0
clear
  • Петел Пердуви Петел 500ml Патување Кригла Кафе Чаши Вода Шише Вакуум Кожа Изолациони Купот на 304 Нерѓосувачки Челик
  • -20%
  • -20%
Петел Пердуви Петел 500ml Патување Кригла Кафе Чаши Вода Шише Вакуум Кожа Изолациони Купот на 304 Нерѓосувачки Челик

Петел Пердуви Петел 500ml Патување Кригла Кафе Чаши Вода Шише Вакуум Кожа Изолациони Купот на 304 Нерѓосувачки

DEN 599.76

Достапност
Достапно за нарачка

Направени од високо квалитетна храна одделение од нерѓосувачки челик, водоотпорен и rustproof.Производот е безбеден, хигиенски и еколошки.Голем капацитет за 500 ml treavl кригла да ги исполни вашите дневни навлажнувачки потреби.Широк устата дизајн е здрава и безбедна, лесен за чистење.Погоден за трчање, кампување, теретана, фитнес тренинг, качување, пешачење, дом, канцеларија, патни и други активности.Убаво дизајнирана да биде подарок за вашето семејство и пријатели.На изолациони купот е направен од висок квалитет на храна одделение од нерѓосувачки челик, водоотпорен и rustproof.Производот е безбеден, хигиенски и еколошки.Надворешниот слој прифаќа два-слој кравја кожа + нано технологија на печатење,елегантен дизајн,многу стилови за избор.Погоден за трчање, кампување, теретана, фитнес тренинг, качување, пешачење, дом, канцеларија, патни и други активности.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Здравјето на Ум : се Пие здрава со нашите BPA free шише за вода.Ако постои било каков проблем, само контактир

Кога чистење, првата употреба неутрален детергент и топла вода за да се исчисти, не користете алкална ка

【Флексибилна Употреба】Нашите нерѓосувачки челик шишиња со вода се дизајнирани со слама капак и монта

●Мали 7.48"H x 3.14"КОЛ ●Големи 10.23"H x 3.7"КОЛ.се протега да се Вклопи во Повеќето Шишиња 5001200ml ●Нашата шише рак

Не додавајте сув мраз, газирани пијалоци и други течности кои се лесни за да се произведуваат високо при

20oz Деца Шише за Вода Термос со Слама Капак,Течење Доказ, Вакуум Изолирани од не ' Рѓосувачки Челик, Двој

Нерѓосувачки челик.Ова шише за вода е направен од високоодделение од нерѓосувачки челик материјал.Таа

Додека Вакуум Печат Помага Во Спречување На Течни Успеваат Надворешниот Ѕид.Подарок : Овие Нерѓосувачк

Полиетилен слама, безбедно и безопасно, отпорни на висока температура и да не деформација.Целосно antioxidan

Вакуум Изолирани : Нашите Смешни Фокс Шише Со Двојно Ѕидови Вакуум Изолација, Многу Термичка Изолација,

Подарок : Овие Нерѓосувачки Челик Термос Е Најдобар Избор За денот на Благодарноста / Благодарноста / Бо

Расклопување и чистење се многу лесно.Оваа изолација првенство користи иновативни запечатување дизајн

Лесно да се чистиНП течењедоказ силиконски прстен е вграден во капакот.Ова шише за вода е течењедоказ и

Ова е идеална термос да се стави во автомобил, работа торба, училиште торба или патуваат со вас.Тежината

★ ВИСОК КВАЛИТЕТ и ВАКУУМ ИЗОЛИРАНИ : Храна одделение 304 од не ' рѓосувачки челик, од и внатре и надвор од

Вакуум Изолирани : Нашите Се Зголеми Розово Злато Шише Со Двојно Ѕидови Вакуум Изолација, Многу Термичк

Една капа двојна намена дизајн : капа на овој спорт шише за вода не само што може да ефикасно да се одржи

Вакуум Изолирани : Нашата Американското Знаме Независност Четврти Јули Шише Со Двојно Ѕидови Вакуум Из

✔[Совршен Печатење]:надворешниот слој на купот е покриен со двоен слој за cowhide, што дополнително ја зго

Направени од високо квалитетна храна одделение од нерѓосувачки челик, водоотпорен и rustproof.Производот е

Преносни отворено шише за вода.Погоден за спорт,патување,пикник и училиште.Ги исполни вашите различни п

Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја

Големина 27 Малолетните лица треба да се користи под водство на возрасни или откако ќе бидат информиран

Шише за вода Материјал : не ' Рѓосувачки Челик, Еднократно;Travel Кригла Шише за Вода Капацитет : 500ml, BPAFree, и И

Па ние ќе направиме сè што можеме за да се заштити вашите интереси.Ова е идеална термос да се стави во ав

Please wait...