0
clear
  • Уво Прстени за Братучед, Болничар Братучед Earring Подароци, Братучед на Братучед Подароци, Роденденски подарок за Болничар Братучед, Убаво Подароци за Братучед, Badass Б
  • -20%
  • -20%
Уво Прстени за Братучед, Болничар Братучед Earring Подароци, Братучед на Братучед Подароци, Роденденски подарок за Болничар Братучед, Убаво Подароци за Братучед, Badass Б

Уво Прстени за Братучед, Болничар Братучед Earring Подароци, Братучед на Братучед Подароци, Роденденски подарок

DEN 1198.80

Достапност
Достапно за нарачка

СОВРШЕН ПОДАРОК - Овој уникатен и внимателен пар на уво прстени е премиум квалитет подарок за Болничар тоа е совршен начин да ја искажете вашата љубов!.ВИСОК КВАЛИТЕТ - Овој накит е направен од .925 фунта сребро.Тоа е во облик на цвет со AAAA одделение кубни циркони накит и ливчиња се triple-обложено со 14 K злато.ГОЛЕМИНА - висината на earring е 1.18 инчи (30мм).ПРЕКРАСНА ПОРАКА КАРТИЧКА - пораката картичка што доаѓа со овој подарок сигурно ќе ви донесе насмевка на лицето на личноста која го прима.Се надеваме дека ќе уживате во вашиот ѓердан и да се најде задоволство во својот прекрасен дизајн!.ГАРАНЦИЈА за квалитет - производот е страна-полиран во Мајами, FL и испратени до вашата врата. 100% задоволството загарантирани!Порака картичка дизајниран од страна на Феникс Семејство Подароци.Овој пар на Болничар Сончоглед Earring е совршен подарок за личноста која ви носи среќа.Sunflowers се познати по својата убавина и способност да се донесе радост.Направени од .925 sterling silver метал, овој ѓердан карактеристики една лоза која сигурно ќе заличи вашиот ден!Оваа ставка ќе пристигне подарок-подготвени во нашите сопствени пакување со една прекрасна порака картичка.Сертификат за Автентичноста Картичка - Карактеристики на Gear Bubble Печат На Автентичноста, со кој се потврдува дека накит е рачно изработени и направена во вистински .925 фунта сребро.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

1 Пар Spider Нето Пајажина Уво Куки Earring Снабдување Накит Одлуки Шарм A4 RJ7 Големина : Уво Пад : (Appro x .)27 x 29mm(1.06" x

100 Пара Обетки Антички Сребрен Тон Мода Накит Одлуки Шарм Уво Студ Куки Добавувачи трговија на Големо YEGY

100 Пара Обетки Антички Сребрен Тон Мода Накит Одлуки Шарм Уво Студ Куки Добавувачи трговија на Големо YE51

1 Пар Мода Накит Одлуки Шарм Обетки Грбот Наоди Уметности и Занаети Куки Масовно Многу Големо Снабдувач

Опис : 100 Парови earring затка и назад : пакетот вклучува 100 парчиња earring pin studs, 100 парчиња рамен earring грб, голем

1 Пар Хармоника Уво Куки Earring Снабдување Накит Одлуки Шарм U9 OZ6 Големина : Уво Пад : 30 x 25мм (1.18" x 0.98"),Earring Кук

Материјал : Железо.Големина : 19x18 mm.Боја : Како На Сликата.Тоа е многу погоден за занает љубовници.Можете л

Материјал : Алуминиум.Големина на : Како да се избере.Боја : Како На Сликата.Тоа е многу погоден за занает

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Производ Големина : 15mm.Боја : Злато / Сребрена.Одговара : Накит Материјали за Правење Накит додаток, рачно

1 Пар Мода Накит Одлуки Шарм Обетки Грбот Наоди Уметности и Занаети Куки Масовно Многу Големо Снабдувач

СОВРШЕН ПОДАРОК Доаѓа во убав накит за подарок кутија.Идеален подарок за Денот на Мајката, Годишнина, В�

СОВРШЕН ПОДАРОК Овој уникатен и внимателен пар на уво прстени е премиум квалитет подарок за Bookkeeper тоа е

60 Пара Накит Одлуки Шарм Снабдување со Материјали трговија на Големо Мода Earring Грбот Наоди Куки M7 PY3 100 ам

СОВРШЕН ПОДАРОК Доаѓа во убав накит за подарок кутија.Идеален подарок за Денот на Мајката, Годишнина, В�

60 Пара Накит Одлуки Шарм Снабдување со Материјали трговија на Големо Мода Earring Грбот Наоди Куки I6 JU2 Месе

* Стандардни Големини Одговара на Повеќето Обетки / Уво Studs / Кристал Earring / 925 Sterling Silver Earring / Дијамант �

100 Парови Накит Одлуки Антички Сребрен Тон Earring Материјали Куки Наоди Шарм X3 GJ2 Фустан, Здолниште Фустани

30 Парови Мода Накит Одлуки Шарм Обетки Грбот Наоди Уметности и Занаети Куки Масовно Многу Големо Снабду

СОВРШЕН ПОДАРОК Овој уникатен и внимателен пар на уво прстени е премиум квалитет подарок за Програмер �

* Функција на скок прстен за прикачување dangles, шарм, кристали, или нешто друго што може да се замисли...

1 Пар Јастреб, Орел Уво Куки Earring Снабдување Накит Одлуки Шарм O3 RK4 Големина : Уво Пад : 28 x 23 x 5mm (1.10" x 0.91" x 0.20"

ПАКЕТ се ВКЛУЧЕНИ : 200 КОМПЈУТЕРИ / 100 парови 925 sterling silver earring куки за накит одлуки со 200 ПАРЧИЊА гума earring бе

30 Парови Мода Накит Одлуки Шарм Обетки Грбот Наоди Уметности и Занаети Куки Масовно Многу Големо Снабду

Боја : Сребро.Дали ви се прави обетки, или сте ја изгубиле грбот на вашиот омилен пар, овие earring на грбот н�

Само го користите за да го направи вашиот личен обетки !.Сигурни да се направи повеќе елегантна и шарман�

Креативни Накит Earring Изработка На Калапи.DIY Earring одлуки, креативните различна форма и стил ви се допаѓа.Л�

100 Парови Накит Одлуки Антички Сребрен Тон Earring Материјали Куки Наоди Шарм D8 EH6 Був.Големина : Уво Пад : Го�

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Пакување : 6pcs / многу.Материјал : 316 од не ' рѓосувачки челик.Големина на : внатрешен дијаметар 10мм / 2.6 g 12mm /

Please wait...