0
clear
  • bareMinerals Barepro Перформанси Носат во Прав Фондацијата, Лешник, 0.35 Унца
  • -20%
  • -20%
bareMinerals Barepro Перформанси Носат во Прав Фондацијата, Лешник, 0.35 Унца

bareMinerals Barepro Перформанси Носат во Прав Фондацијата, Лешник, 0.35 Унца

DEN 599.76

Достапност
Достапно за нарачка

Клинички покажа за подобрување на кожата јасност, намалување на големината на порите изглед и контрола сјај.Достапни во 20 точно-да-ти нијанси во елегантни фондацијата компактен.Ултра-мазна, свиленкаста текстура глајд модели на напор за супериорен индивидуализира покриеност.Висока-перформанси притисне минерални прав фондацијата која е клинички покажа да остане во право, каде ќе се примени-за целосна 12 часа.Дише фондацијата формула обезбедува ултра-мазна, свиленкаста текстура.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Идеален За : Мажи & Жени.Погоден За Сите Типови На Кожа.Форма : Прав.Оваа природна убавина производ работи

Што е тоа : MAC Студио Поправи Прав Плус Фондација е еден чекор во прав и фондацијата која им дава на кожат

1 Фото Финиш : Лице во прав фондацијата може да даде кожата мазна флеки, производство на неporoефект.Се пос

MAC Студио Поправи Прав Плус Фондација (NC35) Нови во Кутија АВТЕНТИЧНИ.Состојба : Нова : сосема ново.MAC Студи

Овој објект се продаваат од страна на трети лица продавачот.Попуст е предвидено од страна .Ова е огранич

Тоа исто така може да се користи како сенката за очи и лаже копринени 5 Претставува магла и мат минерални

MALLY УБАВИНА АНТИПРАВ ЗАТЕМНЕТИ ЗАВРШУВАЊЕТО ОСВЕТЛУВАЈЌИ ПРАВ СВЕТЛИНА : Тоа е прав, но подобро!Супер ка

Шминка.На крем, лесна формула која може да се пофали долготраен, високо ниво на удобност се носат.На свил

Пакет Содржина : 1 пакет на Чиста Црвена Сандала Дрво во Прав 100 гм; Нема други состојки и нечистотија.Тоа

Џорџо Armani Моќ Ткаенина 5.25 30 ml / 1 мл.Дизајн на куќа : Џорџо Armani.Пол : Дами.Категорија : Козметика.Sub Type : Фон

Оваа убавина производ е 100% оригинални.Ultra light & непречено мешавини врз кожата ви Дава финален допир за со

$точка.Оваа лабава прав помага да се скрие порите, контрола вишокот на масло и оставете свиленкаста фини

Dermatologically тестирани.Ги користите за да го поставите шминка или како основа.Долготрајни.Оваа ултра мазна

Кожататрансформирање на прав обезбедува траен покриеност.Ова масло контрола во прав елиминира сјај и un

На прав во боја е толку модерно и шик, за да покаже исклучите вашиот вкус и личност.Голем дар избор за жен

Please wait...