0
clear
  • Ултра-Тенок Црни Рамни/Фиксни Ѕид Заградата за Vizio D60-Д3, 60 инчен LED HDTV ТВ/Телевизија - Низок Профил
  • -20%
  • -20%
Ултра-Тенок Црни Рамни/Фиксни Ѕид Заградата за Vizio D60-Д3, 60 инчен LED HDTV ТВ/Телевизија - Низок Профил

Ултра-Тенок Црни Рамни/Фиксни Ѕид Заградата за Vizio D60-Д3, 60 инчен LED HDTV ТВ/Телевизија - Низок Профил

DEN 1271.52

Достапност
Достапно за нарачка

Компатибилен Со : Vizio D60-Д3. Боја : Црна отпорен на гребење заврши.Низок Профил става вашиот ТВ само .75" во близина на ѕид.Максимална Тежина Капацитет : 165 lbs.Брз и лесен за инсталација со вклучена монтажа хардвер.Компатибилен со Vizio D60-Д3, 60" инчен LED HDTV ТВ/Телевизија, овој Ултра-Тенок, Рамен Низок Профил Црн Ѕид Заградата го става на задниот дел од ТВ уредот само .75" од ѕидот и е идеален за прикажува со страна или на дното соочуваат со конекции.Овој Ѕид го поддржува повеќето* 37" до 63" рамни панел екрани и LCD/Плазма Телевизори.Таа поддржува до 165 lbs и е опремен со вграден-во израмнување меур.Оваа планината е совршен за boardrooms, digital signage, или дома театри.Нејзината едноставна за изедначување на платите и уникатни ѕид плоча може да се монтира на различни ѕидни конструкции, вклучувајќи дрво studs, цигла или бетон.Планината вклучува безбедност заграда, која го спречува отстранување на екранот од планината (катанец не се вклучени).Овој ѕид го поддржува VESA монтажа на обрасци до 815 x 410. Тоа е изградена на зајакнато челик со трајно отпорен на гребење Црн финиш.Исто така, вклучени се сите монтажа хардвер и едноставно да се следат инструкциите за инсталација. *Монтажа дупки на телевизија треба да биде 32" или помалку за разлика хоризонтално & 16.125" или помалку за разлика вертикално.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Материјал : 300 D Оксфорд ткаенина + водоотпорен ПВЦ.Карактеристики : Drawstring дизајн : Двете страни на перење

Предмет : SMSK60 Имајќи.Тип : Линеарен Слајд Буш.Retainer Материјали : Челик.Имајќи Внатрешен Дијаметар : 60mm.Коли

Дизајниран за слегување целосна радиус undercut жлебови и профилирање.Полиран сплит лице за подобрување на

Импресивна Кристал Adorned C Eagle Trinket Кутија.Bald Eagle Птица Метал Насликани Шарки Магнет Затворање Крилја Се Ши

највисокото ниво на transmittance.Броевите во грбот претставуваат затемнување лев Инсталација : Ефикасно Зав

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Ќе Купување 1 Buc Ослободување Имајќи 8301103 2.166" ID Компатибилен Со Случајот IH 40, 40 B, 40 C, 50 B, 50 C 100% сосема нов и

【Материјал】100% висок квалитет на памук од ткаенина со мека ултра микрофибер внатрешна се пополни.Супер

Цена За : Секоја Actuator Стил : Ротари Оперативни Сила Max : 90ozf Switch Работење : (Не е Применливо) Circuitry : SPSTNC Врска

FMSP1030 Тип N F / F Во / Од Bulkhead Коаксијален АНТЕНСКИ Surge Protector, Од 1,5 MHz 700 MHz, DC Блок, 3k W, Ниту, 20k A, Блокирање Капа

Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Пакет Количина : 1 парче Платно Складирање Кошница Лесно

Алуминиум за сила и отпорност на триење, корозија, и хемикалии.Спојување Тип : E Максимум оперативни прит

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

Понатаму глицерин лосион е biodegradable.ПОНАТАМУ, има потпис мирис направен од масла од бергамот, маслиново и

7 инчен touchpad екранот, и се напојува со Android 4.Микроскоп карактеристики обратна nosepiece, 3 W LED светла осветлув

Постер стојат може да се прилагоди на хоризонтална или вертикална агол на екранот.Овој знак да застане

Раководител : 45 степени склони 360 степени rotatable trinocular; Тело може да се аглеста 090degrees;; Eyepieces : висок eyepoint ши

ПАКЕТ СПРАВИ : Пакување од 2 Празни Пластични Шишиња за Чистење Решенија.НОВАТА ТЕХНОЛОГИЈА : наопаку spray

Ќе Купување 1 Buc Ослободување Имајќи 8301103 2.166" ID Компатибилен Со Mc Cormick CT47, CT50 U, CT55 U, CT65 U 100% сосема нов и висо

Вашиот Спасувачки План документи ќе и бидат испорачани до вас преку емаил само на адресата поврзана со

Ќе Купување 1 Buc Ослободување Имајќи 8301103 2.166" ID Компатибилен Со Farmtrac 410, 450, 470, 530, 550 100% сосема нов и висок кв

Doodlebug Лавра Намалувања Умре Толку Многу Pun Пилула Подобро.Doodlebug Лавра Намалувања Умира се совршени за ка

Тоа е за оние тркисрце моменти кои Freewell има создадено магнетни dslr фото / Mirrorless камера филтер систем за да

Поради фактори како што се светло, камера, аголот, итн.Се надевам дека ќе се разбере.Продавница и да се за

♦【 Процесот на производство】 : На задебелена челични цевки се изработени од многу густа, силен и издрж

Рачки на двата краја за задржување на товарот и флексибилност.Здрав сите заварени единица е изградена н

Please wait...