0
clear
  • Професионални Двојна Рачка Алуминиум 67 Tripod за Канон VIXIA HF M50 (Меур Ниво)
  • -20%
  • -20%
Професионални Двојна Рачка Алуминиум 67 Tripod за Канон VIXIA HF M50 (Меур Ниво)

Професионални Двојна Рачка Алуминиум 67 Tripod за Канон VIXIA HF M50 (Меур Ниво)

DEN 4798.80

Достапност
Достапно за нарачка

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. 3 Начин Супер Мазна Pan & Навалите Главата За Лесно Со Цел Контрола.Dual Прилагодливи Пан Рачки & Пена Костец.Гумени Нозе Стигнале Трева Шила.Отстранлив Главата Брзо Ослободување Плоча.Реверзибилна Нозе За Супер Ниска Снимки.Спецификации : Максимална Висина : 67" Минимална Висина : 20" Се Распадна/Складирање Висина : 30.5" Максимален Капацитет : 16 Кг.Тежина : 9.75 Lbs.Нозе : Три Прилагодливи Делови со Хоризонтална Флип Брави Центар Колона : Висина Прилагодливи. (Item Вклучува : Tripod, Случај).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

????ЛЕСНИ ЗА ПАТУВАЊЕ : Компактност кога се чуваат и тежи само 3.3 кг / 1.5 килограми, лесно да се движите наок

Стабилизирачки кука во центарот колона е исто така дел од SIRUI стандард, како што се ладно заштита рачки и

Обезбедени со ratchet стил заклучување на рачката, ова врвот плоча може да се замени со двојнозаврши рака ч

Оваа топката главата може да издржи на тешки товари, заклучување цврсто, и да се движат непречено.Цел и х

Модуларен Tripod Комплет со заменлив нозе.На tripod база доаѓа со 3 компјутери.Карбонски Влакна на Нозете, 3 ко

360° степен 2начин пан главата со брзо ослободување плоча, backup безбедност за заклучување, и меур ниво.Едно

Без разлика дали сте снимање документарци, свадби или корпоративна видео записи со вашиот HDSLR или помал

Превртено центар колона ви овозможува да се постигне макро фотографија.Со стигнале тежина кука на днот

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

???????????????????????????????? ???????????????????????????????????? ???????????????????????? ???????????????????????????????????????? : На tripod за i Phone и камера додат

► 70mm Дијаметар на Врвот Плоча / Сад Штекер w Притисни Копче за Заклучување Безбедност ►10 Годишна Гаран

Боја : Црна; Материјал : Јаглерод Влакна.Макс Висина : 59.1 инчен; Тежина : 3.5 lb; Max.вчитај : 26.5 lb.Карактеристик

И површини сликарство третман, анти‑оксидација и анти‑корозија.Должината може да се прилагоди помеѓу

6" TRIPOD ПРОДОЛЖУВАЊЕ EXTENDER ЦЕВКА ,ОДЛИЧНА ЗА HD CAMCORDERS, ДИГИТАЛНИ КАМЕРИ, ВИДЕО НАДЗОР, SLR И ПОВЕЌЕ!.ИНДУСТРИСК

[Користи како Мини Tripod & Рачен Зафат] : направена е лесно да конвертирате помеѓу рачен зафат и мини tripod со

Товар : 0 да 17.60 lb.Сад големина : 75 mm.Засилувач тип : средно ниво засилувач.Висина со засилувач : 2.66 да 5.61 ft.Б

Факултативна видео шефовите на располагање.Лесни карбонски влакна на нозете 7lbs / 3kg.Товар спектар 55lbs 25k

Премиум италијански дизајн.Прилагодливи алуминиум Нога се Заклучува.Робустен алуминиумска конструкци

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

Specificationname : камера tripod Number на tripod делови : 4 sections Maximum цевка со дијаметар : 25 MMTripod тежина (вклучувајќи gimbal) : 1

Нога Делови : 6 Јаглерод точно Цевки.GКодот Ултра Пресврт.Лесно Линк Прилог Тема.Произведено во Италија.О

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

Камерата чадор држач клип е лесен за употреба, преносни и лесни за носење и чување.Камерата чадор држач

Гумени јамка е вграден на топката главата за да се заштитат камерата од носат и нула.Поддршка хоризонта

1 1 / 4" стандардни завртки е компатибилен со голем број на производи на пазарот, како што се SLR, mirrorless камер

Please wait...