала)широк агол на гледање леќа се комбинираат со 355° хоризонтална & 88° вертикална ротација о�

✅ 1 Компактен и пренослив : се толку мал и лесен во тежина, овој производ не треба многу простор и лесно м�

Smart Телефон Далечински Управувач : Поддршка за видео снимање, движење откривање, телефон снимање и памет

4‑во‑1 Безбедносна Камера : безбедносната камера поддржува AHD, TVI, CVI, CVBS видео излез и е компатибилен со TV

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Слики сензор : 700tvl CMOS боја на сликата сензор чипови со Филтер.Хоризонтална резолуција : 700 ТВ линии.Леќи н

префрлување ден ноќниот режим,Темнината никогаш нема да престане да те видам нешто.Камерата пиксели : 5 M

LBV2531 1080p HD водоотпорна ноќ визија внатрешна / надворешна Камера.Овој производ е нова технологија, безбе�

[Безжичен WIFI Следење] Лесен и пренослив, таа го поддржува мобилен СТАН за интерконекција, безжичен далеч

Нашите PT камера со Пан Навалите степен ротација и Пан 360 степен ротација, може да се провери секој агол н�

60 fps @ 1920x1080 H 265 Технологијата За Компресија.Smart Поток III за да се Оптимизира пропусен Опсег Ефикасност.SNV (�

700 TVL Кутија Камера 700 TVL Хоризонтална Резолуција 2 D Дигитална Намалување на Шумот (2 DDNR) C / CS Mount Леќа Висти�

【Соларен Континуирано Полнење】 Elemage соларен панел е идеален за надворешна употреба на камерата за да с

Овој уред е способен Ве МОЛИМЕ ЗАБЕЛЕШКА : БИЛО БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ НУДИ НЕ се ОДНЕСУВААТ НА СВЕТЛИНАТА Ј

Со OSD мени, можете да го прилагодите црнобелиот баланс, светлината и така натаму.Поддршка за AHD TVI CVI CVBS (ан

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Резолуција : 1920 година Ноќ Визија : 36 IR Led диоди 30m.Леќи на камерата : стандардниот 3.6 mm.Wi Fi Фреквенција : 2.4 GH

Highdefinition 1080p слика : Ова камера за надворешна home security е опремен со 3.6 мм леќа и обезбедува 120° агол на гледа�

Full HD SONY CMOS Сензор.Отстранливи IRнамалување на Филтер за Ден безбедносни камери; LCD екрани.ВРХОВНИОТ сериј

Аудио Запис : Изграден во водоотпорен микрофони ви овозможи да се слушне звуци околу камерата, рекорд шт

Урбан Безбедност Група Бизнис Одделение Висока Дефиниција H 265 / H 264 IP Рое Мрежа 5 MP 2.812mm МОТОРНИТЕ АвтоФок

Обезбеди веб、 CMS、 центар платформа за управување софтвер MYEYE, да обезбеди ПАКЕТИ развој.5 и IEC6100045.Пакет �

Инфраред Водоотпорен камера 1 / 3" HDIS 800 ТВ Линии.Леќи на камерата : 8mm; IR Проектот Растојание : 50 Метри(со 4 Е�

Please wait...